כללי לוגו+נייר מכתבים-מה יותר יפה?

• פותח הנושא life
  • פורסם בתאריך

life

משתמש רשום
לוגו ונייר מכתבים שישמש בהמשך גם למעטפות וכרטיסי ביקור...
קרן לתמיכה בתלמידי חכמים, משפחות מרובות ילדים וכהנה...
הלקוח לא רצה משהו כבד.
מה דעתכם?

קבצים מצורפים

• 121.jpg
    KB 190.8 · צפיות: 25
  • 12.jpg
    KB 239.6 · צפיות: 23

דיסק

משתמש פעיל
עימוד ספרים
קודם כל העבודה מאד יפה אני אישית אוהב יותר את השני . יש בה משהו מיוחד מאד

Looooona

משתמש צעיר
אהבתי את שניהם. הראשון לדעתי יותר יפה ויותר מכובד!
אולי את הריבוע הלבן הייתי טיפה מצרה ומאריכה עד למטה...

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
שניהם יפים. מקצועי ביותר.
הייתי מבהיר בשני את הצד השמאלי, והייתי בוחר בו.
אם אין אפשרות להבהיר, אני בוחר בראשון.

זו אניאני

משתמש פעיל
אני בוחרת בשני!
העיצוב מיוחד!
אולי באמת לצמצם קצת את השטח שהוא תופס.

rach

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
הראשון.יפה
השני לא מספיק מתאים לבלנק

צריך שטח לבן גדול יותר בשביל הכתיבה או קצת להבהיר את הרקע

פונט- אולי אפשר להחליף? את הטקסט של הפרטים בצד שמאל צריך להפוך ל'בלוק'- יותר מקצועי

life

משתמש רשום
נכתב ע"י rach;60707:
הראשון.יפה

פונט- אולי אפשר להחליף? את הטקסט של הפרטים בצד שמאל צריך להפוך ל'בלוק'- יותר מקצועי

היישור לשמאל יהיה יותר יפה כאשר אכתוב את הכתובת והטלפונים המדוייקים ואז תיהיה הבלטה ליישור השמאלי
זה בהחלט יותר מיוחד מ'בלוק'-גם יותר מקצועי..

אני אשלח את זה ללקוח ואדווח לכם מה היו הערותיו
תודה למגיבים.

rach

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
עדין נראה לי שעדיף בלוק לטקסט (רק לעיצוב הראשון)
מכיוון שקו העיצוב הוא ריבועי ואין נטיה לצד מסוים, לכן יראה טוב בלוק

וכמובן שתלוי במידת אורך הטקס. במידה והכיתוב הנוכחי לא הנכון.

גלי

משתמש צעיר
הראשון מאד יפה, אבל השני מאד יפה ויותר חדשני הוא צריך להיות בהיר יותר זה מדי חזק

מעיינות21

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
זה קרן לתמיכה?
אם הוא ייקח את זה לדפוס..זה יעלה יותר מהקרן :)
סתאאם.

זה יפה אהבתי את השני רק כמו שאמרו קודמי תבהיר את זה.

poupee

משתמש פעיל
עימוד ספרים
שניהם מאוד יפים אני מעדיפה את השני רק שלהבהיר קצת את הצבע

life

משתמש רשום
נכתב ע"י תקשורת;60817:
והלוגו מאד יפה

הוווו תודה
להבהרה: מה הלוגו מסמל?
בראייה כללית הוא נראה כמו פרח=אהבה=תודה
עלי הכותרת יוצרים תחושה של צורת לב=אהבה=נתינה
ומזוית שונה זה נראה כמו ספר=ת"ח
ואם תשימו לב, יש שם כעין זוג כפות ידיים... (ליצירתיים בלבד)
הצבעים חמים
ז"א שהכל פה חם ואוהב = חסד!!!
לדעתי הכל פה מושלם!!!
היום אני שולחת ללקוח נראה מה יהיו חלומותיו.
ותודה לכל המגיבים

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הראשון!
אהבתי מאוד את הצבעים המשתלבים, וגם הגוונים שבחרת מעולים.

גם השני מאוד יפה אבל נראה לא גמור, הצבעים חזקים מדי, חסר משהו למטה שייתן יציבות, והעיצוב תופס שטח גדול מדי.

koShir

משתמש צעיר
הצבעים בראשון מאד יפים אבל העיצוב לא ממש תשובה לשום ללוגו.
השני מיוחד ויפה והייתי משנה אותו לצבעים של הראשון

tamar

משתמש מקצוען
שניהם מיוחדים, הצבעים הרמוניים ויפים. הייתי בוחרת בראשון- מכובד יותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה