מידע שימושי כריית ביטקוין אשלייה

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

ישראל123

משתמש פעיל
מכיכר השבת: '
דורשת המון חשמל: כך נראית חווה לכריית ביטקוין
לצורך כריית המטבע הווירטואלי הכי מדובר בעולם, נעשה שימוש בחוות מיוחדות שצורכות חשמל בכמות עצומה. על פי ההערכות, בקצב הנוכחי צריכת החשמל בחוות הביטקוין תעקוף עד 2020 את צריכת החשמל של האנושות כולה.
אם חשבתם להתחיל לכרות ביטקוין, תמשיכו לחפש אשלייה יותר מעשית :)

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
יש מישהו שסחר בביטקוין דרך ההעברות בנקאיות וידע לתת אינפורמציה אם הבנק חוקר כשמעבירים כסף לחשבון מזירת מסחר?

סטודיו מיתר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מכיכר השבת: '
דורשת המון חשמל: כך נראית חווה לכריית ביטקוין
לצורך כריית המטבע הווירטואלי הכי מדובר בעולם, נעשה שימוש בחוות מיוחדות שצורכות חשמל בכמות עצומה. על פי ההערכות, בקצב הנוכחי צריכת החשמל בחוות הביטקוין תעקוף עד 2020 את צריכת החשמל של האנושות כולה.
אם חשבתם להתחיל לכרות ביטקוין, תמשיכו לחפש אשלייה יותר מעשית :)

אז, למה זה אשליה?

אנוכי

משתמש מקצוען
כי עלות החשמל אולי גדולה על הרווח מהמטבע הוירטואלי

vhsvchch

משתמש מקצוען
אני קניתי 10 ביטקוין לפני 7 וחצי שנים בשלושים ומשהו שקל, היום זה שווה 110,000$!
הלוואי:)

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נורא פשוט.
ככל שיש יותר כרייה, כך המטבעות שנותרו קשים יותר להשגה. כלומר מצריכים יותר כוח חישובי לכרייה.

עוד בלוף שיתפוצץ לאט לאט.
(ורגע לפני הפיצוץ, אני יכול להניח איפה יפורסמו עשרות עסקים 'כשרים' להשקעה כדאית מובטחת?)

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
לכן אלו שמשקיעים שמכונות כרייה בצורה רצינית עושים זאת בארצות הקרות, שהקור עוזר בקירור המכונות וזה צורך קצת פחות חשמל
ופונקציה נוספת זו ארץ שהחשמל עולה בה יותר זול לקוט"ש.
בישראל לא כדאי להושיב מכונה כזו אם יש לכם

סטודיו מיתר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נורא פשוט.
ככל שיש יותר כרייה, כך המטבעות שנותרו קשים יותר להשגה. כלומר מצריכים יותר כוח חישובי לכרייה.

עוד בלוף שיתפוצץ לאט לאט.
(ורגע לפני הפיצוץ, אני יכול להניח איפה יפורסמו עשרות עסקים 'כשרים' להשקעה כדאית מובטחת?)
אם אתה כ"כ בטוח שזה יפול, למה שלא תקנה אופציות מכירה?

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
ללכת היום ברחוב עם כל הפרסומות של הקרקעות שקר זה ממש מחמיץ לב. אפשר לראות מאחורי המודעות הללו המוני אנשים אביונים מסכנים עשוקים מנופצי חלומות.
חבל שאין על המודעות איזו תמונה של לא-איש, הן כבר היו נקרעות מזמן (במקום שיקרע לב של יהודים)

שלכם

משתמש פעיל
ללכת היום ברחוב עם כל הפרסומות של הקרקעות שקר זה ממש מחמיץ לב. אפשר לראות מאחורי המודעות הללו המוני אנשים אביונים מסכנים עשוקים מנופצי חלומות.
חבל שאין על המודעות איזו תמונה של לא-איש, הן כבר היו נקרעות מזמן (במקום שיקרע לב של יהודים)
אני נהוג לקרוע את המודעות הללו גם כיום [כשזה אפשרי] מכיוון שהתורה חסה על ממונם של ישראל.
רק שבוע שעבר קרעתי מודעה על קרקעות באלעד שתלתה בבית כנסת

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
במקרה נחשפתי לקצת מידע פנימי מיזם אמיתי (לא יזם צעצוע)
החוצפה היא איומה.
מגיעים אנשים חסרי כל רקע בניהול, בבניה, חסרי רקע בכלום.
והם מנסים לזכות בקרקע כלשהי, שוב, רק מנסים לזכות בקרקע כלשהי. כמובן- להם לכשעצמם אין שקל אחד להשקיע.
נו, מה עושים?
הם הולכים ומציפים את הרחובות בפרסומים שאמינים בערך כמו ההצרות של קים גונג און מקוריאה הצפונית לגבי מצב הבטחון התזונתי של אזרחיו.

אף יזם נדלן שפוי או איש עסקים שיש לו ראש על הכתפיים לא היה משקיע אצלם שקל.
אבל האברכים מירושלים ובני ברק? הם הולכים להשקיע. (וכמובן- לא להרוויח שקל, ורק להפסיד את ״דמי הרישום בלבד...״)

לגבי מיזם ספציפי פשוט פרצתי בצחוק, כאשר אני יודע שאין לבחורצ׳יק כלום ביד, והגרפיקאי שלו העלה לפורום תלת מימד בפרוג את ההדמייה המרהיבה שלו, והסביר: אני (הגרפיקאי) עשיתי הכל לבד... הוא לא ידע בכלל מה הוא רוצה לראות שם...

עצוב, מקומם, מרתיח.

תכל'ס

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
במקרה נחשפתי לקצת מידע פנימי מיזם אמיתי (לא יזם צעצוע)
החוצפה היא איומה.
מגיעים אנשים חסרי כל רקע בניהול, בבניה, חסרי רקע בכלום.
והם מנסים לזכות בקרקע כלשהי, שוב, רק מנסים לזכות בקרקע כלשהי. כמובן- להם לכשעצמם אין שקל אחד להשקיע.
נו, מה עושים?
הם הולכים ומציפים את הרחובות בפרסומים שאמינים בערך כמו ההצרות של קים גונג און מקוריאה הצפונית לגבי מצב הבטחון התזונתי של אזרחיו.

אף יזם נדלן שפוי או איש עסקים שיש לו ראש על הכתפיים לא היה משקיע אצלם שקל.
אבל האברכים מירושלים ובני ברק? הם הולכים להשקיע. (וכמובן- לא להרוויח שקל, ורק להפסיד את ״דמי הרישום בלבד...״)

לגבי מיזם ספציפי פשוט פרצתי בצחוק, כאשר אני יודע שאין לבחורצ׳יק כלום ביד, והגרפיקאי שלו העלה לפורום תלת מימד בפרוג את ההדמייה המרהיבה שלו, והסביר: אני (הגרפיקאי) עשיתי הכל לבד... הוא לא ידע בכלל מה הוא רוצה לראות שם...

עצוב, מקומם, מרתיח.
לפחות יש קצת פרנסה לעיתוני המגזר מפרסומות הענק...

soomsum

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L

bitcoin

משתמש פעיל
לכן אלו שמשקיעים שמכונות כרייה בצורה רצינית עושים זאת בארצות הקרות, שהקור עוזר בקירור המכונות וזה צורך קצת פחות חשמל
ופונקציה נוספת זו ארץ שהחשמל עולה בה יותר זול לקוט"ש.
בישראל לא כדאי להושיב מכונה כזו אם יש לכם
אני מפעיל בארץ, כן בארץ מערכות ביטקוין

זה אכן לוקח המון חשמל (500-60 שקל לחודש) אבל שווה ביותר לכרות אני מקבל כל יום ממוצע של 0.0030 ביטקוין שזה כרגע לפחות 115 שקל דהיינו בחודש אני מקבל 3450 שקל ונשאר עם רווח של כמעט 3000 שקל

אני מפעיל 3 מערכות שמכסות לי את המשכנתא ועוד כמה דברים;)

אז לפני שאתם תוקפים את המערכות וקובעים עובדה לכו ובדקו.

בהצלחה לכולם

אגב: אפשר להשיג אצלי את כל סוגי המערכות בהזמנה ישירה.

bitcoin

משתמש פעיל
יש מישהו שסחר בביטקוין דרך ההעברות בנקאיות וידע לתת אינפורמציה אם הבנק חוקר כשמעבירים כסף לחשבון מזירת מסחר?
עדיין לא ידוע על מקרה כזה, בנק לאומי ידוע כעושה בעיות הכי מרכזי בענין, אבל בכללי אין שום בעיות, בעיקר בגלל שעדיין לא מוגדר כלל בישראל (המפגרים בכל דבר אחרי העולם) איך מתיחסים לביטקוין, לדגומה אם יכירו בביטקוין כמטבע כמו ביפן לדוגמה לא יהיה צורך כלל לשלם מס כי אין מס על המרות מטבע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה