דרוש מידע לאומית זהב- מה אפשר לנצל? לתועלת כולם

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
שיניים זה גם למבוגרים?

י.הץ

משתמש פעיל
שיניים זה גם למבוגרים?
יש הנחות יפות מאוד אני עשיתי עכשיו טיפולים במרפאה עם הסדר יצא לי יותר זול באלפי שקלים (כמובן זה היה סדרה כולל עקירות כירוגיות טיפולי שורש וגם סתימות) אגב לברר אם יש אחריות על הטיפול וכמה זמן

אשמח לשמוע על הטבות של לאומית זהב לנשים אחרי לידה, איך אפשר לנצל את ה8000 שמגיע במסגרת הסל לידה?

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אשמח לשמוע על הטבות של לאומית זהב לנשים אחרי לידה, איך אפשר לנצל את ה8000 שמגיע במסגרת הסל לידה?

בית החלמה
תומכת לידה
מיילדת פרטית
מנתח פרטי בניתוח מתוכנן
לגבי בית החלמה- את מקבלת גם בלי זהב מלידה רביעית או חמישית אאל"ט

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
יכולה להכנס לאתר של מאמימוש
תקבלי שם את כל המידע

דבי מ.

משתמש מקצוען
@דבי מ. או כל אחד אחר אשמח לדעת אם יש לך המלצה לרופא שיניים למבוגרים בב"ב א
יש את מרפאת קלונטר
בשעתו הוא עצמו היה מטפל אבל כיום הרופא שמטפל הוא סעבנה (ערבי)
ויש את עמנואל שלם ברחוב ירושלים
וד''ר שמעונוב ברחוב מהרש''ל (שני בניינים ליד קלונטר)
כולם פחות או יותר אותו דבר

ים כחול

משתמש פעיל
יש את מרפאת קלונטר
בשעתו הוא עצמו היה מטפל אבל כיום הרופא שמטפל הוא סעבנה (ערבי)
ויש את עמנואל שלם ברחוב ירושלים
וד''ר שמעונוב ברחוב מהרש''ל (שני בניינים ליד קלונטר)
כולם פחות או יותר אותו דבר
את עוזרת לי ממש! תכלס מבין השלושה אצל מי בכל אופן את ממליצה . אני רגישה בטיפולי שיניים וחייבת מישהו עדין ומקצועי כאחד

דבי מ.

משתמש מקצוען
את עוזרת לי ממש! תכלס מבין השלושה אצל מי בכל אופן את ממליצה . אני רגישה בטיפולי שיניים וחייבת מישהו עדין ומקצועי כאחד
ד''ר עמנואל שלם
(זמן המתנה ארוך
תבקשי מהמזכירה גיטי להכניס אותך בין התורים)

משה ביק

משתמש מקצוען
מישהו התנסה במאמן כושר עד הבית- לגברים?
1725829475039.png

פפרר

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול
מי מכיר כאן יישור שיניים בלאומית בית שמש - הייתם מרוצים ?
תודה מראש למגיבים

בית החלמה
תומכת לידה
מיילדת פרטית
מנתח פרטי בניתוח מתוכנן
לגבי בית החלמה- את מקבלת גם בלי זהב מלידה רביעית או חמישית אאל"ט
תודה רבה, לגבי בית החלמה-זה לא מלידה ראשונה מקבלים החזר?
הבנתי שאפשר לקבל גם על צימר/מלון...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה