כללי ליצרתיים שבינינו...

s_katz

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
אני צריכה לעשות מכתב תודה לנדיבים, בכמות של 100 יחידות, הלקוח בקש ממני ליצור משהו שכשהנדיב יקבל- "הוא לא ישליך מיד לפח"
מישו אולי יודע/ או שיש רעיון איפה אפשר ליצור דברים בכמות כזו- אולי בית דפוס שיש לו שטנצים מוכנים וכו וכו'
תודה רבה!

ROT

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
:)פעם היו ארגונים שמכניסים איזה פסוק משהו וכותבים דף זה טעון גניזה, זה נשאר אצל התורם תקופה בטוח.:)

חזק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אולי לכתוב את שמו של התורם הוא ירגיש שזה "אישי"
ולא שהדפיסו חבילה של תודות וזהו..

נחמי בר

משתמש חדש
רעיון שצריך לבחון אם הוא מעשי ואם הוא מכובד:
להדביק על כל כרטיס של איחול, את הפסוק של שמו של התורם.
(לדוגמה: נחמה - הפסוק שלי הוא 'נצור לשונך מרע ושפתיך מדבר מרמה" - מתחיל בנ' ונגמר בה' כמו השם שלי).
יש הנוהגים לומר את הפסוק בסיום תפילת שמונה עשרה, לפני יהיו לרצון השני.

s_katz

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
ברור שזה יהיה עם דוור ישיר, אבל מה שלי חשוב כרגע זה העיצוב- או השבחה כל שהיא, מקום שיש אפשרות לקבל ממנו השראות וכו'.

אהובה ו

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
תצרפי את המכתב למשהו אחר- הגדה אולי. תלוי כמובן בתאריך.
כך הוא יקרא וגם יזכור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה