כללי לופה

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מישהו עבד פעם עם התוכנה שלהם?
שייך להכין עם זה משהו נורמלי לדפוס?

ובכלל, מדובר בחברה אמינה?
ההדפסות באיכות טובה?

תודה מראש.

ירוק_תפוח

משתמש רשום
האיכות דווקא בסדר. התוכנה לא מאוד נוחה לשימוש, אין בה חופשיות בתמונות (להזיז לאן שרוצים וכדו').אבל אפשר להכין בפוטושופ ולהעביר לשם.

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אתמול היו its my life בתערוכה כנראה חברה מתחרה ללופה
זה היה באיכות מאוד גבוהה
ואני השתמשתי בלופה הם די טובים

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
ואיך ההדפסה?

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש עוד כמה חברות מתחרות ללופה, חוץ מ its my life. יש את pic a book, ספרספר ועוד. אני עשיתי כבר כמה פעמים ספרים של לופה. איכות ההדפסה מדהימה!! משהו לא רגיל, באמת! התוכנה די קלה לעבודה, אבל לא משהו מפוצץ, והדבר שהכי הרגיז אותי זה שהם נותנים מספר פונטים מצומצם, ופונטים ממש לא מוצלחים. הם עכשיו שידרגו והוציאו "לופה 2", ששם יש הרבה יותר אפשרויות של רקעים, ושל אפקטים לחיתוך וסידור תמונות. את הקטע של הפונטים לא בדקתי בגרסה המשודרגת, אבל יש הרבה שינויים לטובה.
אבל תמיד אפשר להוריד ולנסות, התוכנה היא חינמית.
ועל איכות הדפוס שלהם אני יכולה להעיד שהיא משהו מצוין. גם הצבעים, וגם הגימור והכריכה. (גם סיכות, גם ספירלה, וגם כריכה קשה).

רחלושית

משתמש רשום
מיכל, תודה לך. באמת תהיתי עד כמה איכות ההדפסה שלהם טובה.

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תודה מיכל.
עבדת עם עוד חברות חוץ מהם?
מי הכי טוב בתחום לדעתך?

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא ראיתי עבודות של חברות אחרות. שמעתי על לופה מחברה לפני שנה ואז עשיתי שם.
אח"כ ניסיתי לעשות סקר שוק, ובדקתי מחירים וראיתי שהם אחת החברות הזולות, והמשכתי איתם מאז עוד כמה פעמים.
לפני שבועיים קיבלתי מהם 7 ספרים מדהימים, וכל מי שרואה את זה מתלהב. והשבוע אני אמורה לקבל מהם עוד ספר אחד, שעשיתי כבר ב"לופה 2". אבל מאיכות הדפוס שלהם אני מתלהבת כל פעם מחדש. כיף לדפדף בדפי כרומו האלה עם התמונות הגדולות והיפות בצבעים מקסימים.

eshkolit

משתמש רשום
הכל נכון איכות שירות אמינות מצוינים

yaniv_55

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני הזמנתי דרך myalbum.co.il

האפשרויות יחסית רבות והייתי מאוד מרוצה.
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה