דרוש מידע לימודי מחזמר וריקוד לנערות

תמר1

משתמש פעיל
אשמח למידע על לימודי מחזמר וכוריאוגרפיה לנערות חרדיות, אם יש.
תודה.

תמר1

משתמש פעיל
אשדוד או קרוב אליה. בני ברק..
סגנון שמח.. אוהבת את הסגנון של ישי לפידות והחברים [הידברות]

מישהי עם יראת שמיים

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
אין לי מושג מה הסגנון שלו, אם את רוצה ריקודים שמחים את יכולה ללכת על היפ הופ (מסתבר שאין חרדי באיזור שלך, אולי בבני ברק) ואם סתם ככה את אוהבת לרקוד ולשחרר אנרגיות- לכי לשיעורי זומבה, מאמינה שיש הרבה כאלו באשדוד, גם חרדים.
אני לא מכירה את האזור הזה, אבל כנראה תהיה פה משהי אשדודית שתוכל לעזור לך.

תמר1

משתמש פעיל
בת ה18 שלי מתעניינת בתחום, מאחר והיא מוכשרת בדרמה, שירה וריקוד.
מחפשת משהו כמו מחזמר, בנות שמלוות את הזמרת בריקוד, או שהיא תהיה בחוג שהיא שרה ועוד בנות סביבה מחוללות :)

מישהי עם יראת שמיים

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
בת ה18 שלי מתעניינת בתחום, מאחר והיא מוכשרת בדרמה, שירה וריקוד.
מחפשת משהו כמו מחזמר, בנות שמלוות את הזמרת בריקוד, או שהיא תהיה בחוג שהיא שרה ועוד בנות סביבה מחוללות :)

חח
חמודה
אני מכירה יותר באיזור ירושלים, יש את האלופות כמו רחל פקטור או לקסי (יקר יחסית), יש את ריקוד ברוח הטובה של מרים וחדווה גרוסמן, יש את אסתר כליפא- שבהופעות שלה יש זמרות ורקדניות בדיוק כמו שהיא רוצה..
אבל כל זה באיזור ירושלים, אין לי מושג אם יש להם קבוצות בעוד מקומות. אני יכולה לברר עם חברה שגרה בבני ברק, היא רוקדת כבר כמה שנים, והיא למדה אצל משהי ממש טובה (גם מבחינה רוחנית).
לגבי הגיל שלה, אני מקווה שיש לה קצת רקע בתחום, כי קשה להכנס לעולם הזה בגיל שמונה עשרה לראשונה.

תמר1

משתמש פעיל
חח
חמודה
אני מכירה יותר באיזור ירושלים, יש את האלופות כמו רחל פקטור או לקסי (יקר יחסית), יש את ריקוד ברוח הטובה של מרים וחדווה גרוסמן, יש את אסתר כליפא- שבהופעות שלה יש זמרות ורקדניות בדיוק כמו שהיא רוצה..
אבל כל זה באיזור ירושלים, אין לי מושג אם יש להם קבוצות בעוד מקומות. אני יכולה לברר עם חברה שגרה בבני ברק, היא רוקדת כבר כמה שנים, והיא למדה אצל משהי ממש טובה (גם מבחינה רוחנית).
לגבי הגיל שלה, אני מקווה שיש לה קצת רקע בתחום, כי קשה להכנס לעולם הזה בגיל שמונה עשרה לראשונה.
אם יש לך מידע על אסתר כליפא- מיקום, עלות, טלפון..
וזו שבב"ב איזה סוג ריקוד- יש לך מושג?
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה