לטבריינים/ות שבינינו עזרה דחופה!

• פותח הנושא zoom
  • פורסם בתאריך

zoom

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מי מכיר אולם שמחות נחמד בטבריה? (עדיפות לקריה החרדית)
אני זקוקה לאולם כזה בדחיפות עליונה, ואם יש מספרי טלפון - עוד יותר טוב
אם יש לכם אפשרות לעזור לי - תבורכו מפי עליון!
(אפשר גם באישי)

zoom

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נו, טבריינים, איפה אתם עושים שמחות?
או שאין טבריינים בפורום?:confused::confused::confused:
איפה D.V.D.?:rolleyes:

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
לאיזה צורך?

בקרייה החרדית עצמה יש את אולמי קונטיננטל מבית "בית ברזי'ק" - יש להם אולם יפה וחדש אבל קטן יחסית.

יותר למעלה, יש את מלון פלטרין שאני יודעת שגם עושה שמחות קטנות כמו בריתות, אירוסין וכו' - הוא יותר ישן ונראה לי יותר קטן.

שני המקומות האלו לא מתאימים לחתונה או לבר מצווה גדולה.

ובלי קשר, החרדים עושים שמחות בכל האולמות בעיר (דואגים למשגיח צמוד).

zoom

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עדן תודה
שלחתי לך באישי מה שאני צריכה,
אם יש עוד מישהו שיכול לסייע בנידון
תודה מראש

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
זום, רק עכשיו אני רואה את הודעתך, אבל התיבה שלי מלאה ואין לי זמן למחוק אותה אז אני עונה לך כאן, מקווה שזה עדיין רלוונטי...

לדעתי לצרכים שלך מאוד יתאימו "אולמי קונטיננטל" - זה במרחק הליכה מהמקום בו תשהו (עובר דרך שדרה נחמדה) - יש שם במה נמוכה והגברה (שכנראה תצטרכו), אפשר להשכיר ללא אוכל, ומספיק גדול למטרתך ולמס' המשתתפים.

בהצלחה.

zoom

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש לך אולי טלפון?
בחיפוש בגוגל עולה לי שהאולם הזה במלון ברזיק, זה נכון?
ושוב, אלפי תודות!!!!:)

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אכן.
האכסנייה נקראת "בית ברזי'ק" והאולם נקרא "קונטיננטל" - אבל זה אותו מבנה ואותו בעלים.
בהצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה