כללי לוגו לארגון

חויד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אשמח לשמוע דעתכם על הלוגואים.

זאת סקיצה ראשונית בהחלט!
כך שאל תתיחסו לפרטים קטנים,
כמו"כ הפונט גם בתור סקיצה בלבד...

קחו זאת בחשבון והגיבו בהתאם!

תודה לעונים!

קבצים מצורפים

• לוגו.jpg
    KB 255 · צפיות: 17

if

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
א. הייתי הולך על כיון מס' 1
ב. האייקון של היד נראית כביצה.
ג. לנסות לשחק עם האייקון בטקסט

קבצים מצורפים

• 011.jpg
    KB 38.9 · צפיות: 12

מרור

משתמש רשום
לדעתי 3 הטוב מכולם.
הרעיון של הידיים יפה מאד.
הייתי מחליקה את קווי המתאר של הידיים שיהיו קו אחיד ולא קוצני.

אביה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
2 מצויין!!!
הויזואל של הידיים נהדר
רק להשמיט את הסימן קריאה מהסלוגן

arye770

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
2

הכי מתחבר לטקסט זה מס' 2
כדאי אבל יותר לחזק את הקווים, קצת קשה להבין בשניה הראשונה שזה ידיים
צבעים יפים

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עוצמה של נתינה

וכן חושבני שיש צורך להחליף את הסלוגן.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

אסתי ב

משתמש רשום
הראשון יפה מאוד ונקי.
הייתי מרחיבה יותר את הפס הלבן בין שתי הצורות (ידיים) זה יתן קצת יותר אוויר וזרימה.

חויד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
תודה לעונים!
בקשר לע(ו)צמה ככה החליטו המנהלים.

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש משהו מעט 'חולני' בצבעוניות (אולי העלית בצבעי CMYK?). הייתי מנסה לבדוק סכמות צבעים אחרות שנותנות תחושה יותר מוארת ואופטימית.

סקיצה 1 היא הטובה ביותר מבין המגוון שהעלית, אך גם היא זקוקה לעבודה. כפות הידיים בתוך העיגול זוקוקת לליטוש (שימי לב שהן גם לא סימטריות לגמרי) והייתי בודקת אפשרות למקם את העיגול שלהן מעל הטקסט ולא בחופף לו. כמו כן הייתי מנסה לסובב את העיגול הצידה כך שהידיים יופיעו באלכסון, זה ייתן יותר דינמיות.

הייתי מוותרת על סימן הקריאה בכותרת המשנה.
ומכיוון שזה ממש דורש, הייתי מנסה אולי לתת לאות "ע" במילה "ליעד" צבעוניות אחרת כך שיהיה אפשר לקרוא את זה גם כ"מיד ליד".

חויד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
יש משהו מעט 'חולני' בצבעוניות (אולי העלית בצבעי CMYK?). הייתי מנסה לבדוק סכמות צבעים אחרות שנותנות תחושה יותר מוארת ואופטימית.

סקיצה 1 היא הטובה ביותר מבין המגוון שהעלית, אך גם היא זקוקה לעבודה. כפות הידיים בתוך העיגול זוקוקת לליטוש (שימי לב שהן גם לא סימטריות לגמרי) והייתי בודקת אפשרות למקם את העיגול שלהן מעל הטקסט ולא בחופף לו. כמו כן הייתי מנסה לסובב את העיגול הצידה כך שהידיים יופיעו באלכסון, זה ייתן יותר דינמיות.

הייתי מוותרת על סימן הקריאה בכותרת המשנה.
ומכיוון שזה ממש דורש, הייתי מנסה אולי לתת לאות "ע" במילה "ליעד" צבעוניות אחרת כך שיהיה אפשר לקרוא את זה גם כ"מיד ליד".
<!-- / message --><!-- sig -->

הצבעים ב-RGB
כמו שכתבתי - זו סקיצה ראשונית! ולכן הידיים לא סימטריות והצבעיים לא ממש סופיים (זה הכיוון) וכמובן לא מעובד מספיק,
בקשר לרעיון אם ה"ע" חשבתי ע"ז, אבל זה נראה מיותר 2 אלמנטנים כאלו מרכזיים בלוגו אחד, (את הידיים חייבים).
בכ"א תודה על התגובה המפורטת, עזר לי מאוד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה