להתחיל להשתפשף....

הללי 8

משתמש צעיר
אני במהלך לימודי תכנות כרגע וממש לא רוצה להגיע לסיום הלימודים ולזמן של חיפוש העבודה בלי שפשוף כלשהו ונסיון לפחות מועט במה שאני יהיה אמורה לעשות בעבודה (כתיבת קודים וכו..)
ולכן אשמח לקבל רעיונות במה ניתן להשתפשף בתחום , כיצד למנף את כל הלימודים ולהתחיל לעשות איתם משהו בפועל
איך אוכל לקבל טעימות מעבודה אמיתית וכו...
מקווה שזה מובן למה אני מתכוונת..

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
זה צריך להיות משהו שיעניין אותך וימשוך אותך ללמוד, להעמיק, לקודד, לשפר ולשבת שעות נוספות.
זה פחות או יותר סוד ההצלחה.
אז זה משהו די אישי.
אחד מעניין אותו לפתח משחקים, השני - לעשות תחזית למחיר המניות.
כמובן שלא כל דבר שמעניין אותך בהכרח רלוונטי לתחום, ועל זה כבר כדאי להתייעץ.

הללי 8

משתמש צעיר
הבנתי שבתחילת הדרך (במיוחד בלי תואר)
אין כל כך אופציות בבחירת העבודה כלומר לוקחים כל עבודה שתתן מעט נסיון
ורק בהמשך מגבשים יותר כיוון
אותי מעניין יותר טכנולוגיות צד שרת , אבטחת מידע, תקשורת וכו.. (האמת שגם חומרה למרות שהידע שלי בזה ממש בסיסי)
אשמח להכוונה איך אפשר להתקדם בתחומים אלו וקצת להתחיל להשתפשף בהם בצורה מעשית

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אין כל כך אופציות בבחירת העבודה כלומר לוקחים כל עבודה שתתן מעט נסיון
אולי. אבל איך זה קשור לנידון?

אותי מעניין יותר טכנולוגיות צד שרת , אבטחת מידע, תקשורת וכו.. (האמת שגם חומרה
את מדברת מאוד מאוד בכלליות (וגם כוללת כמעט כל מה שקיים). אז מן הסתם גם תקבלי תשובות כלליות מאוד: תעשי איזה קורס ביודמי, תעשי איזה פרויקט שלך... :)

נסיון9876

משתמש פעיל
ממליצה גם להקדיש זמן על תרגול מתוך אתרים יעודיים (כמו קודיליטי האקרנק ויש עוד רבים)
לא יודעת כמה זה עוזר לעבודה עצמה
מה שבטוח שזה עוזר מאוד לראיונות. ולקבלה לעבודה.
בהצלחה

DW

משתמש פעיל
אולי ליצור חשבון ב GITHUB, לשאוב משם השראות ורעיונות של אנשים ולפתח מוצר/אפילקציה/PLUGIN וכד
זה דברים שמאד משדרגים קורות חיים

נעמה :)

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
את רוצה להתחיל לעבוד בחצי מחיר?
אם מעניין אותך לבנות תוכנה לגמ"ח ספרים פני אליי.
נ.ב.
*קחי בחשבון שהתקציב שלי נמוך. (מתרומות ומעשרות...)
*אני לא מתכנתת ולא מכירה את התחום. שמה פה את ההצעה. מקווה שאין בכך בורות או פגיעה כלשהי. תודה!!

הללי 8

משתמש צעיר
לשאוב משם השראות ורעיונות של אנשים ולפתח מוצר/אפילקציה/PLUGIN וכד
יש לי שם חשבון ואפילו שיתפתי משחק חמוד שיצרתי בעצמי אבל לא כל כך הבנתי את השורה שציטטתי להתחיל לפתח ממש מוצר או משהו בסגנון?
תודה לכל מי שמפנה מזמנו לעונה לי תשובות זה ממש עוזר!

הללי 8

משתמש צעיר
נ.ב.
*אני לא מתכנתת ולא מכירה את התחום. שמה פה את ההצעה. מקווה שאין בכך בורות או פגיעה כלשהי. תודה!!
תאמיני לי שהייתי עושה לך את זה גם בחינם אני ממש רוצה להתנסות אבל קצת מרתיע אותי להתחיל משהו כזה מאפס אם יש מישהו שיוכל לתת לי קצת הכוונה ופוש ראשוני אני נרתמת לעניין בכיף אני אנסה לחפש ויודיע לך

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תאמיני לי שהייתי עושה לך את זה גם בחינם אני ממש רוצה להתנסות אבל קצת מרתיע אותי להתחיל משהו כזה מאפס אם יש מישהו שיוכל לתת לי קצת הכוונה ופוש ראשוני אני נרתמת לעניין בכיף אני אנסה לחפש ויודיע לך
אין לי מושג איך הדברים האלו עובדים.
אם תמצאי מישהי שתוכל לכוון אותך או לתרום לך בסיס או משהו כזה זה יהיה חסד עצום.
יש מתנדבות מהפורום אולי?
מי שמתאים לה - תבורך מהשמים.
מדובר בתוכנה לגמ"ח ספרים.
סוג כרטסת לכל משאילה וכדו'.
תוודה ובהצלחה לכולםםםם!

שירה שרה

משתמש צעיר
אין לי מושג איך הדברים האלו עובדים.
אם תמצאי מישהי שתוכל לכוון אותך או לתרום לך בסיס או משהו כזה זה יהיה חסד עצום.
יש מתנדבות מהפורום אולי?
מי שמתאים לה - תבורך מהשמים.
מדובר בתוכנה לגמ"ח ספרים.
סוג כרטסת לכל משאילה וכדו'.
תוודה ובהצלחה לכולםםםם!
אם אתן רוצות, עשיתי תוכנה כזו כבר ב סי שארפ, עובדת מצוין. מנהלת את הספרייה כולה , מאגר ספרים, מאגר מנויים, לכל משאיל יש את רשימת ההשאלות יש אפשרות להשאיל ולהחזיר ספר. קיימת גם אפשרות להיכנס לרשימת המתנה על ספר מסוים. אם את רוצה משהו כזה, אז בכיף.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם אתן רוצות, עשיתי תוכנה כזו כבר ב סי שארפ, עובדת מצוין. מנהלת את הספרייה כולה , מאגר ספרים, מאגר מנויים, לכל משאיל יש את רשימת ההשאלות יש אפשרות להשאיל ולהחזיר ספר. קיימת גם אפשרות להיכנס לרשימת המתנה על ספר מסוים. אם את רוצה משהו כזה, אז בכיף.
וואו, את מדהימה!
תודה!!
אשמח מאד לכזו תוכנה. יש בה את כל מה שרציתי ויעזור באמת לנהל את הגמ"ח בקלות וביעילות.
יש לך מוכן?
לרכישה? לתרומה?
אשמח מאד אם רלוונטי לך שתצרי קשר במייל:
nerivka1אין לכתוב כתובת מייל (להחליף # ב-@)

שירה שרה

משתמש צעיר
ואו, את מדהימה!
תודה!!
אשמח מאד לכזו תוכנה. יש בה את כל מה שרציתי ויעזור באמת לנהל את הגמ"ח בקלות וביעילות.
יש לך מוכן?
לרכישה? לתרומה?
אשמח מאד אם רלוונטי לך שתצרי קשר במייל:
nerivka1אין לכתוב כתובת מייל (להחליף # ב-@)
לא אכפת לי לתת לך אותה במחיר סימלי אבל לא לוקחת אחריות על האיכות והמאה אחוז של התוכנה..

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא אכפת לי לתת לך אותה במחיר סימלי אבל לא לוקחת אחריות על האיכות והמאה אחוז של התוכנה..
אשמח לקבל את התוכנה.
אם בעיקרון היא עובדת ואמורה להיות טובה...
רוצה לעבור למייל כדי לתת מחיר?

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נ.ב.
קחי בחשבון שמישהי ללא ניסיון יכולה לעשות את התוכנה בכמה ימים\שבועות, ומתכנת בעל ניסיון יכול לעשות את זה בכמה שעות (מניסיון), לכן חצי מחיר זה קצת לא פייר כלפיך (תלוי מה את חושבת שזה המחיר המלא)

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
קחי בחשבון שמישהי ללא ניסיון יכולה לעשות את התוכנה בכמה ימים\שבועות, ומתכנת בעל ניסיון יכול לעשות את זה בכמה שעות (מניסיון), לכן חצי מחיר זה קצת לא פייר כלפיך (תלוי מה את חושבת שזה המחיר המלא)
אוקיי,
אני באמת לא בתחום ולא מבינה בשוק הזה.
אם יש כאן מישהי שמתאים לה - הצעתי לה לפנות.
ראיתי בפורום הזה כאלה שמוכנות לעבוד גם בחינם בשביל ההתנסות..
אז באמת, אם יש מישהי שההצעה שלי רלוונטית עבורה והיא רוצה גם להרוויח חסד או אולי יש לה כבר כזו תכנה - מוזמנת.
אגב,
מה התמחור הקלאסי?

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אני בתחילת דרכי עבדתי בהרבה פחות מחצי מחיר
העיקר לקבל ניסיון.
ואני לא חושב שזה היה ניצול
עבודה של מישהו מנוסה שווה יותר מפי שניים מאשר עבודה של מתחיל.

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני בתחילת דרכי עבדתי בהרבה פחות מחצי מחיר
העיקר לקבל ניסיון.
ואני לא חושב שזה היה ניצול
עבודה של מישהו מנוסה שווה יותר מפי שניים מאשר עבודה של מתחיל.
דיברתי פה על ניצול שהמועסק מנצל את המעסיק :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה