כללי לוגו לעיר ?!

מ טיילור

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אז הישוב אלעד הופך להיות עיר
בשעה טובה , מזל טוב

וכעט נותנים כמה אפשרויות בחירה בין מספר לוגויים (סמלים) פונטציאלים לעיר

חבל, ממש חבל שמשרד הפרסום "אפיקים" לא עבר על אשכול "תחרות לוגו לאתר ..." כדי לראות איך צריך להראות לוגו מקצועי ורציני , נראה שלא השקיעו בעיצוב הלוגויים הפונטציאלים לעיר יותר מכמה דקות של עבודה. אבל אולי זה רק אני...
חוו דעתכם :

שוקולטה_10

משתמש צעיר
צילום מקצועי
רואים שראש אחד עבד עליהם, לפי הפונטים שחוזרים ע"ע, אותו שטאנץ של רעיון...
זה לא סוד-אין עלינו... עוד מעט נקים אנו עיר - פרוג שׁמה.

מעיינות21

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
רק עכשיו שהעלת את זה אני קולטת שזה בכלל לוגויים.

זה נראה כמו פירסומת לנופש...

לא אהבתי בכלל.

שילת_250

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים
אויש!
זה לוגו לעיר?

מ_ר_צ

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
כ"כ ילדותי. באמת לא ברור לי מה עבר עליהם? זה אולי מתאים לישוב בהתפתחות.

תקשורת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ומה יעזור הבכינות שלנו פה?
מישהו צריך לדאוג ש"שם" יבינו שבאלעד לא אוהבים לוגו מסוג כזה!
שבאלעד יודעים להעריך מקצועיות!

LMNT

משתמש פעיל
1 או 4 נראים כמו התחלה עדינה של משהו שבהמשך יכול להיות סמל לעיר...
כל השאר לא.

עמודי שש

משתמש פעיל
עימוד ספרים
לא מצאתי שם אפי' לוגו אחד מתאים לרפואה.

הייתי מציע לאחראים של הפירסום לדפדף במגוון של הלוגואים בתחרות שלנו, - - -

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
שעון, אל תתבייש בזה שאתה אלעדי........ בגלל הלוגו.

סתם אני לא מבין למה הם חושבים שאנשים יתקשרו לבחור. וישלמו על זה שיחת טלפון. הם מציעים פרס כלשהו?

למשל כאן, התחרות היא בין החברים. מאחורי כל לוגו עומד אחד החברים שלנו. וזה מעניין ומאתגר. כולנו מהתחום הגרפי.
אבל אני לא רואה אף עקרת בית עוזבת את הילדים הכביסות הבישולים והגיהוצים, ורצה לטלפן לאפיקים היקרים לבחור לוגו לעיריית אלעד המהוללה. יש לה דברים דחופים יותר, לא?

זו אניאני

משתמש פעיל
בינינו,
הם הרי בחרו כבר לעצמם את הלוגו המועדף,
הם פשוט רוצים להחדיר לתודעה של כולם שאלעד הופכת לעיר ויש לה לוגו חדש - - -

אחד 2

משתמש צעיר
נכתב ע"י prog;58984:
שעון, אל תתבייש בזה שאתה אלעדי........ בגלל הלוגו.

ומה לעשות?
העולם שונה היום לוקחים כל דבר ללב,
עיר או חברה או עיתון יוצאים למסע פרסום ואסטרטגיה וכדומה, ואלו שגרים בהם או קונים אותם או קוראים אותם לוקחים ללב ו'מתביישים' בשבילם ועוברים דירה ומפסיקים לקנות ולקרוא, (ואולי זה סתם קינטור נגד מימסדים חזקים???)

השעון הדובר

משתמש חדש
זה מאד ברור שהם כבר בחרו את הלוגו, וזו הסיבה שהם עיצבו את כל השאר בצורה מזעזעת כדי שאף אחד לא יטעה ויבחר את "בחיר ליבם".

מה לעשות וגם הלוגו ההוא מזעזע לא פחות,

ולנו נותר מעכשיו לראות מול העיניים במקום לוגו חדשני שנות 2008, לוגו מיושן עם ופושט דוחה!

שוויליגרף

משתמש רשום
בחירת לוגו לאלעד

חבל מאד שעיריית אלעד לא נתנה את ההצעה לבחירת לוגו חדש לעיר לפורום הזה.מי שראה את המודעה של אפיקים עם הלוגואים המוצעים, תסלחו לי, נדוש ועלוב.מעניין מה אתם חושבים על זה, האם אני צודק.מי שראה את החומר הענק שכולנו השתתפנו בו מבין על מה אני מדבר.

שוויליגרף

משתמש רשום
אם תשימו לב, מעל ההודעה עם הלוגואים מופיע העץ של לוגו מס' 1, אולי זה הלוגו שהם בחרו.

מוישי הלר

משתמש צעיר
לא יודע.

לוגויים משעממים ביותר. לא מתקרב לא ללוגו של ביתר שעיצב חיים מושקין ולא ללוגו של אף עיר ואם בישראל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה