כללי לוגו לאוצר החכמה - חו"ד ויעוץ

• פותח הנושא א"ב
  • פורסם בתאריך
בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
ובעצם, כבר יש עדכון יותר חדש, אשמח לשמוע לדעתכם

קבצים מצורפים

• כחול 3.jpg
    KB 75.5 · צפיות: 11

Ok - מירי טריטל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הצורה הריבועית יותר חדשנית לדעתי. הספרים ברקע- היה יותר מוצלח בדוגמא השניה (בפעם השניה) שהעלית- כאילו הולך ונמוג ומזכיר יותר את הוירטואליות.
בכללי- עבודה מקצועית ונקיה.

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
בקשר לצבעים...
כרנאה שהצבע של הלוגו ישתנה בהתאם למיקומו (הכחול יותר יתאים לאתר החדש, והחום לתוכנה כמות שהיא היום). יתכן שמה שייחד את הלוגו לא יהיה הצבע שלו (כי הצבע פעמים יהיה חום ופעמים כחול), אלא הצורה.
מה עוד ללטש לדעדתכם?

גרפצ'יקו

משתמש רשום
הכל מקצועי מאוד - ברמה גבוהה של עיצוב.
חסר לי קצת בסיס ללוגו, איזשהוא קו רעיוני של יציבות כי הספר והריבוע שמאחור יוצרים איזה איקס ויזואלי שנראה קצת לא יציב. זה לענ"ד

איילת שלו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אה זהו. גרפצ'יקו חידד לי מה מטריד. הלוגו באמת בכיוון נהדר ומקצועי. אבל נראה שלוגו לאוצר החכמה בטח רוצה לשדר שזה מאגר מאד מסודר עם ממשק מאורגן וברור. התנועה של הלוגו מידי חזקה (במויחד בדוגמא האחרונה) כדאי אולי ליישר את אחד האלמנטים - אולי דווקא את הספר ליישר ולהשאיר את המסך כמו בדוגמא האחרונה - כדי להקנות תחושה מסודרת ומאורגנת, לא בלגן.

כתבתי מבולגן... מקווה שהובנתי

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
יותר טוב?

קבצים מצורפים

• לוגו כחול דוגמא נבחרת.jpg
    KB 74.3 · צפיות: 11

ayala

משתמש מקצוען
הרבה יותר טוב! זה בדיוק מה שהיה חסר לי.
אני חושבת שכדאי לנסות לראות איך הלוגו נראה בלי הקרניים בריבוע, כי יש התנגשות של הקרניים עם הספרים

מ.ש.י.

משתמש רשום
הצורה הראשונה יפה יותר, הייתי מחליף פונט הכותרת דחוף אולי לפונט "תהילה" או משהו בסגנון.

בהצלחה זה יפה מאוד.

כתום וירוק

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני לא ראיתי בריבוע הזה מסך... :(
אולי לשים לו מעין 'רגל' למטה אבל אז הוא יצטרך לעמוד ישר.
באופן כללי ממש נראה מיוחד!

מבינים

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
באופן כללי זה מאד יפה.
הספר העקום קצת מפריע לי, אולי כדאי שרק הספרים הפנימיים יהיו עקומים והחיצוני יישאר ישר?

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
ועכשיו?

קבצים מצורפים

• כחול 4.jpg
    KB 70.5 · צפיות: 15

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה