פונט לייצר תפו"א מפירה...

c kahn

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
האם יש אפשרות להחזיר טקסט-גראפי (מPDF לדוגמא) לטקסט חי?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אפשר ואפשר, בעזרת תכנת OCR.
ובמצבים מסויימים אפשר אפילו ב Adobe Reader עצמו.

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אפשר בPDF לעשות בשמירה - שמור כקובץ טקסט. (זה נשמר כיתוב בסיסי, בלי שום עיצובים)

c kahn

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י עפרה;483318:
אפשר בPDF לעשות בשמירה - שמור כקובץ טקסט. (זה נשמר כיתוב בסיסי, בלי שום עיצובים)

אפשר טיפה יותר פרוט? אודה מעומק ליבי...

dn

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י אברהם;483274:
אפשר ואפשר, בעזרת תכנת OCR.
ובמצבים מסויימים אפשר אפילו ב Adobe Reader עצמו.
מה זה התוכנה הזאת?
האם זה יעזור לי? יש לי קבצים שנעשו בקורל+ ניקוד. אני מעבירה אותם לאילוסטריטור ומשם לאידיזיין (כקובץ אילוסטריטור) הבעיה היא שיש שינויים לפעמים בכיתוב ואז קשה מאד לסדר את זה ויש צורך להקליד מתחילה.
יש לי דרך אחרת? (לשנות בקורל זה מסובך..)

שמים

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י dn;483400:
מה זה התוכנה הזאת?
האם זה יעזור לי? יש לי קבצים שנעשו בקורל+ ניקוד. אני מעבירה אותם לאילוסטריטור ומשם לאידיזיין (כקובץ אילוסטריטור) הבעיה היא שיש שינויים לפעמים בכיתוב ואז קשה מאד לסדר את זה ויש צורך להקליד מתחילה.
יש לי דרך אחרת? (לשנות בקורל זה מסובך..)
למה להעביר דרך האילוסטרייטור? לבחור את הטקסט בקורל, להעתיק, ולהדביק באינדיזיין בתוך תיבת טקסט. זה אמור לעבוד מצוין.

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אני רואה שלא בכל קובץ האופציה קיימת, אולי מישהו יסביר למה
אבל יש קבצים PDF שפותחים אותם באדובי רידר,
ואז אפשר לבחור
קובץ - שמור כמלל
לפעמים זה עובד טוב ולפעמים לא.

dn

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י שמים;483439:
למה להעביר דרך האילוסטרייטור? לבחור את הטקסט בקורל, להעתיק, ולהדביק באינדיזיין בתוך תיבת טקסט. זה אמור לעבוד מצוין.
הבעיה שזה לא רק כיתוב, זה עמוד מעוצב. אפשר לעשות להכל העתק הדבק?

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נ"ל כך:
טקסט חי בתוכנות כמו אינדזיין ווורד ואף פוטושופ ללא שיטוח. הטסט נותר חי, ניתן להעתקה ואף לשינוי.(באקרובט המלא אפשר לשנות אם יש את הפונט המתאים) אם עבר המרה לעקומות אך לא שיטוח, אפשר להזיז כל אות או למחוק וכוד' אך לא להעתיק טקסט או לשנותו.
אם עבר שיטוח או קובץ סרוק או מצולם(ללא שימוש בOCR איכותי כמו ליגטורה) ישנה יכולת מסויימת של ocr באקרובט עצמו. אך לא שוה הרבה בעברית.
כל זה בקובץ ללא אבטחה כמובן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה