מידע שימושי לא נראה לי שכדאי ללכת לירכא בגלל קורונה

אבישלום

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
היינו שם ושבעה מתוך שמונה נדבקו בקורונה, לא ידענו מאיפה, אבל לפי הדוח של משרד הבריאות יש שם המון חולים בתקופה האחרונה.
לא ידענו אבל אפשר להניח כך.
לונה פארק סגור, עמוס, מלא באנשים ממקומות שיש הרבה קורונה [ערים חרדיות ושל בני דודינו]. אולי כדאי לחכות לזמן אחר.
כותבים זאת מתוך החולי כי חשוב לי שלא תדבקו.

אסטרולוגיה יהודית

משתמש מקצוען

אבישלום

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נראה לי שכל מי שהלך לשם ידע שהוא לוקח סיכון,
אבל כמו שכתבו לא מעט אנשים -
הם בחרו לנהל 'בין הזמנים' רגיל ושהקורונה תסתדר ...
(כמו שכתוב בו באלף אשכולות - 'אי אפשר לעצור את החיים').
ממש לא חשבנו. מצטער אולי היינו תמימים אבל בתחילת שבוע שעבר לא היה שם כמעט חולים.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
גם אני הייתי שם השבוע, ולע"ע לא ידוע לי (או למי שביקר עימי) על תסמינים כאלו או אחרים. (האמת לא עודכנתי קודם לכן על מצב התחלואה באזור).
רק מוכרח לציין, שלמרות התורות היה מוצלח...

בכל מקרה - לגופו של עניין:
7 מתוך 8 להדבק שם במקום, פחות מסתבר, יותר נראה שמישהו ממכם נדבק קודם לכן במקום אחר - והדביק את כל המשפחה בהמשך (כשאת הבדיקות עשיתם אחרי ביקור בירכא), המקום עצמו מפוזר ומגוון - כמה שהוא עמוס, ולהדביק באירוע אחד 88 אחוז, זה כנראה מהמבקרים ולא מהסדרנים המועטים שהיו שם.
כך שאם יש את מי להאשים זה לא את העיר הדרוזית שעל ראש שמחתנו...

נערך לאחרונה ב:

ללי41

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נראה לי שכל מי שהלך לשם ידע שהוא לוקח סיכון,
אבל כמו שכתבו לא מעט אנשים -
הם בחרו לנהל 'בין הזמנים' רגיל ושהקורונה תסתדר ...
(כמו שכתוב בו באלף אשכולות - 'אי אפשר לעצור את החיים').
כמו רוב הציבור שמעדיף לעצום עיניים ולהמשיך לחגוג עד שהכל יתפוצץ לו בפרצוף........

ללי41

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
צריך להאשים את האנשים שלא עוצרים רגע כדי לחשוב על ההשלכות שיהיו למעשיהם...

(ירכא זה המקום הכי לא מתאים עכשיו לבילוי! גם מקום סגור, גם כולם מצטופפים יחד, גם צועקים, גם אוכלים, גם מזיעים, גם מלאים באוכלוסיות הכי נגועות וכו' וכו' לא צריך הרבה שכל בשביל להבין שזה לא הזמן ללכת לכאלו מקומות...)

בחן ובחסד

משתמש מקצוען
גם אני הייתי שם השבוע, ולע"ע לא ידוע לי (או למי שביקר עימי) על תסמינים כאלו או אחרים. (האמת לא עודכנתי קודם לכן על מצב התחלואה באזור).

7 מתוך 8 להדבק שם במקום, פחות מסתבר, יותר נראה שמישהו ממכם נדבק קודם לכן במקום אחר - והדביק את כל המשפחה בהמשך (כשאת הבדיקות עשיתם אחרי ביקור בירכא), המקום עצמו מפוזר ומגוון - כמה שהוא עמוס, ולהדביק באירוע אחד 88 אחוז, זה כנראה מהמבקרים ולא מהסדרנים המועטים שהיו שם.
כך שאם יש את מי להאשים זה לא את העיר הבדואית שעל ראש שמחתנו...

תיקון טעות-
זה לא עיר בדואית, זה עיר דרוזית.
ובמהות הדברים- שתהיה רפואה שלמה לפותח האשכול ולכל שאר חולי ישראל.
אולי באמת אנשים לא מודעים , אבל קשה לי להבין איך הולכים למקום כזה בזמן קורונה.
השילוב של מקום סגור, עם המוני אנשים שמגיעים לשם מכל הארץ הוא מתכון בטוח למדגרת קורונה.
נראה לי שזה הזמן להפעיל את השכל הישר ולהמנע ממקומות מהסוג הזה.
באופן אישי, אנחנו בחופש הזה עשינו חישוב מסלול מחדש ולא יכלנו ללכת להמון מקומות שהיינו יוצאים אליהם בשגרה. הלכנו למקומות פתוחים- בעיקר למסלולים בטבע או לפעילויות מתחת כיפת השמיים. בגלל החום שיש בשעות הצהריים, השתדלנו לצאת בבוקר (פחות הלך לנו) או בשעות הצהריים מ-4 והלאה.

עריכה-
@ללי41 אני רואה שהתייחסת בדיוק לזה.

בחן ובחסד

משתמש מקצוען
העיר ההיא אמורה להאשים את אורחיה, לא להיפך.

@גלבוע גם אני חשבתי כך, אבל כשלפי הפירסומים של משרד הבריאות, 10 הערים שנמצאות בראש הטבלה של התחלואה בקורונה הן ערים חרדיות או ערביות- לא בטוח שאפשר לדעת מה הביצה ומה התרנגולת.

אבישלום

משתמש מקצוען
עימוד ספרים

כך שאם יש את מי להאשים זה לא את העיר הדרוזית שעל ראש שמחתנו...
אשתי כנראה נדבקה שם והדביקה את כולנו

מעט מן האור

משתמש מקצוען
D I G I T A L

שינדלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
קרוב משפחה שלי נסע לשם,
שלם מעל מאה לכרטיס (משפחה עם כמה ילדים),
הגיע למקום,
ראה את הצפיפות מכר כל כרטיס ב50 ועשה אחורה פנה לפארק נחמד.

מראש חשבתי שכל הכבוד לו,
והתוצאות מוכיחות שצדק.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה