מידע שימושי להשכרה או למכירה תחפושות

מצב
הנושא נעול.

איידי וייס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מחפשת שמלת כלה לילדה בת 5

GILI GILI

משתמש חדש
תחפושות מאלפות של מלחים מאנגליה באיכות מעולה
להשכרה ב-60 ש"ח לתחפושת/ למכירה - 120 ש"ח לתחפושת
לילדה 3-5
לילד 2
פל - 0527661978
1642407177457.png

קבצים מצורפים

• תחפושת מלחים.pdf
    KB 279.2 · צפיות: 66

מחשבת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
מחפשת ליצנים מושקים או מוכרי בלונים לגילאים 3 ושנה וחצי

EFYT

משתמש רשום
יש לי תחפושות של 2 מנתחים מתאים לגילאי 4-7 בערך + אחות לגיל 1.5-3 , כולל אביזרים
למכירה / להשכרה
מי שמעונינת שתכתוב לי ואשלח תמונה באישי
מעניין אותי מאוד
אשמח אם תשלחי לי תמונה YAEL5369ג'ימייל

איטא

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
למכירה/להשכרה
2תחפושות של בובות חרסינה /נסיכות
תלוי מה מאבזרים מסביב
לגיל 4.5-5 ולגיל 6.5_7
ותחפושת אחת של נסיך לגיל 2
מושקעות מאוד
כולל הכובע והגרבים
אפשר גם נעלים אם יתאימו במידה
כרגע מעלה תמינה אחת שיש לי
יעלה עוד לפי דרישהצפה בקובץ המצורף 1043449צפה בקובץ המצורף 1043450צפה בקובץ המצורף 1043450צפה בקובץ המצורף 1043450
מאיפה התחפושת היפה הזאת?
תפור?

תמרש

משתמש חדש
סבא אליעזר והגזר(כולל הליכון מושלם)
סבא אליעזר גיל 2.5-3
והגזר גיל : בערך 7 חודשים
מחיר : להשכרה
סבא אליעזר 80 ש"ח
והגזר 70 ש"ח
(מכירה סבא אליעזר 170 (כולל הליכון 200))
והגזר ב 120 )
עדיין רלוונטי?
מייל tamarco337
נייד 0527137108

חיים מתוקים

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
מעולה ככה הכי נח לי

יש לי מישי שרוצה את המידה 7 אבל לא סופי

אז אם חיים מתוקים לא תיקח את הכל
נפצל בינכם
היא תיקחגג את השמלה הגדולה
ואת את השמלה הקטנה והנסיך
brur - אשמח שתצרי קשר zt3201142 שטרודל וכו'

ויזואלית

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
למכירה שתי תחפושות של שחמט
חצאית שחור לבן תפורה עבודת יד + חולצה עם לוח שחמט מבד לבד עבודת יד.
מידות 12 , 10
טלפון 0527129443
או brachi02 בג'ימייל

קבצים מצורפים

• Chess Channel Illustrated Black and Brown Facebook Cover.jpg
    Chess Channel Illustrated Black and Brown Facebook Cover.jpg
    KB 142 · צפיות: 279
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה