התייעצות לימודי סייבר- אבטחת מידע

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

sk1203

משתמש מקצוען
זה קורס בתור התחלה (אפשר להיכנס לאתר עם הסיסמה של משרד החינוך/ מייל/ חשבון גוגל)
אחריו יש גם קורס המשך next.py - אם תרצי

יש גם את הקורס הזה (לא חייב ידע קודם, אבל יש תרגילים שאינם חובה בשפת פייתון) על אבטחת מידע
לא ניסיתי אותו האמת, אז אני לא יודעת להגיד איך הוא
אבל הוא באנגלית עם כיתוביות בעברית לסירטונים, לשיקולך

M98765

משתמש חדש
אני צריכה עזרה בכתיבת דוח בדיקת חדירה
פחות או יותר לפי מה שצירפתי

קבצים מצורפים

• Sample-Penetration-Test-Report-PurpleSec.pdf
    1.2 MB · צפיות: 19

ארוממך

משתמש חדש
א. נרשמתי לאתר לימודים והם הפנו אותי לכל המכללות שמלמדים הייטק בכל התחומים
ב. בחרתי בזה פשוט כי חיפשתי הכנסה מרוויחה לעתיד ישר חשבתי על הייטק שמעתי קצת על הנושא נשמע לי שאני כן מתחברת דווקא להבטחת מידע מאשר שאר התחומים
לדעת ממש אם אני מתחברת אני לא יכולה לדעת עד שאנסה
ג. תודה רבה על הרעיון לקורס חינם לא ידעתי שיש דבר כזה אשמח לקישור
ד. הציעו לי ללמוד אבטחת מידע -אנאליסט ממה שהבנתי הכוונה שזה קורס ממש למתחילים
לא לדבר ולהתקרב לשום מכללה בארץ.
הייתי ממליץ על כאלה שהם דווקא טובות [למרות שרובם הגדול הוא שקר וכזב] אבל במקום זה ממליץ לך להמתין בסבלנות,לאזור אומץ וללמוד באופן עצמאי עי קורסים חינמיים וכמעט חיניים במחיר בדיחה שמכללות בארץ מוכרות את הקורס הזה בלא פחות מ20 אלף שח
שוב. מה התחום המועדף או הפייבוריט יותר?
בודק חוסן?
חוקר נוזקות?
SOC?
בלו טים?
התחום ככ גדול ורחלב
ממליץ לשבת ולעשות מעט סדר בראש לגבי העניין

sk1203

משתמש מקצוען
לא לדבר ולהתקרב לשום מכללה בארץ.
הייתי ממליץ על כאלה שהם דווקא טובות [למרות שרובם הגדול הוא שקר וכזב] אבל במקום זה ממליץ לך להמתין בסבלנות,לאזור אומץ וללמוד באופן עצמאי עי קורסים חינמיים וכמעט חיניים במחיר בדיחה שמכללות בארץ מוכרות את הקורס הזה בלא פחות מ20 אלף שח
שוב. מה התחום המועדף או הפייבוריט יותר?
בודק חוסן?
חוקר נוזקות?
SOC?
בלו טים?
התחום ככ גדול ורחלב
ממליץ לשבת ולעשות מעט סדר בראש לגבי העניין
לא כל אחד מסוגל ללמוד עצמאית או להגיע לכל הקורסים הנדרשים

ארוממך

משתמש חדש
לא כל אחד מסוגל ללמוד עצמאית או להגיע לכל הקורסים הנדרשים
להגיע לקורסים הנל זו לא בעיה כלל. הרשת מלאה בהם ובחינם לגמרי
נכון, קושי לא מועט בלמידה עצמאית
אבל באיזה שלב אדם מבין שזה עדיף מלשלם כמעט 30,000 לכמה חודשים. על קורסים

sk1203

משתמש מקצוען
להגיע לקורסים הנל זו לא בעיה כלל. הרשת מלאה בהם ובחינם לגמרי
נכון, קושי לא מועט בלמידה עצמאית
אבל באיזה שלב אדם מבין שזה עדיף מלשלם כמעט 30,000 לכמה חודשים. על קורסים
לא בטוח
כמי שלומדת כל הזמן עצמאית
אם יש תחום שחשוב לי ללמוד כמו שצריך אני מעדיפה ללכת למקום ממוסד
מה גם שבתחום הזה שכ"כ קשה להתקבל אליו למידה עצמאית בלבד ללא תעודה תקשה עוד יותר, בטח כשאין תעודה אחרת בתחום ההייטק
הקושי בלהגיע לכל הקורסים הוא לא עצם ההגעה לקורס מסויים אלא הגעה לכיסוי מלא של כל החומר הנדרש, מה גם שכשלומדים במקום מסודר יש ליווי מקצועי לאורך הלמידה מה שאין בלמידה עצמאית.
אם לך מתאים ללמוד מקצוע דרך קורסים פה ושם באניטרנט - מצויין
כמדומני שפותחת האשכול לא התייעצה על האם ללמוד במכללה אלא ביררה על מכללה מסויימת, ויעצתי לה לנסות מספר קורסים שגם תוכל דרכם לבדוק אם היא מתחברת לתחום וגם יתנו לה רקע שיעזור לה בלימודים

ללמוד מקצוע שלם דרך סרטונים ביוטיוב (לצורך העניין) צריך להיות אוטודידקט ברמה מאוד גבוהה

ארוממך

משתמש חדש
לא בטוח
כמי שלומדת כל הזמן עצמאית
אם יש תחום שחשוב לי ללמוד כמו שצריך אני מעדיפה ללכת למקום ממוסד
מה גם שבתחום הזה שכ"כ קשה להתקבל אליו למידה עצמאית בלבד ללא תעודה תקשה עוד יותר, בטח כשאין תעודה אחרת בתחום ההייטק
הקושי בלהגיע לכל הקורסים הוא לא עצם ההגעה לקורס מסויים אלא הגעה לכיסוי מלא של כל החומר הנדרש, מה גם שכשלומדים במקום מסודר יש ליווי מקצועי לאורך הלמידה מה שאין בלמידה עצמאית.
אם לך מתאים ללמוד מקצוע דרך קורסים פה ושם באניטרנט - מצויין
כמדומני שפותחת האשכול לא התייעצה על האם ללמוד במכללה אלא ביררה על מכללה מסויימת, ויעצתי לה לנסות מספר קורסים שגם תוכל דרכם לבדוק אם היא מתחברת לתחום וגם יתנו לה רקע שיעזור לה בלימודים

ללמוד מקצוע שלם דרך סרטונים ביוטיוב (לצורך העניין) צריך להיות אוטודידקט ברמה מאוד גבוהה
אתחיל מהסוף ואעלה למעלה לאט לאט.
לא ממש הייתי אומר שצריך להיות אוטודידקט או בעל חשיבה מפותחת ככ מכיוון שמדובר ברוב דברים כמו בדיקות חדירה או אינסופי מידע או דברים שרובם ככל הרוב חוזרים על עצמם. ויש לא מעט וכן לא מעט בכלל שלא תמיד מבינים בתחום מה עושים יוצא שהם עושים עושות את זה כי לימדו אותם או כי כך ראו מישהו אחר עושה זאת
חוזר אומר באינטרנט יש את הכל כולל הכל כל החומר הנדרש והמקיף, המכללות לא מקוריות ככה שאת הכל הן יורשות מהרשת כמו כולם
חולק פה על הדבר. ממש ממש לא צריך תעודה בשביל להתקבל לעבוד - לא חסרים שיכורים עם תעודות כמו בכל מקום
לדעתי שמקום עבודה רואה שאדם ללא תעודות של אוניברסיטה או מכללה לסייבר כן יודע לענות על דברים ומוכיח את עצמו במבחן קבלה או ביעילות בעבודה אז הוא יהיה לא פחות טוב מאדם שלמד.

sk1203

משתמש מקצוען
חולק פה על הדבר. ממש ממש לא צריך תעודה בשביל להתקבל לעבוד - לא חסרים שיכורים עם תעודות כמו בכל מקום
לדעתי שמקום עבודה רואה שאדם ללא תעודות של אוניברסיטה או מכללה לסייבר כן יודע לענות על דברים ומוכיח את עצמו במבחן קבלה או ביעילות בעבודה אז הוא יהיה לא פחות טוב מאדם שלמד.
לגבי אדם ללא שום תעודה טכנולוגית קצת יותר קשה, מידיעה (בכל תחומי ההייטק)
חוזר אומר באינטרנט יש את הכל כולל הכל כל החומר הנדרש והמקיף, המכללות לא מקוריות ככה שאת הכל הן יורשות מהרשת כמו כולם
הרשת יורשת מהמרצים שבמכללות ליתר דיוק
לא ממש הייתי אומר שצריך להיות אוטודידקט או בעל חשיבה מפותחת ככ מכיוון שמדובר ברוב דברים כמו בדיקות חדירה או אינסופי מידע או דברים שרובם ככל הרוב חוזרים על עצמם. ויש לא מעט וכן לא מעט בכלל שלא תמיד מבינים בתחום מה עושים יוצא שהם עושים עושות את זה כי לימדו אותם או כי כך ראו מישהו אחר עושה זאת
אוטודידקט הוא לא בעל חשיבה מפותחת בדווקא אלא אדם עם יכולת למידה עצמאית
חשיבה מפותחת צריך בשביל לעבוד בתחום באופן כללי.

וסתם שאלה: האם אתה עובד בתחום?

ארוממך

משתמש חדש
לגבי אדם ללא שום תעודה טכנולוגית קצת יותר קשה, מידיעה (בכל תחומי ההייטק)

הרשת יורשת מהמרצים שבמכללות ליתר דיוק

אוטודידקט הוא לא בעל חשיבה מפותחת בדווקא אלא אדם עם יכולת למידה עצמאית
חשיבה מפותחת צריך בשביל לעבוד בתחום באופן כללי.

וסתם שאלה: האם אתה עובד בתחום?
אז הרשת שהיא גלובלית וכלל האתרים שבחול יורשים ממרצים במכללות? לא חושב כך
ללא תעודה, אבל בעל ידע טכנולוגי וידע מוכח לא אמורה להיות בעיה לדעתי (הרבה סיעתא ותפילות)
לא, אני עובד בתחום המחשוב בעיקר. אבל מבין בחלק מהתחום מהרבה אנשים שהיו ונמצאים בתעשיה

sk1203

משתמש מקצוען
ללא תעודה, אבל בעל ידע טכנולוגי וידע מוכח לא אמורה להיות בעיה לדעתי (הרבה סיעתא ותפילות)
לא, אני עובד בתחום המחשוב בעיקר. אבל מבין בחלק מהתחום מהרבה אנשים שהיו ונמצאים בתעשיה
אוטודידקט, בקיצור וגם קצת אנטי ממסדי אם אני מאבחנת נכון

כי גם אני מכירה *קצת* את התחום (חלק יודעת בעצמי, חלק מכירה מאנשים אחרים שעובדים בהייטק, רשתות וכו')
ומכירה גם מנהלים בחברות הייטק (ולא דווקא כבוסים)
יש אמנם יחידי סגולה כמוך שמצליחים ללמוד לבד כל תחום שירצו ובאופן מקיף וגם להתקבל לעבודה ללא שום תעודה, אבל רוב האנשים הם לא ככה (כאוטודידקטית בעצמי)

הידע ברשת לא נוצר בעצמו, הוא מגיע מאנשהו - מאותם אנשים שמלמדים במכללות בדר"כ

ואני אנסה להסביר שוב למה קשה לרוב האנשים ללמוד תחום מסויים באופן מקיף - הם לא יודעים מה ללמוד, מאיפה ללמוד וכו' וגם אם ילמדו כל מה שצריך הם לא ירגישו את זה - כי ברשת יש המון ידע, ולרוב האנשים לא כ"כ ברור מה מתוכו הם צריכים ללמוד בעצמם ומה לא.
למי שמחפש ללמוד מקצוע בחינם זה פתרון מצויין, למי שמחפש ללמוד מקצוע בצורה מסודרת ובלי בלאגן בראש עדיף ללמוד במוסד מסודר

זמני23

משתמש צעיר
אוטודידקט, בקיצור וגם קצת אנטי ממסדי אם אני מאבחנת נכון

כי גם אני מכירה *קצת* את התחום (חלק יודעת בעצמי, חלק מכירה מאנשים אחרים שעובדים בהייטק, רשתות וכו')
ומכירה גם מנהלים בחברות הייטק (ולא דווקא כבוסים)
יש אמנם יחידי סגולה כמוך שמצליחים ללמוד לבד כל תחום שירצו ובאופן מקיף וגם להתקבל לעבודה ללא שום תעודה, אבל רוב האנשים הם לא ככה (כאוטודידקטית בעצמי)

הידע ברשת לא נוצר בעצמו, הוא מגיע מאנשהו - מאותם אנשים שמלמדים במכללות בדר"כ

ואני אנסה להסביר שוב למה קשה לרוב האנשים ללמוד תחום מסויים באופן מקיף - הם לא יודעים מה ללמוד, מאיפה ללמוד וכו' וגם אם ילמדו כל מה שצריך הם לא ירגישו את זה - כי ברשת יש המון ידע, ולרוב האנשים לא כ"כ ברור מה מתוכו הם צריכים ללמוד בעצמם ומה לא.
למי שמחפש ללמוד מקצוע בחינם זה פתרון מצויין, למי שמחפש ללמוד מקצוע בצורה מסודרת ובלי בלאגן בראש עדיף ללמוד במוסד מסודר
ICS נחשב מוסד מסודר ואמין למי שרוצה ללמוד בקורס?

ארוממך

משתמש חדש
לא מכיר
ממליץ ללכת על מקום גדול ומוכר כמו SEE SEC
חוץ מזה אני די לא בעד הכל כי אניחושב שקורס שנמצא ברשת או ביוטיוב והוא חינמי לגמרי
מאוד מאוד מומלץ

גינצלה

משתמש פעיל
לא מכיר
ממליץ ללכת על מקום גדול ומוכר כמו SEE SEC
חוץ מזה אני די לא בעד הכל כי אניחושב שקורס שנמצא ברשת או ביוטיוב והוא חינמי לגמרי
מאוד מאוד מומלץ
אדם בלי רקע בהייטק יכול להצליח?
מהו אורך הלמידה?

ארוממך

משתמש חדש
אדם בלי רקע בהייטק יכול להצליח?
מהו אורך הלמידה?
לא ממליץ להכנס לשם ללא רקע הם גם דורשים ידע מקדים
זה יהיה די קשה וארוך אפילו מאוד ללא רקע
לדעתי הכנה
ממליץ ללמוד ולחקור מעט לפני שנכנסים ללמוד כדי לקבל נחיתה רכה
אם יש אפשרות ללמוד הכל כולל קורס [במקום ללמוד במכללה ולשלם כמה עשרות אלפי שקלים זה עדיף]

גינצלה

משתמש פעיל
תודה על התגובה.
איזה תחום כן מתאים למי שאין רקע? אוטומציות? בינה מלאכותית? מה עוד?
כמובן בחור כשרוני ביותר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה