עזרה לא מצליחה לפתוח את המייל

תלת מימד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
זה מה שמופיע-

1718903324753.png

וכל מספר שאני מנסה לכתוב זה לא נותן,
אשמח לעזרה

קבצים מצורפים

• 1718902947616.png
    1718902947616.png
    KB 50.1 · צפיות: 7

אסקופה הדרסת

משתמש חדש
יש כאלה שזה קרה להם בעבר ואחרי ש48 שעות לא ניסו להיכנס למייל בכלל, הכניסו מספר שמקבל SMS וקיבלו קוד וזה הסתדר.
אבל עשיו זה נראה תקלה של גוגל לפי כמות החסומים.

2089233

משתמש פעיל
יש עוד אשכול כזה מהבוקר
כנראה תקלה של גוגל

תלת מימד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יש אפשרות להשתמש במספר של נייח של בזק (שבטוח לא השתמשו בזה).
וכמובן רק הודעה קולית.
(זה עובד פעם אחת אז נא לא לפספס...)
ניסיתי, זה כתב לי אותו דבר...
1719089121068.png

יעלזו חסידים

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
קרה לי ביום חמישי, שלחתי אליהם פנייה להלן התשובה שלהם:

Hello, ******.

אנחנו שמחים שיש לך מינוי ל-Google One. זה Seraphina!

אני מבין שאתה צריך עזרה בכניסה לחשבון Google שלך. אני מבטיח שלא אעזוב אותך עד שנסדר את זה. אנו נחפש אפשרויות אפשריות לפתור את החשש שלך, בוא שנינו נעבוד על זה ביחד!

כדי לטפל בבעיה, נסה את השלבים הבאים:

• נסה דפדפן אחר: נסה להיכנס באמצעות דפדפן אחר, רצוי במצב גלישה בסתר.
  • השתמש במכשיר אחר: אם אפשר, נסה לגשת לחשבון שלך ממכשיר אחר.
  • נסה מספרי טלפון שונים: במהלך תהליך האימות, שקול להשתמש במספרי טלפון חלופיים אם זמינים.
  • השתמש בחיבורי אינטרנט שונים: עבור לחיבור אינטרנט אחר (Wi-Fi או נתונים ניידים) כדי לשלול בעיות הקשורות לרשת.
גוגל מטילה מגבלה זו כדי למנוע שימוש לרעה ולהגן על אבטחת המשתמש.

כדי לטפל בזה:

• נסה שוב את תהליך האימות לאחר 24 שעות.
  • אם הבעיה נמשכת, המתן למשך זמן ארוך יותר, רצוי שבוע או שבועיים.
  • תקופת המתנה זו נחוצה כדי לאפשר למערכת להתאפס.
אם הבעיה נמשכת לאחר ניסיון שלבים אלה, אנא הודע לי, ואנו נחקור פתרונות נוספים.

Google מעריכה את המשוב של החברים שלנו. יייתכן שיישלח אליך באימייל סקר לאחר יום או יומיים לגבי חוויית התמיכה האחרונה שלך. נשמח לשמוע ממך.

בברכה,
Seraphina
The Google One Team

#####

ולפתרון שלי, ניסיתי עכשיו לשלוח קוד אימות לטלפון של בזק (של ההורים שלי, אין לי בבית) והגיע סיסמא.

TzipiR

משתמש פעיל
לי זה גם קרה אתמול,
ניסיתי להכניס מס' טלפון של בזק
והראה לי ככה:
ניסיתי, זה כתב לי אותו דבר...
צפה בקובץ המצורף 1686681
ואז שמתי לב שבטעות עשיתי SMS במקום הודעה קולית (כנראה בגלל זה כתב שלא ניתן לאימות)
תיקנתי את הבחירה להודעה קולית
וב"ה הגיע הודעה והצלחתי להיכנס למייל!

אסקופה הדרסת

משתמש חדש
לי זה גם קרה אתמול,
ניסיתי להכניס מס' טלפון של בזק
והראה לי ככה:

ואז שמתי לב שבטעות עשיתי SMS במקום הודעה קולית (כנראה בגלל זה כתב שלא ניתן לאימות)
תיקנתי את הבחירה להודעה קולית
וב"ה הגיע הודעה והצלחתי להיכנס למייל!
כמה זמן לא נסית להיכנס?
או שזה נתן לך אפילו בלי לחכות?

TzipiR

משתמש פעיל
כמה זמן לא נסית להיכנס?
או שזה נתן לך אפילו בלי לחכות?
כלום
עשיתי את זה מיד בלי לחכות.
ואגב, זה קרה לי סתם
פתאום ביקש ממני קוד
לא ששכחתי את הסיסמה או שפתחתי במחשב חדש וכו'
זה היה במחשב שלי הרגיל שהמייל תמיד פתוח בו
קטע מוזר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה