כללי לוגו "פנדה"

sarilu

משתמש חדש
לוגו עבור ציירת קיר
אשמח לקבל חוות דעת

קבצים מצורפים

• לוגו.jpg
    KB 4.4 · צפיות: 21

חמש

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נחמד, אך מזכיר ברגע הראשון יותר עלה מאשר מכחול, וכן הצבע הצהוב בהיר מאוד ולא מספיק בולט.
בהצלחה!!

הרשל'ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אז מאיפה בעצם מתחילים:

יש כאן סוגיה די פשוטה ולא מסובכת.
אין כאן לקוח עצבני (כך לחשה לי ציפור קטנה), אין כאן וועד מנהל, בריפים נפתלים, מזכירה דעתנית (שהיא במקרה גם אחיינית-מזה-מוכשרת של המנהל) וכד', אלא גב' מוכשרת הצריכה לבנות לעצמה תדמית מקצועית.

קהל היעד:
במקרה זה, כיוון שאין לנו בריף כאמור, ננסה לדמיין מי הלקוח ומה הוא צריך. איור קירות בגני ילדים? התשובה: גננות. כיתות הגיל הרך בחיידר? הרב'ה (וכמובן המזכירה-המזה-מוכשרת של החיידר שגם אותה לא יזיק לשחד במשהו..."איור קטן על הקיר מעל העריסה בחדר של התינוק..? בכיף! לא, מה פתאום! תכניסי את הארנק!! די! גיטי, אני אומרת לך לא צריך!... זה שתי דקות בשבילי! את מעליבה אותי, ממש בכיף!..") שגם הוא (מי?.. הא! הרב'ה!.. אז תגיד), מטבע עיסוקו אוהב דברים חמודים שמתאימים לילדים החמודים (והמנוזלים בתקופה זו) שהוא מלמד. תנו להם להבין שאתם בעניין ומבינים בדיוק מה הם צריכים. (ומה שהם צריכים - זה בדיוק את הכשרון שלכם).

ההתחלה טובה, יש לנו שם: השם מתאים, קצר וקולע, מעורר אסוסיציות נכונות ורצויות בכיוון הנכון (איור קירות). פנדה היא חיה חביבה ועגלגלה, אמנם לא צבעונית בעליל - אך מכאן גם ההזדמנות לטוויסט מפתיע. (וטוויסט מפתיע = זכירות. שזה דבר לא רע, תודו..). הא, ופנדה זה גם צבעי פנדה..! עוד יותר טוב!

טיפוגרפיה: אנחנו צריכים אות טובה. יש לוגויים שמתחילים בויז'ואל, יש כאלה שדווקא הפונט עושה אצלם חצי (או יותר) מהעבודה. אבל רק אם הוא פונט באמת טוב. כזה המשדר נכונה את המסר, ונותן טעימה למתבונן - עוד לפני שראה בפועל "את הסחורה".
אז למה אנגלית?.. באמת למה? הרי אני לא הולכת לטוס פתאום לחו"ל לצייר במונסי, ואני לא חב"דניקית בשליחות במסצ'וסטס (נשברה לי המקלדת, אל תנסו לומר זאת בפה!), בגלל שזה מרשים? שם באנגלית זה מרשים. ואם חלק לא יוכלו לקרוא - זב"שם. אני לא רוצה לקוחות שלא יכולים לקרוא מילה אחת באנגלית. מן הסתם הם תפרנים מקרית ספר ולא יהיה להם לשלם לי בסוף... טוב, ננסה בעברית, אבל שיהיה מרשים. או לכל הפחות מקסים.

הלאה, ויז'ואל (= החלק הגרפי בלוגו שאינו טקסט): איור זה מכחול. וגם טושים, מברשות, והרבה סמרטוטים וטינר ולא יודע מה עוד... בקיצור, לא חסר. חשוב רק לשמור על מקוריות מסוימת. זה גם נחמד, וגם תורם לזכירות של הלוגו והשם.

ועכשיו לשלב בין השניים. לא, לא צריך פלפול נסתר, לא כוונות טמירות ויחודים עליונים. צריך פשוט שילוב ברור שיאפשר קריאות טובה. משהו נוח ונעים שכיף להתבונן עליו. יותר מידי שפיצים? לא טוב. אלמנט שדורש פיענוח? לא טוב. משחקי טקסטורות? לא טוב. לוגו טוב, הוא טוב כי הוא פשוט כזה. שום הצללה / הבלטה / תאורה לא תציל לוגו רע.

צבע: שילבנו בשעה טובה? עכשיו הזמן לבחור צבע מתאים. כן, תמיד אהבת את הסגול-לילך כמו בשמלה של סבתא, וגם הירקרק-דימדומי-שחר מהמם, למרבה הצער אף אחד אחר לא באמת יבין על מה את מדברת (ומסוכן מכך - גם לא יזכור). בלי גווני ביניים (בשלב זה). צבעים מוחלטים יעילים (וזכירים) הרבה יותר.

עד כאן לשעה זו, נשתדל להמשיך עוד מעט עם המחשה.

369369

משתמש צעיר
אתה מצחיקול לא קטן (וגאון)

תשתדל להביא המחשה -תודה-

חויד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מצטרפת לקודמי,
ועוד שאלה, לפי מה/מי אתה בוחר לשלוח תגובה (ועוד כזו מפורטת)?
או נשאל כך, מה זכתה היא שלא זכו אחרים?

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י חויד;676419:
מצטרפת לקודמי,
ועוד שאלה, לפי מה/מי אתה בוחר לשלוח תגובה (ועוד כזו מפורטת)?
או נשאל כך, מה זכתה היא שלא זכו אחרים?

התגובות שלו עומדות לרכישה בכרטיס אשראי.
המחיר עולה אם הוא מוסיף הדגשות נושאיות אח"כ.
:cool:

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
הרשל'ה, תן רשות לקחת את התגובה שלך ולפתוח מזה אשכול חדש.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י דויד א;676406:
אתה מצחיקול לא קטן (וגאון)

הסדר הנכון הוא גאון ואח"כ מצחיקול.
אם כי יש לציין שהוא עושה מאמץ ניכר כדי שנחשוב שזה להיפך.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
נכתב ע"י Shia;676524:
אם כי יש לציין שהוא עושה מאמץ ניכר כדי שנחשוב שזה להיפך.
:eek:

sarilu

משתמש חדש
ת'אמת שאין לי מילים על ההשקעה..
זה נראה לי נדיר.
"תודה רבה"

הרשל'ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תהליך עבודה

בהמשך לדיון מצורפת המחשה מתומצתת להליך העבודה עליו המלצתי. (כמובן שיש לשקלל ולהוסיף דם יזע ודמעות, הפסקה למנחה, צעקות של הילדה מלמטה וכד').
וזאת למודעי כי אין ברצ"ב להורות הלכה או לטעון למקוריותו ו / או התאמתו של לוגו כזה או אחר לנושא הנדון. אנשים עצבניים, קטני אמונה, קצרי רוח, או סתם כאלה שנגמר להם החלב לקפה בבוקר, מתבקשים להתאפק מלהגיב לפחות עד מחר בערב ו / או נטילת חצי כדור הרגעה.
לבריאות.

קבצים מצורפים

• panda0001.png
    KB 205.9 · צפיות: 16

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
אני כבר פותח אשכול על חוו"ד ללוגו...

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אני פורש מהמקצוע.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה