מידע שימושי כריית ביטקוין אשלייה

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

לקח טוב

משתמש מקצוען
לפחות יש קצת פרנסה לעיתוני המגזר מפרסומות הענק..

מידע פנימי...

חברה המשווקת קרקעות חקלאיות, שהסיכוי להעמיד שם אי פעם קראוון, נמוך יותר מהסיכוי שיהיה הסכם שלום עם הפלסטינים, סגרה עם אחד מעיתוני המגזר עסקת פרסום כוללת בסך של קרוב למליון ש"ח!!!

העסקה כוללת מודעות מרוחות בעיתון מצד לצד, כתבות תסקיר/תשקיף ויח"צ.

הכתב עצמו לא מאמין למה שהוא כותב, אבל עם כזה הרבה כסף... הוא גם מוכן לשווק איגלו לאסקימוסים, עם פיקוד שבת כמובן...

עצוב..

ואגב, אם שאלתם, בכ-12 עסקאות הם סוגרים את עסקת הפרסום, כך שאין צורך להציע להם הלוואה בריבית אטרקטיבית למימון היח"צ... התמים הבא, וישנם רבים כאלה לצערינו, יכסו את ההוצאות...

ולנו לא נותר להתפלל, הרחמן הוא יפרנסנו בכבוד ולא בביזוי, בהיתר ולא באיסור...

חני ק

משתמש רשום
עריכה והפקת סרטים
מי יכול לומר לי
איך אני יכול לשאול בפורום זה שאלה?
אני רושם בפרסם נושא חדש,
אך איני מצליח לשלוח.
תודה מאד

חני ק

משתמש רשום
עריכה והפקת סרטים
למה אני לא מצליח לשלוח,
ולפרסם בקשות וכדו'???

סבתא של נעה

משתמש סופר מקצוען
מידע פנימי...

חברה המשווקת קרקעות חקלאיות, שהסיכוי להעמיד שם אי פעם קראוון, נמוך יותר מהסיכוי שיהיה הסכם שלום עם הפלסטינים, סגרה עם אחד מעיתוני המגזר עסקת פרסום כוללת בסך של קרוב למליון ש"ח!!!

הכתב עצמו לא מאמין למה שהוא כותב, אבל עם כזה הרבה כסף... הוא גם מוכן לשווק איגלו לאסקימוסים, עם פיקוד שבת כמובן...

עצוב..

ואגב, אם שאלתם, בכ-12 עסקאות הם סוגרים את עסקת הפרסום, כך שאין צורך להציע להם הלוואה בריבית אטרקטיבית למימון היח"צ... התמים הבא, וישנם רבים כאלה לצערינו, יכסו את ההוצאות...

תוהה
איך אחרי כל העליהום (המוצדק! המוצדק!) שעושים להם
אין ספור שיחות ואשכולות וציטוטים וטוקבקים
בכל מקום בו יש שיח חופשי ולא עיתונות 'מטעם'
עדיין יש תמימים שנופלים ברשת

משלימה

משתמש צעיר

האם לא קיים איזה חוק שאוסר את זה? זו הרי תרמית לכל דבר ועניין ויש כאן קושרי קשר להפיל אנשים בפח בכוונה תחילה.

TGL

משתמש רשום
אני מפעיל בארץ, כן בארץ מערכות ביטקוין

זה אכן לוקח המון חשמל (500-60 שקל לחודש) אבל שווה ביותר לכרות אני מקבל כל יום ממוצע של 0.0030 ביטקוין שזה כרגע לפחות 115 שקל דהיינו בחודש אני מקבל 3450 שקל ונשאר עם רווח של כמעט 3000 שקל

אני מפעיל 3 מערכות שמכסות לי את המשכנתא ועוד כמה דברים;)

אז לפני שאתם תוקפים את המערכות וקובעים עובדה לכו ובדקו.

בהצלחה לכולם

אגב: אפשר להשיג אצלי את כל סוגי המערכות בהזמנה ישירה.

אפשר להבין איך זה עובד? גם אני יכול לקנות מכונה לכרות ביטקוין? כבר יש אנשים שהוציאו את ה"מילונים" שלהם לכסף אמיתי או שהכל נשאר פה וירטואלי?

משלימה

משתמש צעיר
תוהה
איך אחרי כל העליהום (המוצדק! המוצדק!) שעושים להם
אין ספור שיחות ואשכולות וציטוטים וטוקבקים
בכל מקום בו יש שיח חופשי ולא עיתונות 'מטעם'
עדיין יש תמימים שנופלים ברשת

מצער ביותר שמנצלים את הציבור היותר שמור להפיל אותו בתרמיות.
באמת היה צריך למצוא דרך יעילה להזהיר יותר את הציבור הזה שלא נחשף לאשכולות וכדו'.

רוטב שום

משתמש מקצוען
אתם מכירים את הצעירים האלה שאתמול התחתנו
ובטוחים שהם הרבה יותר חכמים מכולם

ואת העסקאות האלה הם לא מספרים לאף אחד שמא יהיה עין הרע

גרפיקהil

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
למה אתה בטוח שזה יפול? תסביר אין טעם לקבוע עובדות בלי להסביר למה אתה חושב כך

זה אני אומרת אחרי שחקרתי בנושא והענין הוא שאם הייתי משוכנעת שזה יפול הייתי ממליצה לו למכור הכל עכשיו אבל המלצתי לו למכור חצי שקודם כל יהיו לו רווחים ביד.
זה מה שאני עושה במקרים של השקעה (גם של הביטקוין).
מתחילה עם סכום קטן (עד 1000$) ברגע שזה מגיע ל2000$ אני קודם כל מוציאה את האלף שהשקעתי ואח"כ אני מרשה לעצמי לשחק עם כסף שהוא כאילו לא שלי, מקסימום הפסדתי כסף וירטואלי ולא כסף אמיתי.

אבל שכל אחד יעשה מה שבא לו.

משלימה

משתמש צעיר
אתם מכירים את הצעירים האלה שאתמול התחתנו
ובטוחים שהם הרבה יותר חכמים מכולם

ואת העסקאות האלה הם לא מספרים לאף אחד שמא יהיה עין הרע

אני מתפלאת כל פעם מחדש לגלות שאנשים פשוט לא יודעים.
הם לא כאן בפרוג ולא בדומה לזה. בקושי מציצים פה ושם לאיזה עיתון. אבל לא מפספסים את המודעות הענקיות שנמרחות בכל פינה ברחוב ומפתות אותם. הם לרוב פשוט לא מודעים.
לנו ברור שכל-כך הרבה מזהירים. אז איך זה קרה שוב, למען ד'?
אחוז לא זניח מהציבור - לא שמע כמעט אזהרות וסיפורים. חייבים למצוא את הדרך להגיע אליהם לפני שזה קורה ולא אחרי.

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
אני מתפלאת כל פעם מחדש לגלות שאנשים פשוט לא יודעים.
הם לא כאן בפרוג ולא בדומה לזה. בקושי מציצים פה ושם לאיזה עיתון. אבל לא מפספסים את המודעות הענקיות שנמרחות בכל פינה ברחוב ומפתות אותם. הם לרוב פשוט לא מודעים.
לנו ברור שכל-כך הרבה מזהירים. אז איך זה קרה שוב, למען ד'?
אחוז לא זניח מהציבור - לא שמע כמעט אזהרות וסיפורים. חייבים למצוא את הדרך להגיע אליהם לפני שזה קורה ולא אחרי.
נכון. אין השוואה למרבה הצער בין טירוף השיווק לבין טפטוף האזהרות שיש כאן בפרוג או לפעמים שרבנים מעוררים.

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
מידע פנימי...

עצוב..

שכחת להוסיף: ואז במודעות ברחובות "מצוטטים" העיתונים המכובדים ששם היה כתוב במפורש שההשקעה מוצלחת וכו'...

עגבניית שרי

משתמש חדש
@ביטקוין. אם באמת יש לך שלש מכונות ואתה מכסה אתם את המשכנתא, למה אתה מוכר את המכונות האלו? לא עדיף לך לכסות אתם עוד כמה משכנתאות???
סתם שאלה, כמו שאומרים אצלנו..

vhsvchch

משתמש מקצוען
  • האוצר מקדם: מס על מסחר בביטקוין * רשות המסים והאוצר צפויים להטיל מס רווחי הון על מכירה של מטבעות דיגיטליים. המשמעות: מי שימכור את המטבע ישלם מס בשיעור של 25% על הרווח שעשה מכך (דה מרקר)

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
@ביטקוין. אם באמת יש לך שלש מכונות ואתה מכסה אתם את המשכנתא, למה אתה מוכר את המכונות האלו? לא עדיף לך לכסות אתם עוד כמה משכנתאות???
סתם שאלה, כמו שאומרים אצלנו..
אם הבנתי נכון
הוא לא מוכר את המכונות שהוא משתמש בהם
אלא מכונות כמו אלו שהוא משתמש בהם

רחשי הלב

משתמש מקצוען
אם הבנתי נכון
הוא לא מוכר את המכונות שהוא משתמש בהם
אלא מכונות כמו אלו שהוא משתמש בהם
למה למכור מכונות?? יש לך מאה מכונות במלאי? הפעל את כולם ותכסה את המשכנתאות של כל קרוביך וידידיך.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אין לו 100 מכונות, יש לו ספק שהוא קונה ממנו את המכונות ומוכר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה