שיתוף לילה מאתגר והתוצאה לפניכם!!! - סדר העבודה.

חרבונא

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
טוב אני לא הצלחתי לישון הלילה (כרגיל... :confused: :confused: :confused: )
ונכנסתי לאולפן עד הרגעעעע!
הקלטתי את השיר סדר העבודה של ישי ריבו האלוף!
זה מה שיצא אשמח לחוות דעת וביקורות .

קבצים מצורפים

• סדר העבודה.mp3
    13.3 MB · צפיות: 201

Srool

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
לפני הכל - מניסיון אישי, אני מאוד מאמין בביקורת ככלי לשיפור,
אז קח את זה באווירה טובה.

ביצוע:
בקטעים הגבוהים יש אנרגיות טובות, אבל בנמוכים, בפרט בפתיחת השיר, אתה נשמע קצת ישנוני או כאילו אתה מפחד להעיר מישהו שישן בבית :)
כדאי לפתוח קצת יותר את הפה כדי שהמילים יישמעו בבירור.
הסיום יצא מעולה.

סאונד:
השירה קצת עמומה. צריך לפתוח אותה עם EQ או פלאג שיעשה את זה אוטו' כמו CLA vocals של Waves.
יצא לך די מדויק מבחינת הפיץ' (גובה הצליל), אבל זה יכול וצריך להיות להיות מדויק יותר, כי זה לא נעים לאוזן בקטעים מסוימים. כל מאזין ממוצע היום התרגל כבר לדיוק של 100%. 80-90 זה כבר לא מספיק.
כדאי לדייק גם את הקול השני.
צריך לעבור על הכל עם Vari Audio (אם אתה על קיובייס) או כלי אחר לדיוק ה-Pitch.

בהצלחה!
דניאל.

חרבונא

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
לפני הכל - מניסיון אישי, אני מאוד מאמין בביקורת ככלי לשיפור,
אז קח את זה באווירה טובה.

ביצוע:
בקטעים הגבוהים יש אנרגיות טובות, אבל בנמוכים, בפרט בפתיחת השיר, אתה נשמע קצת ישנוני או כאילו אתה מפחד להעיר מישהו שישן בבית :)
כדאי לפתוח קצת יותר את הפה כדי שהמילים יישמעו בבירור.
הסיום יצא מעולה.

סאונד:
השירה קצת עמומה. צריך לפתוח אותה עם EQ או פלאג שיעשה את זה אוטו' כמו CLA vocals של Waves.
יצא לך די מדויק מבחינת הפיץ' (גובה הצליל), אבל זה יכול וצריך להיות להיות מדויק יותר, כי זה לא נעים לאוזן בקטעים מסוימים. כל מאזין ממוצע היום התרגל כבר לדיוק של 100%. 80-90 זה כבר לא מספיק.
כדאי לדייק גם את הקול השני.
צריך לעבור על הכל עם Vari Audio (אם אתה על קיובייס) או כלי אחר לדיוק ה-Pitch.

בהצלחה!
דניאל.
תודה רבה על הביקורת אם לא הייתי לוקח את זה באווירה טובה לא הייתי מעלה...
אז ככה:
בעיה ידוע דוע דוע דוע שבנמוכים יש לי בעיה... כי אני לא מצליח להנפיק רול נמוך כמו שצריך בלי לסבול ולהתכווץ כמו לא יודע מה...
אני אחרי פיתוח קול ועדיין זאת התוצאה אין לי מה לעשות חוץ מלפתוח עם EQ קצת ואז אני שומע שינוי גוון בגבוהים קיצער נושא טעון...
השירה עמומה אני לא כל כך מסכים כאילו לסגנון הזה זה הגוון המתאים לדעתי ככה שנוח לי עם זה
לגביי הדיוק לדעתי שוב לדעתי בלבד יש שני בעיות:
בעיה ראשונה הכניסה של הפיזמון הראשון הוא לא הכי מדוייק ולא הצלחתי לדייק אותו כמה שניסיתי.
בעיה שניה הבשכמל"ו האחרון הוא תלוי באיזה אוזניות יכול להישמע חצי טון או רבע טון מעל מה שצריך ושוב בגלל שזה משתנה לי במוניטור הכל טוב באוזניות סגורות הכל טוב חצי סגורות ג"כ טוב רק בפתוחות נשמע קצת גבוה ממה שצריך להיות לכן לא הצלחתי לתקן את זה כמו שצריך.
אני על קיובייס ואכן אני עם הוורי אודיו עובר כל פעם ולא ראיתי צורך לתקן דברים יותר מדיי אלא ממש שיווצורים בקטנה.
הקול השני לדעתי יושב מבחינת הטונציה שלו בול ויש חלק מהכניסות שנכנסתי בקול השני טיפלה מאוחר בשביל ולמען... לדעתי זה נותן סוויץ יפה לשירה והיא פחות מונוטונית במיוחד בשיר ארוך שהפיצוץ מגיע מאוחר...
ישר כוח ותודה רבה על הביקורת!!!

חרבונא

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
מדהים!
יש לך קול עדין טהור ורגיש
ביקורתיי: צריך קצת תיקון זיופים בכניסות. וזהו. מושלם!!
תודה רבה!!!
אתה מתכוון לכניסות לא בזמן נכון??
כי ניסיתי לתקן את זה ולא הצלחתי להבין מתי אני נכנס כמו שצריך שמעתי את המקור וגם כן לא הצלחתי אולי בניתי את הפלייבק לא מדוייק כל כך ולכן לא הצלחתי להיכנס כמו שצריך טוב סך הכל לילה אחד...

Srool

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
בעיה ראשונה הכניסה של הפיזמון הראשון הוא לא הכי מדוייק ולא הצלחתי לדייק אותו כמה שניסיתי.
בעיה שניה הבשכמל"ו האחרון הוא תלוי באיזה אוזניות יכול להישמע חצי טון או רבע טון מעל מה שצריך ושוב בגלל שזה משתנה לי במוניטור הכל טוב באוזניות סגורות הכל טוב חצי סגורות ג"כ טוב רק בפתוחות נשמע קצת גבוה ממה שצריך להיות לכן לא הצלחתי לתקן את זה כמו שצריך.
תירוצים תירוצים תירוצים...

תקשיב - זה הרבה מעבר למקומות שציינת.
אם תמשיך בתחום בצורה מקצועית - יבוא יום שתגיד "איך לא שמתי לב לזה?!".
חוסר הדיוק הוא אחד הדברים שגורמים לזה להישמע חובבני. תשאף ליותר.
היה לוקח לי כ-10 דקות להביא את זה לרמת דיוק מושלמת בפיץ'. זה לא כזה מסובך.
אם אתה לא מסתדר עם ה-Vari Audio זה עניין אחר, אבל אל תזלזל בנחיצות שלו.

אולי מעניין אותך גם...