לדעתי...

שטייגעניסט

משתמש רשום
אני לא מבינה על מה כל הטררם, לי גם קשה עם האיטיות וכו' אבל אפשר בהחלט להבין שזה בגלל השידרוג. ו מקסימום להיות פחות ''תלויים'' בפרוג... כאי' מת העולם אם פרוג לא עובד כמו שצריך.
אגב חשבתי עם עצמי שפשוט הזוי מה שהאינטרנט עושה לנו, אנחנו לא מסוגלים לחכות בסבלנות אפי' 15-20 שניות!!!!!!!!!!!! עד שהדף יעלה וכו' נהיינו ממש משועבדים לזמינות... פשוט להיות עבדים לאינטרנט... הרגשה שחשבתי לשתף.

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני גם מרגישה שזה שפרוג כרגע פחות נח עד שאתרגל ועד שיסיימו את השדרוג פשוט גורם לי פחות לשוטט ולהעביר כאן את הזמן,
אפילו בניתי על זה יותר, תכל'ס אני הולכת ומתרגלת מהר מדי ;)

עזר כנגדו

משתמש פעיל
גם אני עדיין מסתבכת, מאמינה שנתרגל.
והאמת שכתבתי הודעה רק בשביל להגיע לפרופיל שלי. לא הצלחתי בלי זה...

עזר כנגדו

משתמש פעיל
גם אני עדיין מסתבכת, מאמינה שנתרגל.
והאמת שכתבתי הודעה רק בשביל להגיע לפרופיל שלי. לא הצלחתי בלי זה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה