כללי לוח שנה של אברהם - תענוג - אין מילה אחרת.

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
לשנת תשע"ח רק לוח חודשי
בע"ה לשנת תשע"ט גם לוח שנתי/לוח שבועי ואם יהיה ביקוש אז גם יומן

pink

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש את הלוח גם לפי לועזי?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י pink;n5029899:
יש את הלוח גם לפי לועזי?

כן -
כל רוכש מקבל 2 קבצים, אחד לפי עברי מאלול תשע"ז עד תשרי תשע"ט, והשני מספטמבר 2017 עד ספטמבר 2018

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אברהם;n5021909:
הלוח הזה הוא תבנית שמיועדת לטווח רחב ככל היותר של גרפיקאים ולקוחות, שיוכלו להכין לוח שנה בקלות ובמהירות המירביים. אם הייתי מאפשר שימוש בשכבות, זה היה נח למי שרוצה את התבנית בגודל ברירת המחדל, אך למי שרוצה לשחק עם הגודל, להכין לוח שנה גדול או קטן במידות אחרות, זה היה מסבך מאד.
מסיבה זו גם הכנתי את הכל בטבלה אחת ולא ב-12 טבלאות נפרדות. כדי ששינוי ייעשה בצורה אחידה לכל הלוח בקלות ובמהירות.

מה הפירוש טבלה אחת?
אם אני מגדיל את התיבת טקסט בעמוד מסויים זה יקח שורות מהחודש שבעמוד הבא?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י צביזון;n5032276:
מה הפירוש טבלה אחת?
אם אני מגדיל את התיבת טקסט בעמוד מסויים זה יקח שורות מהחודש שבעמוד הבא?

אם אתה מגדיל את תיבת הטקסט ע"י גרירה של אחת הפינות או שינוי המידות - זה אכן ייקח שורות מהחודש שבעמוד הבא
אם אתה מגדיל ע"י גרירה תוך כדי לחיצה על Ctrl, הטבלה תגדל יחד עם תיבת הטקסט (או עם Shift+Ctrl אם אתה רוצה לשמור על הפרופרוציות)

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אצלי כשאני מגדיל תיבות טקסט עם טבלה, עם Ctrl או עם Shift+Ctrl, זה לא משפיע על טבלה שנמצאת בתוך התיבה.
האם יש הגדרה מסוימת שצריך להגדיר בתיבת הטקסט או בטבלה, כדי שזה יעבוד?

הולנדית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מתענינת בלוח, יש לי שתי שאלות:
חוץ מהטקסט שניתן לשינוי יש אפשרות לעצב גם את הטבלה של הלוח, נניח שיהיו רווחים בין קוביה לקוביה בטבלה?
האם מופיעים בלוח גם תאריך עברי וגם לועזי?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י הולנדית;n5043158:
מתענינת בלוח, יש לי שתי שאלות:
חוץ מהטקסט שניתן לשינוי יש אפשרות לעצב גם את הטבלה של הלוח, נניח שיהיו רווחים בין קוביה לקוביה בטבלה?
האם מופיעים בלוח גם תאריך עברי וגם לועזי?

א. זו כמו כל טבלה של אינדיזיין. אפשר לעצב את המסגרות שלה, את הצבע שלה וכו'. אפשר לשחק עם הקוים של הטבלה, לבחור צורת קו כפול, לתת לקו עובי וכו' וכך לגרום לרווח דמיוני בין המשבצות
אם זה לא מספק אפשר גם כמובן להוסיף שורה/עמודה נוספת בין כל שורה וכך ליצור רווח מלאכותי
ב. כמובן - שני הלוחות (גם המסודר לפי הלועזי וגם המסודר לפי העברי) כוללים את שני התאריכים. שני הלוחות מגיעים ביחד, דהיינו כל רוכש מקבל 2 קבצים אחד ללוח לועזי/עברי ואחד ללוח עברי/לועזי.

מומלץ לצפות בסרטון

הולנדית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שאלה נוספת,
אם יש לי קובץ אינדיזיין מוכן עם רקעים ושכבות יש דרך לאחד אותם לקובץ אחד מבלי לאבד את השכבות?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י הולנדית;n5043223:
שאלה נוספת,
אם יש לי קובץ אינדיזיין מוכן עם רקעים ושכבות יש דרך לאחד אותם לקובץ אחד מבלי לאבד את השכבות?

זורק רעיון:
אל תאחדי אלא תעצבי את הלוח כרצונך בהתאם לגודל של הקובץ הראשון ותמקמי אותו כשכבה חדשה על הקובץ שלך

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י הולנדית;n5043239:
כלומר ליבא קובץ סגור? זה האופציה היחידה?

לא, אפשר לייבא גם קובץ אינדיזיין
וגם אפשר להעתיק שכבות מקובץ לקובץ

טראכט גוט

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
איך מעתיקים שכבה אחד מקובץ לקובץ?

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
איך מיבאים קובץ אינדיזיין לקובץ אינדיזיין?

ממש כמו כל קובץ. אני יודע שזה נשמע מפתיע, אבל ככה זה.
יש את layout zone סקריפט חינמי לדברים מתקדצים מאוד בקטע הזה, ואידך זיל גמור.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים

הולנדית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
רכשתי את הלוח ואני ממליצה מאד.
הלוח מאורגן ומדויק ביותר, בנוי בצורה מקצועית וחכמה המאפשרת שינוי של נתונים בצורה קלה ומהירה.
הלוח מכיל כמה פתרונות שונים ונותן מענה למגוון וריאציות אפשריות.
בנוסף קיבלתי שירות מעולה והדרכה במידת הצורך.
נותר לי רק לעצב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה