טיפול אסתטי כתמים לבנים בציפורנייים-איך מתפטרים?

קודם כל-בן אדם.

משתמש פעיל
חקרתי את כל דעות ד"ר גוגל-לא נראה לי תאמתי לאף אחד מהמקרים.
לא בריאותי, לא נפשי, ולא התנהגותי-הרגלים מסויימים, וכו'
מחפש פתרון מנסיון בלבד.
קיים לי כבר שנים, מאז שהייתי ממש קטן. (לפחות אז שמתי לב לזה. לא ידוע מה היה קודם:))
וככל שהציפורן גדלה-גדלים אתה הכתמים.
הכתמים קצת דינאמיים. (לא עוקב אחריהם ביום יום, רק פעם ב... כשנזכר בזה ומעצבן אותי)
אבל חלקם גדלו/קטנו בשנה-שתיים האחרונות.
מה שמעניין-שביד אחת-כמעט נעלם לגמרי,וביד השנייה התרבה כנגד...
מה עושים?

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

כתמים לבנים בציפורניים – מה זה אומר?​

כתמים לבנים בציפורניים הם הופעה של כתמים לבנים או בתמים דמוי לבן על הציפורניים בכפות הרגליים וכפות הידיים. יכולות להיות הרבה סיבות שבגללן יופיעו כתמים לבנים בציפורניים. הסיבות המרכזיות להופעה של כתמים אלו הן:

• מניקור
  • ספורט
  • כסיסת ציפורניים
  • מחסור בסידן
  • תזונה לא נכונה
  • מחסור בוויטמינים
כאשר מופיעים כתמים לבנים או פסים לבנים על הציפורניים שלנו בכף הרגל או בכף היד כדאי לנו ללכת לרופא שיבדוק ויברר מה הסיבה לכך. הופעת כתמים אלו יכולה להיות סימן לבעיה רפואית כמו למשל מחסור בוויטמינים או תזונה לא טובה.

קודם כל-בן אדם.

משתמש פעיל
סידן- זה דבר ידוע.
למרות שהרופאים חזרו בהם וטוענים שזה נובע ממחסור באבץ.
כמו שכתבתי-חקרתי את ד"ר גוגל, ואף אחד מהדברים לא נראה לי.
מבחינה בריאותית-חסרי ויטמינים, וכו, נפשית-לא חוויתי טראומה/משבר נפשי לאחרונה, וכו'
התנהגותית-הציפורניים שלי בריאות,בלי כסיסות/לקים, וכו'
שאלתי פעם רופא עור ואמר לי שאין מה לעשות...
לכן מחפש פתרון מקורי אחר ממי שהתנסה.

קודם כל-בן אדם.

משתמש פעיל
@עשירה לא זכור לי כבר מה היה, אבל הוא אמר שהציפורניים נראות בריאות,
ואם אין חסר בריאותי ויטמינים/סידן/אבץ-אין מה לעשות.

משה אהרן גולד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
חקרתי את כל דעות ד"ר גוגל-לא נראה לי תאמתי לאף אחד מהמקרים.
לא בריאותי, לא נפשי, ולא התנהגותי-הרגלים מסויימים, וכו'
מחפש פתרון מנסיון בלבד.
קיים לי כבר שנים, מאז שהייתי ממש קטן. (לפחות אז שמתי לב לזה. לא ידוע מה היה קודם:))
וככל שהציפורן גדלה-גדלים אתה הכתמים.
הכתמים קצת דינאמיים. (לא עוקב אחריהם ביום יום, רק פעם ב... כשנזכר בזה ומעצבן אותי)
אבל חלקם גדלו/קטנו בשנה-שתיים האחרונות.
מה שמעניין-שביד אחת-כמעט נעלם לגמרי,וביד השנייה התרבה כנגד...
מה עושים?
סידן- זה דבר ידוע.
למרות שהרופאים חזרו בהם וטוענים שזה נובע ממחסור באבץ.
כמו שכתבתי-חקרתי את ד"ר גוגל, ואף אחד מהדברים לא נראה לי.
מבחינה בריאותית-חסרי ויטמינים, וכו, נפשית-לא חוויתי טראומה/משבר נפשי לאחרונה, וכו'
התנהגותית-הציפורניים שלי בריאות,בלי כסיסות/לקים, וכו'
שאלתי פעם רופא עור ואמר לי שאין מה לעשות...
לכן מחפש פתרון מקורי אחר ממי שהתנסה.
שאלתי רופא מומחה ואמר לי שזה לא קשור לכלום וזה עובר עם הגיל.

משה אהרן גולד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עברתי את הגיל מזמן:(.
עצה למניעת [לפחות להפחתת] הכתמים: לעסות [לכיוון הציפורן] כמה פעמים ביום [עדיף תחת מים פושרים] את החיבור בין העור לציפורן [איפה שהעור סוג של נמרח על הציפורן] עוזר מניסיון. [זה לא מרופא או משהו כזה אלא שמתי לב שבאצבעות שהיה כתמים העור לא היה מחובר [מרוח] על הציפורן וחשבתי אולי זה קשור וכשניסיתי זה באמת עבד]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה