כללי לוגו למאמן / יועץ אישי

חזק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מה דעתכם בכלליות?
אני מתלבט כמעט בין כולם, למרות שלראשון אני רוחש יותר כבוד, מכיוון שזה יצא ראשון.
ובכן לגבי הלוגו:
מדובר ביועץ / מאמן אישי,- יותר בתחום העצמת הנפש (לא קאוצ'ינג)
קהל יעד: בני ישיבות חסידים, גיל צעיר,
ניסיתי שיהיה כמה שפחות מצועצע, כדי לבטא מקצועיות ונקיות.
ומצד שני שיוכל לפנות לגיל המתבגר.
התוכלו להסביר האם זה משדר נכון ?
ולבחור ולנמק?
תודה רבה

קבצים מצורפים

• Untitled-2.jpg
    KB 63.9 · צפיות: 20

נחליאלי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הראשון נראה הכי ''מאוזן'' עם המילים שכתובות מתחתיו,
אני גם אהבתי מאוד את השלישי. מעניין היה לראות אותו
כאשר המילים שמתחתיו משתוות ללוגו בגודלן.
אבל בהחלט לוגואים יפים מאוד!
בהצלחה!

veredb

עיצוב ועריכה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
3 או 4
אבל צריך עוד לעבד את הטקסט

פוינט ק גת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש משהו יפה בשלישי.
כאילו בא המעגל המשורטט ומאזן את העץ הנוטה ליפול...

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תמיד קל להתחיל מלמחוק, ואז לראות מה נשאר:
אז ככה: 1. מבלבל. איך קוראים את זה, איזוֹן?
3. נראה כמו עץ בשלכת. משדר חולשה ורעד.
2 ו 4 - יותר טובים.
בשתיים יש 2 בעיות אם הטיפוגרפיה: 2 פונטים שונים בלוגו אחד, זה לא בא טוב בעין., ותאור העסק שבורח מדי ימינה, גם לא כך כך מוצלח.
דוקא לחץ יש פוטנציאל, אבל הוא דק מדי. חוץ מזה, כעת הוא חסום. הוא נתקל בקיר של הלוגו. אולי כדאי להעבירו מעבר ללוגו, לשמאל?
בארבע כדאי להגדיל את העץ בתוך העיגול, כשהלוגו יודפס בקטן לא יראו מה יש שם בתוכו.
הניגודיות בין ירוק לכחול לא מספיקה. מה דעתך לעשות את העץ בנגטיב לבן?

אהובה ו

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
נכתב ע"י חזק;920892:
מה דעתכם בכלליות?
אני מתלבט כמעט בין כולם, למרות שלראשון אני רוחש יותר כבוד, מכיוון שזה יצא ראשון.
ובכן לגבי הלוגו:
מדובר ביועץ / מאמן אישי,- יותר בתחום העצמת הנפש (לא קאוצ'ינג)
קהל יעד: בני ישיבות חסידים, גיל צעיר,
ניסיתי שיהיה כמה שפחות מצועצע, כדי לבטא מקצועיות ונקיות.
ומצד שני שיוכל לפנות לגיל המתבגר.
התוכלו להסביר האם זה משדר נכון ?
ולבחור ולנמק?
תודה רבה

נכון שזה לא הנושא, אבל הייתי חושבת על כיוונים אחרים לשם. אם אתה צריך להגיד "איזון", אתה בעצם אומר שבינתיים אין איזון... שזה לא כ"כ נעים. (הייתי חושבת שיועצים אומרים: "אתה בעצם מאה אחוז בסדר, אבל...")

למה שלא תשתמש בשם שלו? את התחושה שאתה מנסה להעביר, אפשר בסמל, כמו שאתה עושה עכשיו.

חלומי

משתמש פעיל
רק אני מרגישה שהאיזון שברירי דקיק כזה ולא לטווח ארוך?
אומנם מדובר בנושא רגיש,
אבל בלוגו ההדגשה היא על התוצאה- האיזון
וחשוב להתמקד בזה ולבחור פונט מתאים עם בסיס, יציבות ואיזון
אח"כ נדבר על הויז'ואל.
בהצלחה רבה מאוד!!

פ. 770

משתמש רשום
הצבעים רעננים ויפים, ומאוד מתאימים לשם
הפונטים אולי מדי עדינים (במיוחד אם קהל היעד הוא בחורים)
ב-4 יש רעיון יפה אבל לתשומת לבך -
העץ שענפיו הם חיצים לכל הכיוונים מראה בדיוק ההיפך מאיזון, יותר כיוון של בלבול וחיפוש לא ממוקד

bekki

משתמש מקצוען
טובבב,בתור אחת שמגיעה ממקצועות הטיפול דווקא השלישי הכי נראה לי משקף נפש.הרביעי מזכיר רפואה אלטרנטיבית כמו רפלקסולוגיה וכל השאר.
אבל,,, אם היה מדובר במטפל קלאסי הלוגו מאפיין נכון.כאן יש את השם איזון שאכן דורש התייחסות מעט מאוזנת כמו שאמר חלומי. והענפים ב3 נראים יותר נעים ברוח.
הכיוון נהדר. עוד מעט וזה מקסים.

דאבל אימפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לי 3 דווקא נראה כמו עץ שמתמתח, כאילו מנסה לפרוץ את עכבותיו/ לגדול. אהבתי.

חזק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
וואוו איזה בלבול אני כבר צריך איזון...
אני מאוד מודה לכם על התגובות ,הם האירו את עיניי!
כפי שהבנתי 2-3 הכי נראים מוצלחים,
אבחר פונט יותר יציב, צבע עז יותר אולי, ואעלה שוב.
לחלומי ולכל השאר: אכן נורא התלבטתי כי המקצוע עדין ורגיש, והשם די גס.(או חזק מדי)
לאהובה: הלקוח מתכוון לפתוח מכון מתישהו, אז השם לא אקטואלי (הצעתי לו באמת)
ותודה תודה לכם.

גולד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
3 או 4

אני אהבתי את הרביעי (בפוטנציאל - יש עדיין מה לעבד)

בסימבול, להפוך את הכחול ללבן (נגטיב של העיגול) , ולהתחיל אתא העץ מלמטה, שישבור את העיגול.

צריך למצוא פתרון לסידור האלמנטים והפונטים

בהצלחה!

dem

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אני חושבת ש1 הכי מעניין ומושך, כל השאר- דברים שרואים

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
3!!!!!!!!!
לטעמי לא צריך לאזן את העץ ולא שום דבר... לטעמי...העץ הזה זה ממש עץ בתנוחת צמיחה ושאיפה לעתיד טוב יותר, קולע בול לנוער מתבגר!!!!
רק אולי לעבות אותו קצת... אולי...
מה שכן הטיפוגרפיה צריכה יוד עבודה ו"איזון"...

נהדר, בהצלחה!!!

אלי ויסברג

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
קחי את 4, תבחרי פונט יותר יציב ו'מאוזן',
את העץ והעיגול תמקמי מעל, במרכז, על מנת ליצור 'איזון'.
ויש לך אחלה לוגו. אולי קצת לשפץ את העץ.
הייתי גם מחליף את הצבע של העת ללבן=שקוף. הכחול סתם מיותר שם.

כל השאר הם סוגים של לוגו בתנועה, לא ממש איזון.

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הסמל של 3 מוצלח ביותר לדעתי!
הטקסט שם דק מידי, וגם השורה שמתחת ארוכה מידי וצריכה יישור.

לאהש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לדעתי 3 אולי אפשר לשלב את האות א' של האיזון בתוך העיגול בצורת עץ אולי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה