קורונה לימודים לילדים שיש מישהו במשפחתם המוגדר בסיכון

sarina

משתמש צעיר
שלום לכולכם ,
מחודש אדר ( בשנה שעברה ) הילדים שלנו לא הולכים לתלמודי התורה והגנים בהוראת רופאים בכירים , כיון שהקורונה מסוכנת מאד לאחד מבני הבית , לא אכנס כאן לפירוט ותיאור כמה קשים החיים שלנו בצל הקורונה וכו' , אני מחפשת כרגע פתרון לימודי/חברתי לילדים בגילאי חיידר(8/11) וילדה בת 5, אפשר גם בזום .
אם אתם מכירים משהו /כיוון אשמח לשמוע

נ.ב השגות על ההתנהלות שלנו (למה אנחנו לא שולחים? לימוד תורה מגן וכו' אין מקומם כאן- בתקווה להבנה)

חמחם

משתמש מקצוען
אולי בהנהלת החיידר ובגן יסכימו להקליט לכם ולשלוח ?
או לשיחת ועידה ? (כמו שיעור ממש)
בהצלחה
ותחזיקו מעמד!

מצלמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
שלום לכולכם ,
מחודש אדר ( בשנה שעברה ) הילדים שלנו לא הולכים לתלמודי התורה והגנים בהוראת רופאים בכירים , כיון שהקורונה מסוכנת מאד לאחד מבני הבית , לא אכנס כאן לפירוט ותיאור כמה קשים החיים שלנו בצל הקורונה וכו' , אני מחפשת כרגע פתרון לימודי/חברתי לילדים בגילאי חיידר(8/11) וילדה בת 5, אפשר גם בזום .

נ.ב השגות על ההתנהלות שלנו (למה אנחנו לא שולחים? לימוד תורה מגן וכו' אין מקומם כאן- בתקווה להבנה)

ילדים שהחלימו כבר, ויבואו ללמוד עם הילדים שלכם אחה"צ, מעשי?
לא פתרון למה שבקשת, אבל אולי יכול להקל קצת....

tami123

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
אני יודעת על משפחות שגם נשארו בבית ופשוט הם ביקשו מהמורות והמלמדים לחייג אליהם לפני כל שעור
ואני לא יודעת עד כמה זה היה אפקטיבי אבל משהו זה בטח נתן

אסתי פעמון

משתמש מקצוען
בכתה של אחין שלי הכינו בכתה מקום מוגן עם פלסטיק מכל הכיוונים והילד שיש לו בן משפחה בסיכון יושב שם ומשתתף בכל השיעורים.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים

bracha5

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית

מהיכן אתם הארץ?

sarina

משתמש צעיר

מהיכן אתם הארץ?
מאלעד
הולכת לקרוא את ההודעה שצורפה כאן

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
שלום לכולכם ,

מצדיעה לך על שמירת החיים כפשוטם!
לימודי ממש אין לי.
יש לי הרבה חומרי העשרה, אם מעניין אותך, בשמחה!

[לדוג':
גינון של "לשומרה" - סרטוני הדרכה לשתילה.
אנחנו שתלנו כבר כמה ירקות. האושר והסיפוק בשמיים.
למדנו הרבה על צמחים וירקות, הדפסתי לילדים דפי הדרכה, ולמדנו קצת הרבה בוטניקה.
היה מרתק והעסיק את כל בני הבית ממש. כל הגילאים.]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה