כללי לוגו לעזר נישואין

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

pessi&chani

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תודה לכולם על ההתייחסות והתגובות,
הראשון בשינויי צבע
ותיקונים קלים,
יהיה מושלם.
ובדיוק את זה אני שואלת, מהם "התיקונים הקלים" שישלימו את הלוגו?

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אכן, הראשון שהעלית יותר יפה, שימי לב בצד שמאל וגם קצת למעלה העיגול חתוך משום מה
אולי באמת כמו שאמרו להכהות קצת את התכלת, לתת לו יותר גוון של כחול לא כהה מידי.
הרבה הצלחה!

Designer

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לדעתי עבודה יפה, אהבתי את הבחירה של הצבעים אבל משום מה זה נראה לי קצת חיוור אולי כדאי לנסות להכהות את זה טיפה ולראות אם הלוגו נראה יותר דומיננטי. בהצלחה

Smeshi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
לוגו יפה. העיגול שם בצד חתוך, ובסרט הזה - הקיפול שבצד ימין יותר מוצלח, הייתי משכפלת גם לצד שני. הצבע התכלת: נהדר ומרענן. אם להכהות אז רק את האיזורים הכהים שביניהם, כלומר שהמעבר יהיה יותר דרסטי. אולי גם להוסיף למעבר הברקה = קצת לבן בגרדיינט באיזורים בהירים של התכלת.

ohrchadash

משתמש רשום
לדעתי הראשון יותר מתאים מהשני השני מתאים להכנסת ספר תורה לדעתי

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
על השאלה הראשונה האם עקרונית אחרי שכבר התקדמת ועבדת על הלוגו את צריכה לשנות אני לא יודע מה לענות
לגבי הלוגו עצמו, אני משערת שמה שמפריע לו זה שהכל מיושר בלי משהו קצת מעניין, אולי איזה משחק טיפוגרפי עם אות אחת מוגדלת יותר, או שהמילים עזר נישואין יהיו בגדליםשונים, שיהיה ללוגו "אופי" מיוחד יותר.
עוד דבר שהפריע לי שהמילים "תלמידי ישיבת" וה"קרעטשניף" על כתוביםבאותו מקום -זה מפריע לקריאות.
אבל בכללי, הבסיס מצוין.
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה