דרוש מידע לימוד פאנות

הלוואי חופש:)

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני רוצה לשנות כיוון בעבודה,
ורציתי קצת לשמוע חוות דעת,
חשבתי ללמוד קורס של בניית פאות,
הקורס עצמו עולה בסביבות ה18,000 ש"ח
האם אח"כ השכר משתלם בתור שכירה? (כמה זה בערך לשעה)
האם קל להשתלב בשוק בעבודה הזה?
השוק רווי?
וכל מה שיש לכן לאמר אודות....
אשמח לשמוע....
(אולי יש פה מישהי שעוסקת בתחום זה ואוכל לדבר עימה ותעזור לי איפה למדה וכו....)
תודה מראש

Positive spirit

משתמש מקצוען
כמה נקודות:

א. כן, השוק רווי, לכן, כדאי מאד שאם את הולכת ללמוד כזה דבר ורוצה לעשות מזה מקצוע מכניס, תבדקי טוב עד כמה את באמת מוכשרת בתחום וכמה יש לך כישורי שווק, פרסום והרבה סבלנות- כדי שיהיה לך מה להציע על פני כל הפאניות הוותיקות הקיימות בשוק.
ב. תלמדי רק במקום שהוא מאה אחוז מקצועי, ושנותן גם שירות של עזרה בהשמה או פושים לפתיחת עסק אחרי הקורס.
ג. בתור שכירה לדעתי המשכורת היא לא גבוהה במיוחד (אני לא יודעת מה הצפיות שכר שלך) לכן נסי לחשוב יותר עד כמה יש לך את הכישורים לא עצמאית בתחום הזה.

בהצלחה!

קוי קוי

משתמש חדש
שלום
מחפשת המלצות על לימוד סירוק פיאות.
מישהי תותחית במחיר שפוי..

קוי קוי

משתמש חדש
אם אפשר רק באישי אם מישהי שמכירה או למדה אצל חני ביכלר בבני ברק

אושר עד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איפה הכי מומלץ ללמוד פאנות למגזר החרדי
באזור המרכז??

מירי קרפט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

אוזן לשמוע

משתמש חדש
מה הפרטים שלה??
זה האתר של הבית ספר
יש שם פרטים

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
@הלוואי חופש:) למדת בסוף? או יצא לך לברר?
אשמח לשמוע כי גם אני מתעניינת על כך כעת
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה