כללי לוגו גרינטק - צ. סלומון

נקי_כפים

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
למרות שבדרך כלל לא דנים פה בפורום על עבודות של מי שאיננו חבר פה, אני מרשה לעצמי לחרוג הפעם.
והסיבה פשוטה- צביקה סלמון כבר מזמן איננו סתם גרפיקאי, לדעתי הוא מעצב על. כן כן, כך ולא פחות.
אני עוקב אחרי העבודה שלו כבר שנים והבחור הזה פשוט מדהים: בכשרון מולד ובלי שום לימודים מסודרים הוא יוצר דברים ברמה שפשוט לא נראית במחוזותינו (בלי לפגוע באף אחד).
שימו לב ללוגו הזה שהופיע באחת המודעות שהועלו פה לאחרונה, כמה פשוט ככה מתוחכם ישר ועונה על כל הדרישות מלוגו, פשוט בית ספר. (דווקא היה פה מישו מהחברים שניסה את כוחו בלוגו של החברה הזו אבל...) לענ"ד יש המון מה ללמוד מהלוגו הזה.
אני סתם נסחף? תגידו אתם!!!
צפה בקובץ המצורף 1550

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 30.6 · צפיות: 159

tamar

משתמש מקצוען
באמת מדהים הלוגו הזה. אין מילים.
גם האות- G גם סמל ההפעלה שכ"כ מתאים לתחום שהחברה עוסקת בו, והכל בעיצוב קליל פשוט וזורם. פשוט מושלם.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
נקי כפיים, האם כ"כ קשה לך להכניס אותו לכאן? למה שאנחנו לא נלמד ממנהל בית הספר :)

Cohen_Amir

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
מאוד יפה... אפשר לומר אפי' רעיון מבריק בהחלט. כל הכבוד.

מוטי הלר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
את צביקה

אני מכיר כידיד אישי כבר הרבה שנים והוא פשוט תותח על בחור עם רעיונות מטורפים ואני גם חושב שהלוגו של גרינטק פשוט פצצה

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
איך זה שאתם לא מכניסים אותו לכאן?
מורדוך תעשה משהו...

באלמעלה

משתמש פעיל
הוא גם עיצב את הלוגו הזה

"מעלה ארזים" - חמוד ויפה!

גם עיצב את הלוגו של "קולות" המוסף של עיתון "בקהילה".

3Design

משתמש צעיר
חד וחלק .. מדהים ומבריק ...

פתח אשכול בפורום פירסום.. נתעמק במתיקות הלוגו הזה :)

malyan

משתמש רשום
קיבלתי לא מזמן עבודה, שהבסיס לעבודה הייתה של צביקה.

הוא בחור מדהים! עבודות מבריקות!
הוא עושה מהעבודות שלו סקופים...

תכניסו אותו לפורום!!!

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אהבתי את התנועה של ה G

א

אליהו פריד

אורח
אכן, צ.סלומון אחד המעצבים הטובים בארץ.
רק שהוא לא משתתף בפורומים, וגם לא אוהב שידברו עליו.

אגב, אצל משפחת סלומון זה כנראה ב"גנים".
יש לו אחיין בן 11, תראו את האיורים שלו, צביקה סלומון מס' 2. איורים עם אופי ותנועה, חבל על הזמן, מדהים לראות ילד בגיל הזה מאייר.

koShir

משתמש צעיר
כן, אני גם עוקבת אחריו, מזהה ת'עבודות שלו ממרחקים.
בפרוש מה role moddels שלי בגרפיקה.
עבודות ברמת על - top stuff , אחת אחת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה