התייעצות לביתרים שמשתמשים בתח"צ בימי שישי - הבו עצה הלום!

גרשיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
הודעה ראשונה שלי כאן... מפרסם אותה בחשש בעקבות יום שישי האחרון.

לביתרים שביננו זה מוכר היטיב; רחוב חב"ד ב-B, יום שישי בצהריים (משעה 12 בדיוק!), עשרות מוסדות החינוך ברחוב מסיימים באחת את הלימודים. ואלפי ילדים משלל הגילאים עוטים על האוטובוסים כדבורים על הכוורת...
(מעולם לא הבנתי מה ההגיון לבנות מוסדות לאלפי ילדים (אם לא יותר) ברחוב אחד???)

אני מוצא את עצמי כל שבוע בדילמה קשה, לא יודע מה לעשות.
אני עומד בתחנה מחכה לאוטובוס השלישי שיואיל בטובו לעצור - אחרי 2 אוטובוסים שלא עצרו, תחת ידיי מופקדים שני נשמות עוללות הקופאות מקור החורף, ונשפדות מחום הקיץ. אין לי אפשרות לחכות איתם בתחנה יותר מ10 דקות, אבל אין לי גם אפשרות להידחס עם עגלת תאומים דרך הדלת האחורית - ב'עזרת הנשים',, לצד 5 העגלות הנוספות החונות שם אחת על השניה.

ואני לא מדבר על כך שלדחוס שמונים ילדים באוטובוס זה צעד לא בטחיותי בעליל!
שח"ו לא יקרה משהו ואז כולם יגידו: "הכתובת הייתה..." ה"י

כל הפניות לחברת קווים להכפיל את כמות האוטובוסים, נענות באטימות מוחלטת!
יש פתרון??
הבו עצה הלום!!

gsh

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אוטומציה עסקית
חברת קווים זה לא חנות מכולת שהם יכולים להוסיף אוטובוסים כאוות נפשם, הפניה צריכה להיות למשרד התחבורה.
אממה משרד התחבורה בודק את כמות הנוסעים באוטובוסים מפעם לפעם והוא לצערינו לא ממש רואה את זה בכמות תיקופי הרב קו....

גרשיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
פנו כבר עשרות פעמים למשרד התחבורה בעניין, התשובה הקבועה היא שאי אפשר לתגבר יותר ממה שיש.
זה נכון שכל 10 דקות יש אוטובוס.
אבל עדיין, לרחוב עם יותר מעשרה מוסדות חינוך גדולים (ספרתי פעם כשחיכיתי בתחנה בעצבים כשאוטובוס חלף עבר לו על פניי...) זה לא מספיק!
ובקשר לתיקוף הרב-קו; רק מי שנוסע יותר מ8 תחנות 'זוכה' להגיע אחרי מאמצים למכשיר התיקוף - כך שזה לא כל כך אופציה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה