דרוש מידע כרטיס אשראי פג תוקף

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

העשיל פרידמאן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הכרטיס שלי מתקרב לסיומו 09/24 כלומר נשאר לי חודש ומשהו לפקיעת התוקף.
איך אני מזמין אונליין כרטיס חדש עם אותו המספר אף עם תוקף חדש?
כרטיס של כאל המתחיל ב4580.

אתה אמור לקבל כרטיס חדש
אם לא תדווח על אובדן או גניבה (התוקף וה-cvv ודאי יתחלפו)
חבל לדווח על אובדן, המספר יתחלף.
אפשר לבדוק מול חברת האשראי אם שלחו חדש, אם לא הגיע לבקש כרטיס חדש עם אותו מספר ( CVV ותוקף יהיו שונים)

5699

משתמש פעיל
לי הגיע חדש לסניף הבנק אחרי שדיברתי איתם פעמיים והזמנתי חדש, ובאיחור של 20 +יום... (אחרי שפג תוקף)
אפילו לא הודיעו לי שהגיע לסניף, רק כשהתקשרתי אמרו לי..
בהצלחה.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
כמדומני שויזה בכרטיס חדש מתחלף גם המספר
ובמסטרכרד המסר נשאר ורק התאריך וה3 ספרות מאחורה נשארים.

חיעיחע

משתמש פעיל
לי לא הביאו חדש הייתי צריכה להתקשר לבנק קבלתי כקטיס חדש עם אותו מספר, תוקף וCVV שונים
כל ההו"ק שלי על הכרטיס הזה... אני מתחיל לקבל סרובים כי התוקף לא תקין צריך לעדכן בכל הו"ק את התוקף החדש....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה