כללי כריכה לספר קריאה - חוות דעתכם חשובה

• פותח הנושא yhk
  • פורסם בתאריך

yhk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
תנו חוות דעתכם החשובה

קבצים מצורפים

• 23.jpg
    KB 906 · צפיות: 12

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
למי זה מיועד? לילדים, למבוגרים?

yhk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
תולדות צדיקים - ספר קריאה מנוקד בעיקר לילדים

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
העיצוב יפה,
אבל זה נראה לי קצת כבד לילדים.

yhk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
הלקוח דורש רמה גבוהה ועיצוב מפואר ובפרט שזה עבור מוסד שמעונין ביוקרה

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני חושבת שדבר ראשון תוריד מהאפקט למילים 'אחד היה אברהם'... כרגע הם לא מספיק חזקים ובולטים על הרקע

זו אניאני

משתמש פעיל
מאוד יפה!
אבל כמה שיפוצים קטנים
-את קרני האור שמתחת לכתר יש לטשטש יותר.
-(את הכתר גם היתי מחליפה ליותר יפה יש פה בפורם מוצליחם )
-האותיות חוורות מדי .
- והעיטור - לא כ"כ אהבתי איך הוא מונח היתי מוציאה אותו גם בצד ימין.

חוץ מזה הרקע - מקסים!
והמגילה גם מעוותת מאוד יפה!!!

מעיינות21

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עבודה יפה
אך מה שבטוח שילדים זה לא ימשוך.(המוסד חושב על עצמו ולא על הילדים..)
אחד היה אברהם תמרכז.

דולי בול

משתמש פעיל
מאד יפה ועשיר,
לדעתי הכתר קצת תלוש או שתחברו אותו למלה אחד
או ליצור לו צל עדין מתחתיו .
וכן גם האותיות- האפקט צריך עיבוד

moshiko00

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מאוד יפה, במיוחד אהבתי את הרקע
וכמו שאמרו למעלה שם הספר חיוור ז"א הוא נבלע, דבר ראשון שלוקח את העין זה העיטור (שאולי כדאי לעדן אותו) והמגילה.
הכתר דוקא יפה אם כי מרחף קצת

יענקי שכטר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הרקע מאוד יפה, שאר הדברים אפשר לשפר, הטקסט ללא ההבלטה (דרך אגב הוא מאוד דק)
את הטקסט של המגילה הייתי מנסה לשים בתוך אלמנט אחר.
ולדעתי קצת ריק שם.

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
יפה מאוד!

תוריד מהאפקט במילים 'אחד היה אברהם' וגם תכהה את הצבע.

טֶשֶׁכְנוֹב לא מנוקד נכון. נראה לי שצריך להיות טְשַׁכְנוֹב או טְשֶכְנוֹב

david

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב יפה ועשיר את ההילות הייתי משפר
כמו כן את שם הספר תעשה יותר חזק(אולי פחות קצת בהבלטה ובתוספת צללית)

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הכותרת לא מספיק בולטת
אין עושר צבעים
הכתר לא נראה לי שייך כאן

הרעיון של העיטור יפה מאוד, הייתי שם את המגילה מעליו ולא מתחתיו.

גרפוטו

משתמש מקצוען
יפה מאוד, מעניין ועדין,
וכמו שאמרו הקודמים- את הכיתוב יש לסדר, או לעשות מסגרת כהה או לשנות את הצבע- אולי לשחור, וגם הניקוד רחוק מדי מהטקסט (זה לא פונט מנוקד, נכון?)
לגבי העיטור בצד- לדעתי, אם תקטין אותו מאוד (ב-50%) הוא יראה הרבה יותר טוב,
(אני מתכוונת להקטין רק את הדוגמא, לא את השטח, ז"א שתכפיל את העיטור)
הרבה הצלחה

n_eli

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יפה מאוד...

רק שאני חושב שאת הטקסט אתה צריך פחות להבליט לתת לו יותר תלת מימד חזק ולא מרוח כזה...

וזה פרפקט
כמו"כ הקלף נראה שעיוות אותו קצת כדאי להשאיר אותו נראה לי במצב המקורי או לעדן אותו.

נ.ב. איך אתה עושה את הסלסול של העיטורים זה מאוד מעניין אותי, והקלף מהיכן השגת בנית אותו או שקנית...

ayala

משתמש מקצוען
מאד יפה. אך לא כ"כ מתאים לילדים. אולי אם הרקע היה מדבר- אדמה חום צהוב עם שמיים כחולים והגלים ברקע היו משחקים בשקוף על זה כמו רוח מדברית- ואולי עוד אלמנטים מדבריים יכל יותר לתאר את "אחד היה אברהם". כרגע זה יותר למבוגרים.

yhk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
נכתב ע"י n_eli;120615:
יפה מאוד...

רק שאני חושב שאת הטקסט אתה צריך פחות להבליט לתת לו יותר תלת מימד חזק ולא מרוח כזה...

וזה פרפקט
כמו"כ הקלף נראה שעיוות אותו קצת כדאי להשאיר אותו נראה לי במצב המקורי או לעדן אותו.

נ.ב. איך אתה עושה את הסלסול של העיטורים זה מאוד מעניין אותי, והקלף מהיכן השגת בנית אותו או שקנית...

תודה לך רק שים לב לתאריכים מתי העלתי את זה

הסלסול נעשה באמצעות הפקודה בפוטושופ עריכה \ שינוי צורה \ עיקום

HUXH86

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
יפה
הכותרת לשנות
כתר? יפה להפליא

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה