ליצנות, דיכאון, וסוס עץ - אוטוביוגרפיה בדיונית פרק כ.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הפרק הזה מוקדש במיוחד למי שהמתין עד בוש, התייבש ונואש ואף העלה חשש כי נקצץ האילן ויבש המעיין, ונקטם הקולמוס ונרטב הפנקס, ועייפו הידיים, וגוועו הקלידים, ופסה השראה, ונגזר החוט, ונסתבך הדמיון במציאות, עד כי נקשרו ידי הכותב בעבותות של עבודה..
אז זהו שלא.
ובכונן הגוגל שם בחתימה,(במילה גם) או בבלוג (בחתימה) שוכן לו פרק חדש.

ובתפריט:
כשיוסי ועומר אחראים על הצד הקומי, יש על מי לסמוך בצד הטרגי, אבל זה לא מה שגרשון חושב שנחמיה חושב, אלא ממש דיכאון בריא מהלב.
וכשגרשון מגלה את הכושר הפיקודי שלו, צצים פצעים ישנים, ומתחת לגלדים מתגלה רמז של אנושיות.
וגם: למה שמו את תענית אסתר ביום של המסיבות? ולמה האקדח של עומר לא נצור? ולמה גרשון כועס על עצמו? ולמה העורבים אוהבים חפצים נוצצים?

הצעת הגשה:
עם צלחת קוגל תפוחי אדמה שנשארה בסוף מסיבת פורים בישיבה,
מוסתרת מתחת לספסל, על הרצפה, עם ניחוח עז של יין זול.
חצי סיגריה שנאספה בתחנת אוטובוס, שהייתה קודם בידי איש גבוה שהשליך אותה כשעלה אל האוטובוס.
בתא מטען של פורד אקונוליין, מחרוזת שירי פורים צורמנית מרמקול עילג שמונח על הגג, קשור בגרטל מצד אחד, ובעניבה מהצד השני.
(זהו להיום)

אבש

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
קראתי, בהתחלה השתעממתי מהתיאור של השומרים הנזופים והמשחק של "מורה ותלמיד", אבל אח"כ ציינת את ה'מבטים עמוסי היאוש' שלהם, ואז הבנתי את הלאות שבכתיבה..
החלום מרתק, וכתוב מקסים.

תודה, נהניתי.

נכתב ע"י קקטוס;1176155:
הפרק הזה מוקדש במיוחד למי שהמתין עד בוש, התייבש ונואש ואף העלה חשש כי נקצץ האילן ויבש המעיין, ונקטם הקולמוס ונרטב הפנקס, ועייפו הידיים, וגוועו הקלידים, ופסה השראה, ונגזר החוט, ונסתבך הדמיון במציאות, עד כי נקשרו ידי הכותב בעבותות של עבודה..
נקווה שפעם הבאה לא תצטרך להקדיש לנו את הפרק.. ;)

חנוש-

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
דמיון מפותח במיוחד!
זאת האבחנה הראשונה של מי שקורא את הסיפור על הכותב....
כמה רחוק אתה יכול ללכת, החלק הראשון היה נראה לי כ"כ דמיוני שהייתי בטוחה שתיכף הוא שוב מתעורר מחלום, ואז הגעתי לחלום, הוא כבר היה מעבר....

יש לי תחושה שהפרק הזה בעצם לא הוביל לשומקום.
בהחלט יש כאלו פרקים בכל ספר, שלא מקדמים... אבל כשזה כתוב בפרקים פרקים זה נראה לי שונה, ולא כדאי כ"כ להגיע למצב כזה.
מי שמדבר.... :) אחרי הכל אין לי טיפת הבנה בתחומי הספרות.
נטו תחושה שלי.

אה... ומשו קטן...
מה עניין התפריט לפה, עם עדיין תענית אסתר?!

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י אבש;1176288:
קראתי, בהתחלה השתעממתי מהתיאור של השומרים הנזופים והמשחק של "מורה ותלמיד", אבל אח"כ ציינת את ה'מבטים עמוסי היאוש' שלהם, ואז הבנתי את הלאות שבכתיבה..
החלום מרתק, וכתוב מקסים.

תודה, נהניתי.

נקווה שפעם הבאה לא תצטרך להקדיש לנו את הפרק.. ;)
תודה רבה על הקריאה המצויינת, מצטרף לתקוות..
נכתב ע"י חננוש;1176513:
דמיון מפותח במיוחד!
זאת האבחנה הראשונה של מי שקורא את הסיפור על הכותב....
כמה רחוק אתה יכול ללכת, החלק הראשון היה נראה לי כ"כ דמיוני שהייתי בטוחה שתיכף הוא שוב מתעורר מחלום, ואז הגעתי לחלום, הוא כבר היה מעבר....

יש לי תחושה שהפרק הזה בעצם לא הוביל לשומקום.
בהחלט יש כאלו פרקים בכל ספר, שלא מקדמים... אבל כשזה כתוב בפרקים פרקים זה נראה לי שונה, ולא כדאי כ"כ להגיע למצב כזה.
מי שמדבר.... :) אחרי הכל אין לי טיפת הבנה בתחומי הספרות.
נטו תחושה שלי.

אה... ומשו קטן...
מה עניין התפריט לפה, עם עדיין תענית אסתר?!
הפרק לא מוביל אולי לשום מקום בכרונולוגיה של העלילה, אבל הוא מרחיב את היריעה על גרשון, ובעצם מספר פה על איזו שהיא תעוזה של הגיבור, שהוא מעיז לפתוח את הפה.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
למי שעדיין במתח, ועוד לא התייאש..
יש לכם סיבה טובה!
הפרק הבא בדרך, מקווה שבשעות הקרובות..

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י קקטוס;1205226:
למי שעדיין במתח, ועוד לא התייאש..
יש לכם סיבה טובה!
הפרק הבא בדרך, מקווה שבשעות הקרובות..
תיקון קל:
בימים הקרובים...
(העייפות הזאת)

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י קקטוס;1205955:
תיקון קל:
בימים הקרובים...
(העייפות הזאת)
בשעה הקרובה....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה