הבאה לדפוס כריכיית "ארזים" - רק לומר תודה!

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אולי לא מקובל, אבל מרגיש חייב.
קרוב משפחתי הוציא לאור ספר חבורות, כאשר את העימוד הנפלא עשה עמיתי @רבנים בצורה יוצאת מהכלל, עין לא ראתה..
865 עמודים! (המשפחה גיחכה, 1.700 ק"ג של חידושי תורה... ;) )
הוא רק ביקש שאעשה בירור למצוא דפוס וכריכייה שמתמחה בכמויות קטנות (מתברר שהסיפור הגדול זה לא ההדפסה, כמו התפירה והכריכה), עשיתי הרבה בירורים, באשכולות ישנים פה בפורום ואצל עוד חברים למקצוע, בסוף היה זה ישראל קוזיץ' ממפעל הגלופות "מגן גרף" שהמליץ לי על "כריכיית @ארזים ", השם צלצל לי, בדקתי בשקית שקיבלתי בזמנו ב"כנס פרוג", והתברר שהיה לו שם דוכן.
יצרתי קשר, מדובר באחד מיוחד, הערליכע'ר ייד, שמכיר הדק היטב את צרכי עמך, ובעיקר את מלאכת הדפוס.
לעצמי אמרתי, אם אכן הוא יעמוד בציפיות - אמליץ עליו לעמיתי, לא דמיינתי לעצמי עד כמה.
מתברר שאנו אניני טעם (לא מהיום...), וחשקה נפשנו בכריכת סקאי דמוי בד(!), האדון נסע במיוחד להשיג קטלוג נוסף של הסדרה המדוברת, וגם הציע להראות לנו בהזדמנות שיעבור באזור...
סתם מעניין, יש לו גם טעם טוב (ונתקלתי כבר בדפסים וחבריהם), הוא ידע לומר בידענות מבוררת מה מתאים ומה מקובל לצבע הגלופות, הנייר ועוד בהתאמת כל סקאי שנבחר.
למרות הכל - חיכיתי לתוצאה, כי אין כמו מראה עיניים, בפרט שיכולות להיות הרבה תקלות, בהכוונת הגלופה, באיכות התפירה, שאריות חוטים וטעויות בהזמנה...
מיותר לומר שפחדיי היו לשווא.
מעבר לכך, היה חשוב למחבר להספיק לפני פורים, אז נשלחו לו 20 כרכים שאיכשהו דחפו לליין, הערב הגיעו כל השאר.
ומעבר לעובדה שרואים "יצירה" שיוצאת בדיוק כמו החלום, העבודה פשוט טובה.
חשבתי שהדמיה לא תספיק, אבל תאמינו או לא, זה יצא בדיוק כך... (כמובן, קצת יותר עבה)
תודה גדולה אני חייב ל @פרוג על הכנס ההוא, ועל נוכחותו שם, דבר שבהכרח נתן נקודות אמון רבות, ובעקבות כך עבודה נהדרת אצל יוצר משכמו ומעלה.
אם לימים אוציא ספר (גם מבפנים, לא רק מבחוץ...), אזכור שהיה אשכול כלשהו עם המלצה...

מה דעתכם על הכריכה?
צריך קצת אומץ לא לשים קווים ועיטורים, אם היה תלוי בי, הייתי גם מוציא את העיטור באמצע...
לחוו"ד אודה.

מילי דאומנין-min.jpg

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
לא דומה, אבל הזכרת לי את 'דברי יעקב'
אולי תשתף גם את השדרה, זה משנה לפעמים את התמונה

רבנים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים

רבנים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
תודה @תלמידים על הפירגון,
אכן ראיתי את הספר,
ועיצוב הכריכה?
הגאונות שבפשטות,
כריכת הבד בגוון ירוק עושה את הכל, יחד עם הטבעה כסף. נפלא ממש.
אולי כבודו יעלה תמונה נאה, ויחוו הצופים את פאר הפשטות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה