עזרה בוורד כתב סת"ם עם טעמים

יש שדה

משתמש פעיל
הלו מישהו שומע?!
הו יופי
רציתי לשאול, אולי אתה מכיר כתב סת"ם כלומר כתב של ספרי תורה, בוורד, שעובד טוב עם טעמים. הבעיה שלי היא שה'זרקא' לא יושב על האות, אלא יוצר גלגל מקווקו ויושב עליו. (כמו ניקוד בלי אותיות.)
אשמח אם תעזור לי.
תודה מראש
1619010293466.png

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
פונטייפ

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
זה לא שם הפונט אלא שם החברה שאצלה תוכל לקנות פונטים עם טעמי המקרא, כולל פונט סת"ם עם טעמי המקרא

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
הלו מישהו שומע?!
הו יופי
רציתי לשאול, אולי אתה מכיר כתב סת"ם כלומר כתב של ספרי תורה, בוורד, שעובד טוב עם טעמים. הבעיה שלי היא שה'זרקא' לא יושב על האות, אלא יוצר גלגל מקווקו ויושב עליו. (כמו ניקוד בלי אותיות.)
אשמח אם תעזור לי.
תודה מראשצפה בקובץ המצורף 872850
זה לא רק זרקא, גם שאר הטעמים והניקוד לא עומדים במקום וגם עולים אחד על השני.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה