לאדריכלית שרוצה לפרגן ללקוחות שלה יותר

פשוט מעצבת

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
IMG_2478[1].JPG
צפה בקובץ המצורף 494306 צפה בקובץ המצורף 494306 אין כמו צביעה דקורטיבית כדי לשוות לחלל מימד מושקע ומוקפד.
כל פרויקט יעלה בכמה רמות עם צביעה מיוחדת ומותאמת.
בחודשים האחרונים אני משלבת בעבודת העיצוב פנים גם עיצוב בפועל...
לא רק מול המחשב...
תחת השם "קירסטייל" אני מספקת שירותי עיצוב וצביעה דקורטיבית לקירות.
אני עובדת יחד עם אמנית מוווכשרת, יחד אנו מעצבות אמירה מתאימה לכל קיר או חלל נתון,
או מתאימות את הקיר לעיצוב הקיים (אם הוא קיים...)
התוצאה הסופית היא קירות מיוחדים וייחודיים, רחיצים ופרקטיים מאד!
בכל סגנון! ולכל אווירה!
תשכחו מטביעות אצבעות!
שכחו מניקיון שבועי של הקירות!
מתאים מאד לבתים מעוצבים, לשילוב בעבודות גבס וכו' וגם לכל משפחה שרוצה ליהנות ביום יום מהבית שלה,
אני מאמינה שלכל אחד מגיע לחיות בבית מעוצב, אפילו אם זו תהיה רק פינה קטנה וחמודה.

הרעיון הגיע מתוך הצורך,
כאב לי הלב לראות משפחות שהשקיעו הון בשיפוץ,
אבל לא נשאר בשביל היופי...
ואני אוהבת דברים יפים...
כאן אני מגיעה לבית, ועוזבת אותו לאחר ששינה את פניו והוא צבוע ויפה.

לקירסטייל פתרונות לכל תקציב, ללא צורך בהחלקת הקיר, וזהו פתרון לאורך שנים!

מעלה טעימות לדוגמא,
אשמח לעבוד בשיתוף פעולה עם כל אחת מכן,
054-848-1681 רבקי

במקום לכתת את הרגליים בחנויות טפטים לחפש טפט מתאים או להזמין דוגמאות צבע ולנסות להתאים...
ואח"כ להסתבך עם ההסברים לקבלן...
פנו אלי, אני אעבוד מול הלקוח, אבין את דרישותיו ואתאים את הצביעה לטעמו האישי או לסגנון שבניתם בעיצוב הבית.
דוגמא_14.jpg
צפה בקובץ המצורף 494280

נראה לי שחלק מהתמונות לא הצליחו לעלות.
מקווה שיעלו בהמשך.

קבצים מצורפים

• IMG_6010.jpg
    10.7 MB · צפיות: 122
  • IMG_6036.jpg
    14.4 MB · צפיות: 95
  • IMG_3226.JPG
    5 MB · צפיות: 83
נערך לאחרונה ב:

פשוט מעצבת

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
מתנצלת שעלה כתמונות ממוזערות,
אך עם זאת כדאי מאד לפתוח!!!

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה