כללי כשנסיתי להיות הרשל'ה

א

אליהו פריד

אורח
רעיון נחמד (מתאים להרשל'ה), הביצוע מצריך עוד טיפטיפה... (אבל רק עוד טיפטיפה :) )

cmyk

משתמש צעיר
נכתב ע"י פונטייפ;361129:
רעיון נחמד (מתאים להרשל'ה), הביצוע מצריך עוד טיפטיפה... (אבל רק עוד טיפטיפה :) )

לטיפטיפה הזה 'פונטייפ' דווקא מומחה - - :)

הרשל'ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אל תנסה, אתה מספיק טוב (!!!!..) בפני עצמך..
יצירה נהדרת - איזו דינאמיות! איזו מקוריות!..
אישית, הייתי מוותר על הצבע הנוסף, ומחפש צורה מאחדת "לאריזת" הלוגו.

פשוט טוב. (מהסוג של: "למה לכל הרוחות לא חשבתי על כך בעצמי!.. אני חייב להלביש משהו דומה לאיזה לקוח. לא בדיוק, אבל בטכניקה הזו.. אף אחד לא ישים לב. לא... לא ספרים!.. משהו אחר.. איך הוא הגיע לזה?!?.. בטח העתיק ממישהו ענק... חוץ מזה, איזה מין ניק זה "נקי_כפים"?!?.. ועוד עם קו תחתון.. מה זה אמור להיות "ווב סייף פייל ניים"?.. אני חייב לדבר עם דיקמן שיחסום אותו.. לא יתכן ככה לגנוב ת'הצגה. חצוף.) אשכרה.

נקי_כפים

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י הרשל'ה;361133:
אל תנסה, אתה מספיק טוב (!!!!..) בפני עצמך.. אייקון מסמיק איזו מחמאה
יצירה נהדרת - איזו דינאמיות! איזו מקוריות!..
אישית, הייתי מוותר על הצבע הנוסף, ומחפש צורה מאחדת "לאריזת" הלוגו. גם אני התקשתי בכך ועוד חזון למועד

פשוט טוב. (מהסוג של: "למה לכל הרוחות לא חשבתי על כך בעצמי!.. אני חייב להלביש משהו דומה לאיזה לקוח. לא בדיוק, אבל בטכניקה הזו.. אף אחד לא ישים לב. לא... לא ספרים!.. משהו אחר.. איך הוא הגיע לזה?!?.. בטח העתיק ממישהו ענק... דיייי באמת, אבל הסיפור הוא פשוט: לקחתי צילום משאטרסטוק ובניתי על קווי המתאר שלו. חוץ מזה, איזה מין ניק זה "נקי_כפים"?!?.. הופס ירידות על בסיס אישי?!... הילדים שלי כבר קוראים לי נקי כפים ואת מערער?! ועוד עם קו תחתון.. שים לב עם מי אתה מתחיל! מה זה אמור להיות "ווב סייף פייל ניים"?.. אני חייב לדבר עם דיקמן שיחסום אותו.. לא יתכן ככה לגנוב ת'הצגה. חצוף.) אשכרה.

בכל מקרה תודה על הפירגון. הייתי לי לעינים

הרשל'ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לענ"ד ההתחכמות הגרפית לא מתאימה (במיוחד לא עבור מש' בלוי אני מנחש מראש..) כאן.
לוגו בנושא ספרים צריך לשדר "סטביליות" = יציבות, לא מקוריות.
הייתי מחפש (או מרכיב) פונט מאפיין, יעשה כאן שירות מצויין לעניין.
מה עם פוזטיב להכל?.. האימג' כבר נפלא בפני עצמו..!

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
;)הרשלה כדמות לחיקוי
אני שוקל גם לחקות אותך יש אישור?
רק תגיד לי לאן לשלוח את הצ'ק:)

א

אליהו פריד

אורח
ר' נקי_כפיים.
אולי אני טועה, אבל נראה לי שהלוגו הזה מורכב בקו מתאר עם השמנה.
נראה לי שכדאי להפוך את קו המתאר לאובייקט ואז לתת את הפיניש.

נקי_כפים

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אין פה לא נדר לא חרם ולא שבועה ולא קו היקף זה צריבה בתוך האלמנט יעני מצב חלול

לענין הפיניש מנסיוני זה בא עם הזמן ולא בעבודה אינטנסיבית

צפה בקובץ המצורף 55039

קבצים מצורפים

• מודעה פורים1.jpg
    KB 251.7 · צפיות: 13

הרשל'ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י studio dv.d;361224:
;)הרשלה כדמות לחיקוי
אני שוקל גם לחקות אותך יש אישור?
רק תגיד לי לאן לשלוח את הצ'ק:)

למוסך - שישחררו את הסטביליות של נקי_כפים..?

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
הספר השני מלמטה, לדעתי דרוש תיקון. עיין ודוק ותשכח.

מבינים

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אם היית משחק קצת עם עובי הקווים - בהתאם לתאורה וההצללה - היית יכול להגיע לתוצאה הרבה יותר 'הרשל'הית'...

ayala

משתמש מקצוען
מאד יפה
הרקע הצבעוני ממש לא מתאים
למה שלא תנסה כמו שאמר רבינו, להפוך את קוי המתאר לאוביקט ואז לתת את הפיניש?

ירוק_תפוח

משתמש רשום
לעניות דעתי, אם כבר, אז להפוך את הספרים לצד השני. כרגע, הלוגו משדר ספרים שנופלים :( , מה שלא בטוח שמוסיף יציבות וחוזק לעסק.
וברמת הגימור - הקווים עבים מדי, ולא מתחברים למטה כ"כ יפה.
הרעיון - מדהים. (ולא בגלל הרשל'ה... ;) )

נקי_כפים

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אם היית קורא את התגובות למעלה היית רואה שכתבתי שהלוגו נבנה על בסיס תמונה שלקחתי משאטרסטוק.
הרעיון שלי היה להשתמש בצללית שיוצאת מהתמונה הזו.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
הרעיון יפה מאוד, אבל עדיין יכול להיות טוב יותר (אני מדברת על הדוגמא השנייה של הצבע אחד).
ליטוש לספרים, צורה שונה שתחבר הכל (במקום המלבן המשעמם והבנאלי), ופונט אחר עם טוויסט שיתמזג עם הצורה העוטפת ועם החלל שמחוצה לה (כמו בדוגמא שעשית, שהטקסט "שובר" אתר המסגרת").

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה