עזרה לא מצליחה לעשות תיאום מס

נוגט1

משתמש פעיל
אני צריכה לעשות תאום מס
נכנסתי לאתר של רשות המיסים וזה מראה לי את כל התיאומי מס שעשיתי בעבר ולא נותן לעשות עוד
מה לעשות?

נחמי3

משתמש מקצוען
אני צריכה לעשות תאום מס
נכנסתי לאתר של רשות המיסים וזה מראה לי את כל התיאומי מס שעשיתי בעבר ולא נותן לעשות עוד
מה לעשות?
תנסי לשלוח דרך המערכת שנקראת לפמ [משהו כזה] אם את גרה בירושלים, אז תבחרי את הסניף 3
ובכותרות אל תרשמי שזה תאום מס, אחרת לא תוכלי להגיש, ובמכתבים שתצרפי תרשמי שאת נעולה במערכת של של תאום מס, מנסיון שלי הם שולחים תאום מס, או מבקשים להוסיף מסמכים וזה, אבל בהחלט מתייחסים

שמים בירוק

משתמש רשום
אני מכירה מישהו מעולה שעושה את השרות הזה ואת כל הדברים המייאשים בסגנון.
תוכלי לפנות אלי באישי?

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אני צריכה לעשות תאום מס
מה לעשות?
אם כבר עשיתם פעם אחת השנה באינטרנט אז הפעם השניה רק מול פקיד
לשלוח לו והוא יאשר

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה