עזרה לאלופי האקסל שבינכם

ממוקד

משתמש מקצוען
אני מעוניין להציג תאריך בgoogle shits בתצוגה של תאריך עברי, הכנסתי את הנוסחה הזו
=FILTERXML(WEBSERVICE("https://www.hebcal.com/converter/?cfg=xml&gy=" & YEAR(A6) & "&gm=" & MONTH(A6) & "&gd=" & DAY(A6) & "&g2h=1"),"//@str")
לקחתי את זה מהאתר הזה , (וזה אכן נותן לי את התאריך שבתא A6 בתאריך עברי, בתא אחר כמובן וכששניהם מוגדרים על תצוגת תאריך)
משום מה בshits זה לא עובד, הבנתי ששם צריך להכניס בנוסחה שונה
מישהו יודע לומר לי כיצד?
תודה רבה

ממוקד

משתמש מקצוען
ושאלה נוספת, אני צריך נוסחה שתאמר כך- אם תא A1 פחות מA2 אז יהיה כאן (בתא A3 ששם נגדיר את הנוסחה) את התוצאה של A5+A6, ואם A1 לא פחות מA2 אז יהיה כאן 0

תודה רבה מראש

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
ושאלה נוספת, אני צריך נוסחה שתאמר כך- אם תא A1 פחות מA2 אז יהיה כאן (בתא A3 ששם נגדיר את הנוסחה) את התוצאה של A5+A6, ואם A1 לא פחות מA2 אז יהיה כאן 0

תודה רבה מראש

נוסחת IF.

=IF(A1<A2,A5+A6,0)

ׁהנוסחה קצת זזה בהעתקה מאקסל לכאן. אם לא תסתדרו עם העתק הדבק, פשוט תקלידו בתא A3 כך:
1583361627042.png

קבצים מצורפים

• 1583361716839.png
    1583361716839.png
    870 ביטים · צפיות: 6

ממוקד

משתמש מקצוען
נוסחת IF.

=IF(A1<A2,A5+A6,0)

ׁהנוסחה קצת זזה בהעתקה מאקסל לכאן. אם לא תסתדרו עם העתק הדבק, פשוט תקלידו בתא A3 כך:
צפה בקובץ המצורף 616720

ממש תודה!
עוד משהו, אני צריך נוסחה שתאמר- אם A1 נמוך מA2 וגם נמוך מA3 אז= A4+A5, ואם לא אז 0
ועוד משהו, אני מקווה שאחרון- אם בA1 כתוב משהו אז אם A2 נמוך מA3 אז = A4+A5, ואם בA1 לא כתוב כלום אז שגם כאן לא יהיה כלום

שוב פעם תודה רבה

נערך לאחרונה ב:

ממוקד

משתמש מקצוען
אני מעוניין להציג תאריך בgoogle shits בתצוגה של תאריך עברי, הכנסתי את הנוסחה הזו
=FILTERXML(WEBSERVICE("https://www.hebcal.com/converter/?cfg=xml&gy=" & YEAR(A6) & "&gm=" & MONTH(A6) & "&gd=" & DAY(A6) & "&g2h=1"),"//@str")
לקחתי את זה מהאתר הזה , (וזה אכן נותן לי את התאריך שבתא A6 בתאריך עברי, בתא אחר כמובן וכששניהם מוגדרים על תצוגת תאריך)
משום מה בshits זה לא עובד, הבנתי ששם צריך להכניס בנוסחה שונה
מישהו יודע לומר לי כיצד?
תודה רבה
מישהו יודע על זה לומר לי?
תודה רבה

ממוקד

משתמש מקצוען
ממש תודה!
ועכשיו אם אני רוצה לחבר את שניהם, כלומר- אם בA1 כתוב משהו, ואם A2 יותר גבוה מA3 וגם מA4 אז בA5 יהיה רשום A6+A7. אבל אם בA1 לא רשום משהו או שA2 לא יותר גבוה מA3 או שA2 לא יותר גבוה מA4 אז לא יהיה רשום כאן כלום

ממש תודה רבה!

ממוקד

משתמש מקצוען
ממש תודה!
ועכשיו אם אני רוצה לחבר את שניהם, כלומר- אם בA1 כתוב משהו, ואם A2 יותר גבוה מA3 וגם מA4 אז בA5 יהיה רשום A6+A7. אבל אם בA1 לא רשום משהו או שA2 לא יותר גבוה מA3 או שA2 לא יותר גבוה מA4 אז לא יהיה רשום כאן כלום

ממש תודה רבה!
עם זה הסתדרתי ב"ה
תודה רבה

ממוקד

משתמש מקצוען
ומשהו אחרון (כמעט:))
הצלחתי להוסיף בגוגל שיטס את האפשרות של המרת תאריך לועזי לעברי ע"י הוספת הנוסחה הזו
1583434560106.png
בשורה השניה בצילום הנוסף שמצורף (השורה התחתונה היא B5 והעליונה היא B4)

1583434432114.png

וזה ע"י תוסף Hebrew Date Converter בגוגל שיטס

שאלתי היא כזו- האם שייך בדרך כל שהיא לעשות שיהיה בשורה B5 את ההמרה של התאריך הלועזי לעברי אבל בדיוק חודש אח"כ, דהיינו שיהיה בשורה B5 התוצאה "יז בטבת תש"פ"?
שוב תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה