כללי לייבל'ה ליפסקר [כן, עוד לא ירד לדפוס..] - עזרה בהכנסת אלמנט לדיסק.

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
אני אמורה להשאיר מקום שיוכלו לכתוב עליו את שם המשפחות של החתן והכלה.. ("שמחת נישואי משפחות כהן ולוי") ו-כל מה שאני מכניסה הורס ת'עיצוב. יש למישהו רעיון?

מצו"ב הדיסק.

קבצים מצורפים

• disk.jpg
    KB 806.1 · צפיות: 10

אברוש

משתמש רשום
בצד שמאל על שכבה חצי שקופה.

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
האמת שניסיתי לעשות משהו כזה, אבל אין - הורס לי הכל.. :eek:

קבצים מצורפים

• disk.jpg
    KB 209 · צפיות: 10

ayala

משתמש מקצוען
אולי להקטין את המילהTHE ולהרים את המילה WEDDING ואז יהיה מקום למילה
"שמחת נישואי משפחות" בצד ימין, אולי אחת המילים תרד למטה יפה, ולשמות המשפחה יותר בגדול מתחת לזה יותר כלפי האמצע. לעשות המחשה? מקווה שזה יעבוד

משולש

משתמש צעיר
אני אישית סולדת מן המושג "the wedding" (ניתן לחלוק כמובן) הוא מאוד לא יהודי. אם תורידי אות תוכלי לשים בצד שמאל בקלות.
חוץ מזה - מרשים וייחודי

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
"אולי להקטין את המילהTHE ולהרים את המילה WEDDING ואז יהיה מקום למילה
"שמחת נישואי משפחות" בצד ימין, אולי אחת המילים תרד למטה יפה, ולשמות המשפחה יותר בגדול מתחת לזה יותר כלפי האמצע. לעשות המחשה? מקווה שזה יעבוד"

---->>
האמת שלא הכי הבנתי אותך - בכל מקרה אני לא אמורה לכתוב כלום אלא רק להשאיר מקום והם כבר יכתבו עם לורד לדיסקים..

אברוש

משתמש רשום
בצד השני, לא על הקלידים.
וגם ללא מסגרת, ורקע בהיר.

lew

משתמש רשום
מה שאילה כותבת נשמע הכי הגיוני.
להקטין את המילה the ולהעלות קצת את הwedding
ואז נוצר מקום לעשות את המסגרת חצי שקופה.

ayala

משתמש מקצוען
או אולי- להקטין טיפה את הthe wedding ולהעלותו
ואז לעשות מלבן יפה כזה כמו שעשית- אבל רחב מאד וצר בגובה,
ושים אותו ממש מעל המילים הקטנות של "להזמנות"

ואם תשים את הכיתוביות בעיגול סביב כל העיצוב של הדיסק זה יתפוס פחות מקום

עוד רעיון: משהו כזה

קבצים מצורפים

• disk2 copy.jpg
    KB 59.6 · צפיות: 9

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
נכתב ע"י אברוש;225772:
בצד השני, לא על הקלידים.
וגם ללא מסגרת, ורקע בהיר.

ומה עם הthe wedding??

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני הייתי אומר להשתמש איכשהו לצורך העניין בקלידים.

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
איך עכשיו?

ותודה לאילה על הרעיון לשים את הפרטים מסביב. ;)

קבצים מצורפים

• disk.jpg
    KB 188.2 · צפיות: 9

ורד

משתמש מקצוען
מצוין
ממש הברקה
אבל להוריד מיד את המלבן הנוסף
לכתוב את המשפחות בהמשך ישיר כמו שעשית קודם בפרטים
וה פשוט מקסים !!!

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מצטרפת לורד
כמובן בלי המלבן

ayala

משתמש מקצוען
בבקשה. מקוה שאני לא מביעה את דעתי יותר מדי
אולי תעלי איך זה נראה עם הפרטים?
1- תעשי אחד בלי מלבן בכלל כמו שורד הציעה,
2-ואחד עם כל הפרטים בתוך מלבן (כמו שעשית אבל עם קונטור מובלט כמו בדוגמא השניה שהעלית),
3-ואחד שרק הפרטים של שמות המשפחה יהיו במלבן(כהן-לוי) והשאר לא יהיה במלבן.
תנסי ותראי מה יותר טוב

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
שוב - לא הבנתם אותי.
אני ל-א כותבת כלום, הרי כל משפחה מקבלת סה"כ דיסק אחד..
מדפיסים כמות מוכבדת של דיסקים ללא שמות ואז לכל משפחה כותבים על הדיסק עם לורד את השמות.. מובן? אני לא כותבת אלא רק מכינה מקום לכתיבה.

שבלונה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
לדעתי, כדי להזיז את "זה וודינג" (אין לי כח לעבור לאנגלית) טיפה שמאלה...

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
נכתב ע"י נתנאל וייס;225835:
לדעתי, כדי להזיז את "זה וודינג" (אין לי כח לעבור לאנגלית) טיפה שמאלה...

אבל שים לב - איך שזה עומד עכשיו ה'וודינג' ממורכז עם המלבן (והדיסק בכלל..)

ayala

משתמש מקצוען
כותבים בכתב יד את שמות המשפחה? או במחשב? אם זה במחשב אז מה הבעיה - הרי חייבים לראות אם זה נכנס או לא.

וכמו שאמרתי- עכשיו הריבוע התחתון השקוף נראה דל מדי. עדיף לשים לו את הקונטור כמו ממקודם.

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
אכן, כותבים בכתב יד. כבר אעלה דוגמא עם הקונטור תגידו איך זה. (פשוט לפעמים כבר נראה שיש יותר מדי אפקטים.. אז שקלתי אם להוסיף או לא)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה