מידע שימושי לזיכוי הרבים: אפשר לקבל יעוץ עורך דין חינם

אילנה248

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
שלום לכולם! לאחרונה הייתי זקוקה ליעוץ של עורך דין, והמליצו לי על מישהו מאוד מקצועי. פניתי עליו, והוא ענה לי בטלפון לכל השאלות, ואפילו לא לקח על זה כסף! הוא מוכן לתת עצות טלפוניות חינם, פשוט אדם טוב! עגב, עצות שלו מאוד עזרו לי, ברוך ה'.
יהי רצון שלא נזדקק לעזרה של עורכי דין, אבל אם משהו כן זקוק לזה, אפשר לשלוח לי מייל ואוכל להעביר לו את הנתונים של אותו עורך דין
המייל שלי: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

ללי שלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש אפשרות לקבל פגישה של עו"ד בחינם, עו"ד ממש מיקצועים במשרדי דגל התורה - מנסיון.

פיקנטי

משתמש רשום
עיצוב גרפי
נראה לי שבכל התחומים, אני הייתי זקוקה לעזרה בתחום זכויות עובד, פיצויים וכד'. הוא מאוד מקצועי

אילנה248

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נכתב ע"י רות מיכל;1024437:
באילו תחומים הוא מתמחה?

נראה לי שהעו"ד הזה מתמחה בכל התחומים, אני אישית נעזרתי בו בנושא זכויות עובדים, פיצויים וכו'.

חנוש-

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עו"ד שמתמצא בכל התחומים??!!
מזכויות עובדים, טביעות כספיות, גירושין, עבריינות, ועד חתימת חוזים.
אני תמהה אם יש אדם שיכול לחלוש על הכל - ולהיות מומחה בהכל.....

אילנה248

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נכתב ע"י חננוש;1025553:
עו"ד שמתמצא בכל התחומים??!!
מזכויות עובדים, טביעות כספיות, גירושין, עבריינות, ועד חתימת חוזים.
אני תמהה אם יש אדם שיכול לחלוש על הכל - ולהיות מומחה בהכל.....
בתחום גירושין הוא באמת לא עוסק, אבל בזכויות עובדים, טביעות כספיות, עבריינות ומקרקעין הוא מתמחה. לי אישית הוא נתן הדרכה בתחום זכויות עובדים. ההתמחות העיקרית שלו -- זה נזקים וביטוח. חוץ מזה, תמיד אפשר לשאול -- זה הרי לא יעלה כסף. והוא אדם אחראי, כך שאם הוא לא יודע משהו -- הוא ימנע מלייעץ

אלישבע1

משתמש חדש
האם זה עדיין רלוונטי?
אני זקוקה לייעוץ של עורך דין בענייני מקרקעין באופן קצת דחוף.

תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  23  פעמים

לוח מודעות

למעלה