לכל השואלות והמתענינות

דבורי פ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מיוחד...!
אם יש לך רעיון למתכון "מרנג" עבור ילדים אלרגים לביצים,
אשמח מאוד לשמוע.
ברכה והצלחה!
יש לי אחיין שאסור לו ביצים ואחותמ מקציפה את המים של החומוס שימורים עם סוכר לבן ויוצא לה נשיקות רגילות לחלוטין.
זה זמן הקצפה קצת יותר ארוך. אבל אין מצב להרגיש הבדל בטעם

פטיפורית

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
מה מספר הצנטר שאת מזלפת איתו את העיגולים ? (התמונה הראשונה)
את מגלה או שזה סוד מקצועי ;) ?

אביגיל ל.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש לי אחיין שאסור לו ביצים ואחותמ מקציפה את המים של החומוס שימורים עם סוכר לבן ויוצא לה נשיקות רגילות לחלוטין.
זה זמן הקצפה קצת יותר ארוך. אבל אין מצב להרגיש הבדל בטעם

לי יצא גם כמה פעמים להכין מוסים ומרנגים עם מי חומוס-רק חייבים להוסיף תמצית וניל או תמצית טעם אחרת בשביל למנוע את הטעם הלוואי. יוצא קצף יפה מאוד!

אחת שתיים

משתמש פעיל
צנטר בשם סולטן, צריך לדעת איך להשתמש בו, אם את באשדוד אני השבוע ושבוע הבא עורכת כמה סדנאות לנשים ונערות, שלוש וחצי שעות. מלמדת כל היצירות והרעיונות ,שאפשר לעשות ממרנג. למדו אצלי נשים, שהיום עושות לאנשים, וב"ה יוצא להם נהדר, חוץ מכמה צנטרים אין צורך בתבניות ואביזרים וגם לא חומרים יקרים, ביצים וסוכר וסיעתא דשמיא.

רותי 1

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה, אני מעבירה סדנאות על נשיקות ממותגות ומרנג ,ועושה להזמנות.
כבר חשבתי שתעלי איזה מתכון לנשיקות טעימות :rolleyes:
אשמח מאוווווד אם תעלי לנו מתכון קליל ונמססס
היצירות שאת מצליחה להוציא מהמרנג....אלופות!!!!!
אני ממש אוהבת לראות כל פעם את הצורות והרעיונות החדשים שלך!!
המון הצלחות!!

אחת שתיים

משתמש פעיל
ברעיון, המתכון הוא אחיד לכל הצורות, הנשיקות, המרנג. ביצים וסוכר, זה רק הצנטרים וההדפסות על דפי טרנפר שיוצרים את ה-wow. ותודה רותי, אם את מחמיאה , זה באמת מחמאה.

אחת שתיים

משתמש פעיל
הסדנאות נערכות באשדוד, היום יום חמישי, יש סדנה לנשים, מוצאי שבת לנערות, ביום ראשון הקרוב שוב לנשים, ולפי הביקוש אולי יהיה ביום רביעי בשבוע הבא,
להזמנות המחירים בין 3.5 ל- 5

אלף ריש

משתמש רשום
[QUOTE
אחת שתיים
משתמש פעיל

באשדוד, היום יום חמישי, יש סדנה לנשים, מוצאי שבת לנערות, ביום ראשון הקרוב שוב לנשים, ולפי הביקוש אולי יהיה ביום רביעי בשבוע הבא,
להזמנות המחירים בין 3.5 ל- 5

][/QUOTE]אחת שתיים
את עושה סדנאות בבני ברק.

אולי מעניין אותך גם...