כללי להפוך PDF לJPG

• פותח הנושא Shia
  • פורסם בתאריך

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
מי מכיר דרך קלה להפוך PDF מרובה עמודים לקבצי JPG (כל עמוד - JPG)
יש לי מסמך יחסית גדול ואני מקווה שישנה דרך לעשות את זה באופן אוטומטי ולא ידני, עמוד-עמוד...

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
מהאקרובט בעצמו - אך זה תמיד יצא לי באיכות לא מספיק טובה בלי שמצאתי היכן להגדיר זאת אחרת.

אני חושבת שהייתי פותחת את המסמך באינדזיין ומשם מייצאת הכל לג'פג.

יונה יונה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
למה איכות לא טובה?

ששומרים יש בצד אפשרות Setting ושם אפשר להגדיר איך שרוצים

אגב, יש אפשרות לשמור רק דף אחד בתור ג'ייפג?, כשניסיתי פעם הוא ייצא לי את כל המסמך ולא מצאתי איפה להגדיר לו שייצא רק חלק

גרף הול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י יונה יונה;735411:
למה איכות לא טובה?

אגב, יש אפשרות לשמור רק דף אחד בתור ג'ייפג?, כשניסיתי פעם הוא ייצא לי את כל המסמך ולא מצאתי איפה להגדיר לו שייצא רק חלק

אני במצב כזה עובד כמו בחלם, משכפל את הקובץ, מוחק את כל הדפים חוץ מהעמוד הרצוי, ושומר לJP.
נכון מסורבל?

הרשל'ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אקרובט פרופשנל (לא יודע האם גם ברידר).
ייצוא רגיל לג'יי-פג של מסמך מרובה עמודים יוצר סדרה של קבצים ממוספרים בתיקיית היעד.

הצלחות!

שלמה

משתמש מקצוען
המרה מאקרובט היא קצת בעייתי ברזולוציה.
הכי קל ומהיר זה בעזרת אקשן המרה מPDF לJPG (מגיע בברירת מחדל של האקשנים בפוטשופ).

yaakovh

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני פותח את זה באינדיזיין ושומר שם עלJPG

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אפשר גם בPDFCREAROR
לשנות שידפיס לJPG, ואת הרזולציה הרצויה
ולהדפיס אליו.

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אפשר גם בPDFCREAROR
ולהדפיס אליו.

גרף הול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י tkh;735935:
אפשר גם בPDFCREAROR
ולהדפיס אליו.

אבל ג"כ, האיכות לא אי אי אי...

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
תודה לכם, בדיוק היה לי את אותה שאלה ונתתם לי פתרון מעולה, אגב באדובי רידר בכלל אין ייצוא כך שאי אפשר לעשות זאת.

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
יש תוכנה בשם פוטושופ, מכיר?

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
לוידע. נראה לי אפשר לפתוח בפוטושופ. להגדיר אם רוצים החלקה (לצפייה - לסמן, להדפסה - לא לסמן). להגדיר DPI, ולעשות אקשן על כל הקבצים שישמור.

מורכב, נכון?

יונה יונה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י RCpro;736534:
לוידע. נראה לי אפשר לפתוח בפוטושופ. להגדיר אם רוצים החלקה (לצפייה - לסמן, להדפסה - לא לסמן). להגדיר DPI, ולעשות אקשן על כל הקבצים שישמור.

מורכב, נכון?

לא הבנתי כלום..........:confused:(

לידיעתי PS פותח רק דף דף בנפרד.
לא כ"כ ריאלי.......

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י RCpro;736428:
יש תוכנה בשם פוטושופ, מכיר?

פוטושופ טוב בשביל קובץ עם דף אחד אם צריך הרבה תמונות אקרובט פרו זה הכי טוב כמו שכתבו כאן.

פורים שמח
מקוה שלא יערכו לי את ההודעה בערבית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה