כללי לוח שנה תש"ע

ציפי78

משתמש צעיר
למישהו יש קובץ פתוח של לוח שנה תש"ע בתוכנות אינדיזיין?
תודה מראש :)

SHANTY3

משתמש רשום
שנה שעברה

עבדתי על טמפלט של לוח שנה והיה לזה ביקוש.
מתלבטת אם השנה גם לעבוד על זה ולמכור במינימום ..

efectim

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יש ביקוש

כמה עשוי לעלות כזה דבר?

מבינים

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
התוכנה שחזון שמים הציגו בתערוכה פשוט מדהימה!

ציפי78

משתמש צעיר
נכתב ע"י מבינים;284105:
התוכנה שחזון שמים הציגו בתערוכה פשוט מדהימה!

כבר ראיתי בתערוכה, לא בשבילי..
כי אני עובדת על אינזיידין.

מבינים

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
זה כל מה שמדהים בתוכנה, אתה מעצב מה בא לך, באיזה תוכנה שבא לך ומייבא את זה לתוכנה ההיא ורק מוסיף את הזמנים.
גילוי נאות: אין לי שום מניות בחזון שמים.
(היה לי בחומש:) )

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
חזון שמים - תוכנה מסחרית שניתן ליצור איתה לוחות שנה לכל מקום בארץ ולהזרים את הטקסט לאינדיזיין.

מי שמעוניין לא לקנות את התוכנה חזון שמים - יכול להוריד את קלוח בחינם (ולעבוד יותר קשה בהזנה ידנית של כל הזמנים והתאריכים)

רותי ארליך

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
D I G I T A L
מה המחיר של הלוח הזה - חזון שמים?
ואיך אפשר להשיג אותו

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
לכל מי שפנה אלי בקשר ללוח "חזון שמים" - אין לי קשר אליו, ואין לי מידע לגביו.
פרטים אפשר לקבל אצל המחבר:
הרב איתן צקוני
רח' שלום בנייך 12 נתיבות 87804
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
08-9932655 &#1488;&#1493; 08-9945621
&#1504;&#1497;&#1497;&#1491;: 057-3186420

&#1488;&#1493; &#1500;&#1513;&#1500;&#1493;&#1495; &#1492;&#1493;&#1491;&#1506;&#1492; &#1508;&#1512;&#1496;&#1497;&#1514; &#1500;&#1502;&#1513;&#1514;&#1502;&#1513; sky-view

ravitsar

משתמש רשום
לוח שנה

בוקר טוב
מישהו יודע באיזה תוכנה כדאי לעבוד על לוח שנה שמגיע מWORD
תודה ויום נעים....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה