יצירתית!

משתמש רשום
אשמח לתגובות של מבינות בתחום:
האם זה כדאי או שזו השקעה מידי רצינית?
איפה אפשר ללמוד בבני ברק במחיר סביר?
כמה עולה מצלמה סטנדרטית?
ועל איזו מצלמה אתם ממליצות?

תמר רייכמן (מפרוג)

משתמש חדש
מנוי פרימיום
היי יצירתית יקרה,
לגבי השאלה שלך – אם את שוקלת ללמוד צילום, אני ממש ממליצה לך בחום לעשות זאת בצורה רצינית ואיכותית. אני ממליצה בחום על קורס צילום מקצועי שייתן לך את כל הכלים הנדרשים כדי להצליח בתחום. בפרוג יש מסלול מעמיק לצילום שמועבר על ידי מרצים מקצועיים עם המון ניסיון, ועם הוראה תומכת מעולה מה שמבטיח שתקבלי גם ידע מעשי וגם כלים פרקטיים.

ללמוד לבד יכול לקחת זמן רב ולהשאיר אותך עם הרבה פערים. בקורס בפרוג תלמדי לא רק על המצלמה ועל הצילום הטכני, אלא גם על העריכה, התאורה, הקומפוזיציה, ואפילו איך לפתח את העסק שלך בצילום בקורס יש גם לימודי סטודיו, ולימודי חוץ, צילומי מוצרים, וניו בורן. קורס מאד חוייתי וכיפי.

בנוסף, הקורסים בפרוג מותאמים בדיוק לקהל החרדי, כך שהאווירה תומכת ומתאימה, והמחירים בהחלט סבירים לעומת מה שמקבלים. זה לא רק השקעה בלימודים – זו השקעה בעתיד המקצועי שלך!

לגבי המצלמה – תלוי בסוג הצילום שאת מתעניינת בו, אבל אל דאגה, בקורס תלמדי בדיוק מה מתאים לצרכים שלך, ולא תצטרכי להוציא סכומים מיותרים על ציוד לא רלוונטי.

אגב, בפרוג יש סטודיו מאובזר לרווחת התלמידות לתרגול וצילום גם במהלך הקורס, וגם לאחר סיום הלימודים תמיד ניתן לתאם ולהגיע לצילומים. שזה יתרון מטורף.

בהצלחה רבה, ומחכה לראות אותך מצטרפת אלינו!

לפרטים על קורס צילום מקצועי (או שתפני אלי בהודעה פרטית)

תמר רייכמן (מפרוג)

משתמש חדש
מנוי פרימיום
מירהלה כהן צלמת מעולה. היא גם בוגרת פרוג כמו הרבה צלמות שאחרי שסיימו בפרוג מעבירות קורסים :)
עדיין צריך לזכור שסגנון הלימוד שונה משל פרוג. שיש היברידיות עם כיתת סטודיו מאובזרת לרווחת התלמידות והבוגרות, ויש מעטפת מדהימה שאין באף מקום. אם זה בפורום והאתר, תומכות הוראה, סגל של מרצים ומרצות כל אחד בהתמחותו הממוקדת, ועוד.
בקיצר.. אני ממליצה מעומק לב להגיע למקור שממנו יוצאות המורות הטובות :)

מכללת בית פרוג

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
בפרוג, מלבד מפגשי הפוטושופ-לייטרום ועוד שיעורים בודדים, השיעורים הם פרונטליים, מעשיים בסטודיו, או בסיורים.

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
למדתי בפרוג שילוב של פרונטלי ובזום, ואחד הדברים הנוחים ביותר הוא זום בשילוב פרונטלי. יש שיעורי בית שמחייבים אותך לא לפספס כלום. ותמיד אפשר להשלים שיעורים באמצעות ההקלטות.

אני ממליץ בחום

והאם שווה ללמוד צילום אם זה לתחביב בלבד
יכול לספר שאני הלכתי ללמוד נטו לתחביב. והיום אני צלם :)

נערך לאחרונה ב:

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני למדתי לפני 7 שנים
אצל מורה כזו שהיתה פעם צלמת
הלימודים,אז, עלו יותר מ5000 והמצלימה עלתה 6000
בתכלס לא הייתי כ"כ מרוצה ורק אחת אולי שתיים היום צלמות בפועל
זה לא היה מספיק
ובאמת מאד חשוב סטודיו לתרגול ואם יש אביזרים אז בכלל כי כל פעם לקנות אביזרים זה עוד כסף
אני אפילו קניתי פלשים (2000 שח) אבל לא היה לי כח כל פעם לפתוח ולהרכיב ולקפל
בתכלס נשאר לתחביב בלבד ולילדיי מקסימום לאחייניות
השאלה כמה כסף וכח יש לך רק בשביל תחביב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה