להתחיל להשתפשף....

שירה שרה

משתמש צעיר
אשמח לקבל את התוכנה.
אם בעיקרון היא עובדת ואמורה להיות טובה...
רוצה לעבור למייל כדי לתת מחיר?
שלחתי לך מייל. אני אתן לך את התוכנה בשמחה.השאלה שלי אם היא באמץ מתאימה לך ספציפית כי עשיתי ספריה שאני חשבתי שכך היא פועלת..

הללי 8

משתמש צעיר
האם זה נשמע מוצלח??
ליצור פה תיווך בין מי שמחפש תוכנה \ אתר וכו... למי שהכין כבר בעבר תבנית דומה למוצר זהה?
אולי כבר קיים כזה דבר או שזה לא שווה מדי
בקיצור כל מביני העניין אשמח לשמוע את דעתכם

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
האם זה נשמע מוצלח??
ליצור פה תיווך בין מי שמחפש תוכנה \ אתר וכו... למי שהכין כבר בעבר תבנית דומה למוצר זהה?
אולי כבר קיים כזה דבר או שזה לא שווה מדי
בקיצור כל מביני העניין אשמח לשמוע את דעתכם
בד"כ כל לקוח צריך משהו אחר, קשה למצוא תוכנה אחת שמתאימה לכולם, אלא אם כן זאת תוכנה עם אופציה להתאמה אישית, ואז צריך שכל הפיצ'רים יהיו שם כבר מראש, וזה המון עבודה.

הללי 8

משתמש צעיר
בד"כ כל לקוח צריך משהו אחר, קשה למצוא תוכנה אחת שמתאימה לכולם, אלא אם כן זאת תוכנה עם אופציה להתאמה אישית, ואז צריך שכל הפיצ'רים יהיו שם כבר מראש, וזה המון עבודה.
תודה על התשובה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה