לוגו וסלוגן למרכז אירועים

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

gabizon1

משתמש צעיר
שלום לחברים!

עיצבתי לוגו וסלוגן למרכז אירועים (אירועים + אירוח לשבתות).

מה אתם אומרים?

קבצים מצורפים

• אירועים בשעלבים גרסה 3 copy.pdf
    KB 502.9 · צפיות: 23

לאה בלוי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מבחינת מסר - אם הוא נכון - אהבתי.

מה זאת אומרת אם הוא נכון?
הצצתי בפורום עיצוב גרפי על המודעה שהעלית שם (כדאי להעלות אותה גם לפה),
יש חזרה על הסלוגן בכותרת, יש מפרט טכני - מה מכיל מרכז האירועים הזה.
חסר לי משהו שיוכיח / יסביר למה תרגיש אורח באירוע שלך.
האם זה בזכות חבילות אירוח מושלמות במיוחד? האם זה בגלל נוכחות של צוות המרכז כל זמן האירוע?
מה יגרום לי באמת להרגיש אורחת שם? כשאין לי הוכחה זה נשמע נחמד, אבל לא בהכרח אמין.

(את ההוכחה הזו כדאי להכניס בפרסומת. אין חובה בסלוגן.)

ליפשיץ

משתמש רשום
כלל ברזל:
לא כל לוגו חייב סלוגן.
אלא אם הוא סלוגן מגדיר. שאז הוא חובה.

לפעמים סלוגן מוריד מערך המותג.

פינחס

משתמש חדש
המסר טוב ומובן
אבל לדעתי לא כל מזמין אירוע יאהב את זה שהוא "אורח" אנשים רוצים להיות המארחים באירוע שהם עושים בלי שהם כמובן נוקפים אצבע ,
אני אולי הייתי מנסה משהו בכיוון שידגיש את זה שהמארח !!! יהיה אורח משהו בכיוון ...

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
נכתב ע"י פינחס;589089:
המסר טוב ומובן
אבל לדעתי לא כל מזמין אירוע יאהב את זה שהוא "אורח" אנשים רוצים להיות המארחים באירוע שהם עושים בלי שהם כמובן נוקפים אצבע ,
אני אולי הייתי מנסה משהו בכיוון שידגיש את זה שהמארח !!! יהיה אורח משהו בכיוון ...
משהו כמו: לך נשאר רק לארח...

איציק כרמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני חושב שנכון לכתוב אירוע בשלעבים ולא אירועים.
אירוע זה חד פעמי. כל אירוע הוא חד פעמי. לכן לא נכון לכתוב אירועים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה