דרוש מידע לידים והחזרי מס

אוהבת לדעת

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
רוצה להיכנס לתחום.
האם יש קורס הסבר או משהו שאפשר ללמוד על הנושא.
אולי יש כאן מישהו שמתעסק בזה ורוצה לתת הדרכה פרטית בתשלום
תודה!

שמחה קופי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי

אוהבת לדעת

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מה הכוונה?
את לא יועצת מס?
לי יש הדרכה פרקטית לבעלי מקצוע בלבד
אני עצמי לא יועצת מס, יועצת מס רצתה לגייס אותי לעבןדה שאני אעשה את זה תחתה.
אבל אין לה אופציהללמד אותי ולכן אם אין לי ידע מקדים לא אוכל לעבוד אצלה.
לכן אשמח מאד לכל בדל מידע
תודה נראש@!

אמא של נפתלי :)

משתמש מקצוען
בהחלט
הכוונה היא את לא יועצת מס, לא מכירה את התחום - כך נשמע מדברייך
היא לא מתכוונת ללמד
אז מה תעשי?
תכיני לה קפה? ללקוחות?
איך יהיו החזרי מס?
או שלא הבנתי את המערכת מהתחלה

HMB

משתמש פעיל
בהחלט
הכוונה היא את לא יועצת מס, לא מכירה את התחום - כך נשמע מדברייך
היא לא מתכוונת ללמד
אז מה תעשי?
תכיני לה קפה? ללקוחות?
איך יהיו החזרי מס?
או שלא הבנתי את המערכת מהתחלה
אם זה כך זה פשוט פשע להגיש דוח לאנשים(ולא למצות את כל הזכויות שמגיע ללקוח)
מחוסר ידע מקצועי בנושא.

אלא אם כן זה רק בקטע הטכני של שיחות מול לקוחות ולסגור לידים....

אמא של נפתלי :)

משתמש מקצוען
אם זה כך זה פשוט פשע להגיש דוח לאנשים(ולא למצות את כל הזכויות שמגיע ללקוח)
מחוסר ידע מקצועי בנושא.
לא רוצה להטיל דופי, ואני בטוחה שהכוונות טובות, לכן זה באמת לא מובן
אלא אם כן זה רק בקטע הטכני של שיחות מול לקוחות ולסגור לידים....
אז זו משרת מכירות או מזכירות, ואז לא ברור בכלל מה מטרת פתיחת האשכול....

אוהבת לדעת

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני עבדתי עד לפני תקופה במשרד רו"ח.
כרגע יש לי הצעה למשרד חדש שמעוניינת שאטפל בכל הנושא של החזרי המס.
רציתי ללמוד את הנושא קום כל טוב כדי שאוכל לעשות את זה, למה אתן חושבות שלא נעשה את המיטב עבור הלקוח אני באמת לא מבינה אשמח להסבר ברור יותר

HMB

משתמש פעיל
תפרטי בבקשה מה התפקיד שתצטרכי לעשות.
ומה עשית במשרד רו"ח שעבדת....
נבין יותר

אוהבת לדעת

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תפרטי בבקשה מה התפקיד שתצטרכי לעשות.
ומה עשית במשרד רו"ח שעבדת....
נבין יותר
על התפקיד אני לא ממש יודעת
לפני כן הייתי מכינה בגדול דוחות שנתיים עצמאים חברות ועמותות, משכורות, וכו

HMB

משתמש פעיל
מי יגיש את הדוחות?
תצטרכי לדעת להגיש,לא?
מה זה מכינה דוחות אוספת נתונים?

עד מתי

משתמש מקצוען
אני עבדתי עד לפני תקופה במשרד רו"ח.
כרגע יש לי הצעה למשרד חדש שמעוניינת שאטפל בכל הנושא של החזרי המס.
רציתי ללמוד את הנושא קום כל טוב כדי שאוכל לעשות את זה, למה אתן חושבות שלא נעשה את המיטב עבור הלקוח אני באמת לא מבינה אשמח להסבר ברור יותר
כי זה לא לימוד של כמה טיפים או הוראות
זה ללמוד חוקים, להבין אותם
ולדעת להשתמש בהם בצורה מיטיבית

• תודה
Reactions: HMB

חמדה יקרה

משתמש מקצוען
האשכול לא ברור, את רושמת שעבדת והכנת דוחות של עצמאים, למדת את המקצוע ?
מה בדיוק את רוצה ללמוד עכשיו ?

אוהבת לדעת

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
האשכול לא ברור, את רושמת שעבדת והכנת דוחות של עצמאים, למדת את המקצוע ?
מה בדיוק את רוצה ללמוד עכשיו ?
אני אסביר שוב הכל
אני עבדתי במשרד בתפקיד הנה"ח במשך מספר שנים (לא חשבתי שזה רקלוונטי)
כרגע יש לי הצעה לעבוד במשרד רו"ח בתפקיד של להביא לקוחות להחזרי מס ולקנות לידים להחזרי מס.
יש עוד משהו לא ברור?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה