לינק לדף מתבנית

• פותח הנושא dem
  • פורסם בתאריך

dem

משתמש מקצוען
D I G I T A L
הי! אני צריכה איזו אפשרות לקבל לינק לעמוד שהוגדר בתבנית מסוימת, יותר ברור: בניתי דף תבנית (template page) ואני רוצה שיהיה לי קישור לעמוד שיוגדר - מאוחר יותר , ע״י הלקוח, עם הדף תבנית הזה.
ידוע לי שיש אפשרות כזאת, אבל אני לא מוצאת :confused:
תודה!

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אם הדף עדיין לא קיים, איך בדיוק אתם רוצים לקשר אליו?
זה שעשית תבנית עמוד בשביל העמוד העתידי הזה, זה לא משנה את העובדה שהעמוד עדיין איננו...

Shlomi

משתמש פעיל
D I G I T A L
שים טיוטה, ואז שהלקוח רק יפרסם...

dem

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אין לי ספק שיש כזה דבר. יש פונקציה שבודקת את הדפים ולאיזו תבנית הם משויכים ואז מחזירה את הלינק לעמוד. (למה זה כזה מופקע? אני שוקלת לכתוב את הפונקציה)
תודה בכל אופן :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה