לא מוחל, לא סולח, לא שותק. טור של ערב יום כיפור...

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
כולם מבקשים סליחה, כולם. אפילו בצוואה של סבא זעקיל הוא ביקש.. סליחה. (לא שזה עזר לו, צובר אוייבים שכמוהו. מצד שני, אי אפשר לקנא במי שגידל את נחמה וצילה, ולקח לחתן את נחום)

הפורום מוצף בבקשות סליחה, כאלו ואחרות.

ואני הקטן, חדל אישים ונבזה שכמוני- רוצה לומר למי אני לא סולח:

1-
לך גברתי, נותנת השירות באלכלום תקשורת בע"מ. אחרי שהמתנתי לך 55 דקות וכמעט טבעתי בבליל הכרזות ריקות מתוכן ו 600 קטעי צליל מרגיזים, לא נתת לי להשלים מילה וחצי, ובלי לשמוע יותר משלושה מילים- פשוט זרקת אותי לשלוחה אחרת. שם כמובן העבירו אותי הלאה, עד שהתייאשתי, לגמרי. עוד נצחון קטן לחברה שלכם:)
אז כן, מבחינתך הגעתי לשלוחה הלא נכונה, ואת חייבת להעביר אותי. אבל לפחות תני את הכבוד המינימלי ואל תזרקי אותי כמו כלב אשפתות מוכה זאבת.

2-
לך אדוני, נהג האוטובוס שצפר לי בפראות, הוציא את הראש מהחלון וצרח עליי: מה נתקעת באמצע הכביש?? ממש לא יפה מצידך. כולה רציתי לדבר עם ידיד ותיק ולא היה מקום לחנות אז נעמדתי באמצע הכביש, קורה, נו.

3-
לך אדוני, יאנג יואנצ'ינג. מנכ"ל לנובו. ה-40$ הקטנים שלי יקדמו אותך בחיים? נו, באמת. תפסיק להיות כל כך קטנוני, אדוני.

4-
לך, כלכולתא 1999. ששולח הודעה פרטית, מבקש סליחה על ההודעה הפוגענית והמכוערת שלך (וזה מה שהיא הייתה, בינינו...), אבל על הדרך מסביר בעצם שאתה לא באמת מתנצל, ורק כותב שאתה מתנצל כי נראה לך שצריך לנקות את המצפון ערב החג, אבל באמת אתה עדיין חושב שאני:
א- גיס חמישי
ב- כסיל, אויל, דביל
ג- כותב שטויות מוחלטות וצריך לחסום אותי ולסלק אותי מהפורום לנצח נצחים.

כלכולתא 1999. סליחה זה לא, וחבל שבזבזת לי את הזמן.
כשתחליט שאתה באמת מתנצל- פשוט תכתוב: סליחה, טעיתי.
עד אז צא לי מהוורידים הוירטואליים ואל תשלח לי הודעות סליחה ריקות מתוכן ונעדרות חרטה שרק באות קצת להקל על המצפון הדואב שלך. ואם כבר המצפון שלך, רחמנות עליו! יש עליו כזה עומס...

5-
לחברת תנובה, שמצאה פתרון מדהים לעקוף את מחיר ה'לבן' המפוקח.
היא השאירה אותו עם גרפיקה מיושנת, ומשווקת במקביל 'לבן' מעוצב ואסטטי, שאומנם זול יותר ב 10 אג' ולכן נמכר בכמויות, אבל מאידך... מכיל כמעט חצי מהגביע המקורי, הזה במחיר המפוקח והלא משתלם לכם... (129 גרם במחיר 1.3 ש"ח מול 206 גרם במחיר 1.4 ש"ח למעמיקים)

6-
לישראל כץ, מלך התחבורה.
ברור ומובן שהיית צריך לנצח בפריימריס בליכוד, וניתן להניח שכדי לנצח היית מוכרח שחמולת אל חודיב'ה תצביע לך. אני מבין את זה. ניתן גם להבין את ההגיון בכך שתתפור את המכרז לתח"צ בצפון בצורה מושלמת כך שחמולת אל חודיב'ה תגיש את ההצעה המשתלמת ביותר ותנצח, ויש הגיון בכך שחברת נתיב אקספרס היא חברה כושלת, כמובן. בסך הכל היא הוקמה יש מאין ע"י חמולת אל חודיב'ה וגם מנוהלת על ידה, ומכאן הסטנדרט הנמוך.
בסדר, אני מבין את כל זה.

מה שאני לא מבין, ר' שרול:
מה אשמים בכך תושבי צפת, וכל העולים מירונה?... אולי במקום לבנות להם רכבת וירטואלית, פשוט תדאג לאכוף את תנאי המכרז של חברת נתיב אקפסרס? כלומר. פשוט תמצא דרך לנער אותם ניעור עסיסי, כזה שיגרום להם להתחיל לעמוד בלו"ז, ולא לדלג על תחנות סתם ככה כי בא להם? זה גם כדאי להם כלכלית, בינינו. הם מפסידים בצורה עקבית ומעוררת השראה בכל תביעה נגדם בבית משפט לתביעות קטנות...

7-
להוא שעבר לצידי ברחוב, בטעות העניק לי דחיפה עזה בכתף, ואז הסתובב ואמר: באנ'ה אתה רוצה מכות? מה אתה נדחף?...

8-
להוא שהמציא את המערכות האיומות לניתוב שיחות הטלפוניות: הרבה אנשים היו שמחים להפגש איתך בסמטה חשוכה, ולסגור איתך חשבון...

9-
ול... ש...

10-
וגם ל...

בעצם, עזבו. מותר לסלוח, אז הנה, קיבלתם.
מחול לכם, מותר לכם, נסלח לכם.

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
העגבניה המסמיקה שמעלי מצטרפת לחבורת דורשי הפאנצ'ים.

מדהים, פנס, מדהים בכל קנה מידה. בעיקר ליבך הנס כמים, אחרי כל מה שעברת, ואתה מוכן לדבר על סליחה?
לא יודע אם אוכל להגיע למדרגות כאלה. מתי יגיעו מעשי וכל זה.

תסלח לכולם, כי בכל זאת, יהודים בני נביאים לא התכוונו. אבל למנכ"ל לנובוי??

אברוּמי

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
משובח וקרבי כדבעי, פנס.
חילך לפובליציזם.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י עדיאל;n5104296:

מדהים, פנס, מדהים בכל קנה מידה. בעיקר ליבך הנס כמים, אחרי כל מה שעברת, ואתה מוכן לדבר על סליחה?
לא יודע אם אוכל להגיע למדרגות כאלה. מתי יגיעו מעשי וכל זה.

תסלח לכולם, כי בכל זאת, יהודים בני נביאים לא התכוונו. אבל למנכ"ל לנובוי??

טוב לצדיק- טוב לשכנו. שישמח שיש לו שכנים יהודים בפוסט, והם כן ראויים לסליחה...

נכתב ע"י אברוּמי;n5104536:
משובח וקרבי כדבעי, פנס.
חילך לפובליציזם.

שכוי'יח!
(את הרעיון קיבלתי מכל מיני טורים של בקשת סליחה שבעצם נועדו לסגירת חשבונות קסומה...)

גדי ישראלי

משתמש מקצוען
נכתב ע"י עדיאל;n5104296:

זו אומנות ספרותית לדחוף בשורה אחת כל כך הרבה...

כנאמן לקבוצת סופרי הערפל שהולכת ומתהווה בפורום, זה נגד האמנה שלנו לפרש את העוקץ בפוסט. תודה לבב שכתיבתה הייתה הסנונית הראשונה בענין, על אף הנסיונות לשילוח הקן. אובר-עירפול הינו מרחב משוחרר לדמיונו של הקורא.

נריה מגן

משתמש מקצוען
בראשית הדברים פנס, מעולה. פשוט מעולה. אתה סאטריקן-פובלציסט מבוזבז, הפסד גלום. לך על הגדולים והידפק על דלתותיהם, אם לא למנענך אז למען הציבור הרחב (ולא למעננו, שהרי אנו מקבלים מידי פעם טעימה כלשהי ממזוויך המלאים).
ועל כגון דא אמרו ועל כולם נסלח לך נמחל לך נתכפר לך. (כמעט. חוץ מישראל כץ).
נכתב ע"י גדי ישראלי;n5104835:

כנאמן לקבוצת סופרי הערפל שהולכת ומתהווה בפורום, זה נגד האמנה שלנו לפרש את העוקץ בפוסט. תודה לבב שכתיבתה הייתה הסנונית הראשונה בענין, על אף הנסיונות לשילוח הקן. אובר-עירפול הינו מרחב משוחרר לדמיונו של הקורא.

כל מילה, וכאן המקום לשבח את בב שקצת 'נכנסתי' בה במקום שחשבתי שהיא לא הגיע למקום האמיתי שלה. היא פשוט כתבה קטעים כל כך טובים - שהתאכזבתי מהקטע הזה, שאני מניח שאם אחר היה כותב אותו יתכן והייתי נהנה... אז בב, אנא, סלחי ומחלי וכפרי, כי רק בשל גודל מעלתך בא לך הפגיעה הלזו.

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
יפה, יפה!!!!
נגמר מהר.
זהו?! רק עשרה קארטופאלאך בשק שעל הגב ?!
אם כך - גיוועלדיג!!! מעיין עולה"ב......

תפנית בעלילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ואני לא סולחת לשלושת אלה:
לשעון המעורר שמנתק אותי בבוקר משנת החלומות
ל@נריה מגן שגורם לי לעוף על עצמי...(ואחרי הסטנדרטים ההם אין לי לאן לטפס, אני יכולה רק ליפול, אמאל'ה!)
הכל ברוח טובה כמובן :D
ולאותו פנס בשם חמולת חודיב'ה. שעומדים לזכות במכרז על התפלת מי ים.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י בב;n5105159:
ואני לא סולחת לשלושת אלה:
לשעון המעורר שמנתק אותי בבוקר משנת החלומות
ל@נריה מגן שגורם לי לעוף על עצמי...(ואחרי הסטנדרטים ההם אין לי לאן לטפס, אני יכולה רק ליפול, אמאל'ה!)
הכל ברוח טובה כמובן :D
ולאותו פנס בשם חמולת חודיב'ה. שעומדים לזכות במכרז על התפלת מי ים.

אין דבר כזה.
בשם 'אמנת פרוג בהוצאת תמר':
התנצלויות צריכות לקבל טור משלהן...
יאללה, מחכים, נו, קדימה.

נריה- תודה על העידוד!!! אם כבר דופקים על דלתות, זה יהיה רק על דלתות הנכונות, הדלתות של השי"ת.
שנאמר: דלתיך דפקנו, רחום וחנון~~~

גדי, אני מזמין טור שלך על סגירת חשבונות עם ממציא המערכות לניתוב טלפוני. מגיע לו, מגיע לנו. לא? מפגש חשוך על גשר בודד... רכב יוקרה שחור מגיח מהאופל.. פנסים מאירים את הערפל... כמה דמויות מזנקות על האיש המגולח, המעשן בחיוך לועג ומשליך את הסיגריה על הנהר השחור... ברררר.

תפנית בעלילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אין כל כך הצדקה לכתיבת טור כזה משלי. אני פחות או יותר מסודרת....רק סליחה על ניצול האשכול הזה לצורך הספציפי שלי. (ודרך אגב תמר אושפזה במחלקת נשים המקבילה למחלקה של נאש הפסיכופט)

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
נער הייתי, גם זקנתי. בן שבע שנים אנכי היום בפורום זה, ראיתי דורות שבאו והלכו. ואני אומר לכם ילדיי, חיים כאלה שבאו על הפורום לאחרונה, לא היו.
כמה שנאמר, אחרי בלותי היתה לו עדנה. בעצם, אולי אבנה אף אנכי ממנה...

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
נכתב ע"י פנס בערפל;n5104204:
5-
לחברת תנובה, שמצאה פתרון מדהים לעקוף את מחיר ה'לבן' המפוקח.
היא השאירה אותו עם גרפיקה מיושנת, ומשווקת במקביל 'לבן' מעוצב ואסטטי, שאומנם זול יותר ב 10 אג' ולכן נמכר בכמויות, אבל מאידך... מכיל כמעט חצי מהגביע המקורי, הזה במחיר המפוקח והלא משתלם לכם... (129 גרם במחיר 1.3 ש"ח מול 206 גרם במחיר 1.4 ש"ח למעמיקים)
עכשיו נעבור כבר לחפרנות
אבל אם אינני טועה על הגביעים הקטנים מופיע הכיתוב 'תואם מחיר בפיקוח'
כך שלא על תנובה תלונותיכם, כי אם על רבי מכלוף המכולתניק....
ואגב
גם הגביעים הגדולים כבר בעיצוב חדש
ככה שחשוב מאוד לברר מול ר' מכלוף ממתי הגביעים עם העיצוב הישן....(סלמונלה, כבר אמרנו?)

ולמעיינים מן המעיינים אפשר לראות כאן
https://www.pricez.co.il/Search.php?q=גיל

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י פנס בערפל;n5105562:
אין דבר כזה.
בשם 'אמנת פרוג בהוצאת תמר':
התנצלויות צריכות לקבל טור משלהן...
יאללה, מחכים, נו, קדימה.

נריה- תודה על העידוד!!! אם כבר דופקים על דלתות, זה יהיה רק על דלתות הנכונות, הדלתות של השי"ת.
שנאמר: דלתיך דפקנו, רחום וחנון~~~

גדי, אני מזמין טור שלך על סגירת חשבונות עם ממציא המערכות לניתוב טלפוני. מגיע לו, מגיע לנו. לא? מפגש חשוך על גשר בודד... רכב יוקרה שחור מגיח מהאופל.. פנסים מאירים את הערפל... כמה דמויות מזנקות על האיש המגולח, המעשן בחיוך לועג ומשליך את הסיגריה על הנהר השחור... ברררר.

מה שיפה אצל פנס בערפל, שהוא לא מחמיץ שום הזדמנות לשווק את עצמו:

"פנסים מאירים את הערפל"...

גדי ישראלי

משתמש מקצוען
נכתב ע"י פנס בערפל;n5105562:

אחרי שכתבת כל כך טוב, מי יעלה אחר המלך?

חוצמזה, אני עסוק עכשו בהוצאה להורג של יששכר החוזר בתשובה. (אויש, זה נשמע לא טוב.)

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י גדי ישראלי;n5105850:
חוצמזה, אני עסוק עכשו בהוצאה להורג של יששכר החוזר בתשובה. (אויש, זה נשמע לא טוב.)

גדי- תוכל להסביר את החידה?
נכתב ע"י בב;n5105726:
אין כל כך הצדקה לכתיבת טור כזה משלי. אני פחות או יותר מסודרת....רק סליחה על ניצול האשכול הזה לצורך הספציפי שלי. (ודרך אגב תמר אושפזה במחלקת נשים המקבילה למחלקה של נאש הפסיכופט)
החלטה שלכם.
זה השלב שבו אני פורש ומרים ידיים. (עוזב את הנושא, כלומר. לא במשמעות השניה של הביטוי, כמובן...)

מי זה נאש?

גילת ורנן

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י פנס בערפל;n5106375:
גדי- תוכל להסביר את החידה?

אשמח אם כבודו יענה לי על החידה
באשכול של טעויות במגזינים
תודה מראש
אחת שניסתה לפצח אבל לא הצליחה:eek:

אלישקף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י גדי ישראלי;n5104835:

אני מאמינה שעוד דור או שניים הספרים הערפיליים הללו ייראו כך:

פרק א'
הוא הלך. ואיש לא ידע לאן.

פרק ב'
השמיים, בכל מקום שהוא, חפפו על כל הרגשות. האפלים, המוארים, ואלו שהאור והאפלה משמשים בהם בעירבוביה.

פרק ג
יום אחד הוא חזר. אבל לא לבד.

-סוף-

פנס בערפל אחלה קטע, והכי יפה שבסוף סלחת לכולם.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י אלישקף;n5106742:
אני מאמינה שעוד דור או שניים הספרים הערפיליים הללו ייראו כך:

פרק א'
הוא הלך. ואיש לא ידע לאן.

פרק ב'
השמיים, בכל מקום שהוא, חפפו על כל הרגשות. האפלים, המוארים, ואלו שהאור והאפלה משמשים בהם בעירבוביה.

פרק ג
יום אחד הוא חזר. אבל לא לבד.

-סוף-

פנס בערפל אחלה קטע, והכי יפה שבסוף סלחת לכולם.

בעיני הרבה ספרים נשיים נראים כך כבר היום...

ו..תודה. אני עדיין מתלבט לגבי ההוא מלנובו, לסלוח או לא?
טוב נו, שיהיה.

תפנית בעלילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נכתב ע"י פנס בערפל;n5106375:
החלטה שלכם.
זה השלב שבו אני פורש ומרים ידיים. (עוזב את הנושא, כלומר. לא במשמעות השניה של הביטוי, כמובן...)

מי זה נאש?

לא היה משתלם לכם להרים ידיים במשמעות השניה כי אז היינו נאלצים לשקול את האופציה של שכירי החרב שמציעים את שירותיהם בהודעות פרטיות כאן בפורום.
ונאש היה גאון שהשתגע (כמו תמר בגרסה סכיזופרנית) ויצא מזה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה