כללי לוגו יובל ה60 לישראל

נקי_כפים

משתמש מקצוען
עימוד ספרים

קבצים מצורפים

• 1.jpg
    KB 31.7 · צפיות: 12
  • 2.jpg
    KB 51 · צפיות: 9
  • 3.jpg
    KB 38.5 · צפיות: 10
  • 4.jpg
    KB 33.5 · צפיות: 11
  • 5.jpg
    KB 22.7 · צפיות: 10

נקי_כפים

משתמש מקצוען
עימוד ספרים

קבצים מצורפים

• 6.jpg
    6.jpg
    KB 19.7 · צפיות: 9

moty777

משתמש רשום
תלוי מאוד מה רוצים לשדר בלוגו.
אם מחפשים משהו מאוד רשמי, אז הראשון ממש מתאים.
אם מחפשים להראות חגיגות אז הייתי הולך על 4 או 6.

אותי זה ממש מסקרן על מה יחליטו.
יש לי שנה עמוסה עם הלוגו הנבחר.

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
אם לא שמתם לב, בדוגמא הראשונה יש בדיוק 60 סמלים!

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
הם הולכים לבחור במס' 6.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
מוטי תעדכן אותנו...

moty777

משתמש רשום
הכל תלוי בח"כ רוחמה אברהם והטעם שלה. נחיה ונראה.

artstar

משתמש צעיר
A People and a Nation

אתמול הי' כתבה בניו יארק טיימס מגזין
בנושא "ישראל ואומה" וזאת הי' הלוגו בתוכה:
<table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="451"><tbody><tr><td colspan="3" align="left" valign="middle" width="451"><table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="451"><tbody><tr><td>
</td></tr></tbody></table></td></tr><tr><td width="20">
spacer.gif
</td><td align="center" valign="top" width="411">
juli450.jpg
</td></tr></tbody></table>

נקי_כפים

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
טוב, דווקא זה שלא חשבתם עליו נבחר:
צפה בקובץ המצורף 353
מעניין שהייתה לי תחושת בטן שזה יבחר למרות שלא אהבתי אותו במיוחד

קבצים מצורפים

• 4.jpg
    4.jpg
    KB 31.5 · צפיות: 9

dgrafix

משתמש חדש
בושה וכלמה

ה"דבר":eek: הזה שנבחר הוא חרפה עיצובית - במיוחד בארץ המלאה כ"כ במעצבים דגולים. כשלמדתי עיצוב, נאמר לי ללא הפסקה: "עכשיו תדמיין את הלוגו הזה עשוי ברונזה על קיר בנין בגובה 20 מ'."
אין ספק שכל מי שעינו בראשו יבחר בששי. יפה גם כדוגמת המשפט הנ"ל או שדמיינו אותו בתור סיכה עשוית כסף - בכל מקרה מרשים.
אגב, את דעתי הנ"ל שלחתי גם למייל של ח"כ אברהם, יו"ר הוועדה שעוסקת בהכנת החגיגות - עשו כמוני!:mad:

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
"חרפה עיצובית" זה דוקא מתאים לחגיגות 60 למדינה...

moty777

משתמש רשום
גם אני הימרתי על זה.
ככה זה שאנשים שלא ממש מבינים יושבים ומחליטים.

פני המדינה כפני הלוגו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה