דרוש מידע כתם של יובש בגב מוגדר...

מייפל אורגני.

משתמש מקצוען
לבן שלי בן 10 ח' יש כבר שבוע ו. כמו עיגול כזה של יובש ...
כל מה שאני שמה לא עוזר
מוכר למישהי??

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
עיגול יכול להיות פטריה נסי משהו בסגנון אגיסטן או למיסיל

ק'סניק

משתמש מקצוען
זה גם יכול להיות כל מיני מחלות עור שחובה לטפל בהם לבל יתפשטו לכל העור..
גם פסוריאזיס וכהנה נראה כמו יובש כמדומני..
ללכת לרופא עור טוב בלי להזניח..

מייפל אורגני.

משתמש מקצוען
תודה רבה לכולם הלכנו לרופא ....
זה היה חייב טיפול מידי שלא נדבק כולנו ב"ה כבר בטיפול....

תהילה ר

משתמש פעיל
וואי
בדיוק לבן שלי יש שבועיים 2 כתמים כאלה של יובש. מרחתי דברים לשימון העור ולא עזר
לא חשבתי שזה יכול להיות משהו מדבק

אלך לרופא. תודה

מייפל אורגני.

משתמש מקצוען
וואי
בדיוק לבן שלי יש שבועיים 2 כתמים כאלה של יובש. מרחתי דברים לשימון העור ולא עזר
לא חשבתי שזה יכול להיות משהו מדבק

אלך לרופא. תודה
טוסי לרופא ואל תגעו בזה...
ואם נגעתם לשטוף ידיים עם סבון....
שמא זה דבר מדבק א"כ אתם יכולים גם להדבק ח"ו!ב"ה שלנו לא קרה כלום הוא כבר כמה שבועות ככה
בריאות!

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה